25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako to doma zvladate teraz? uz si si zvykla na kolobeh? ako rodicia? manzel pomaha?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo zwzkam si..aj ked je to tazke..poriadne nespim...stale w strese a w strehu som...mala sa len pohne a ja uz som hore..je to tazke noo..ale manzel pomaha..keby nie jeho tak newiem.a rodicia su stastny tiez mi pomahaju a snazia s ami wzhowiet ked nieco potrebujem amnazel je w praci....zatial to zwladam a aspon ryxhlo chudnem..za tyzdne 4 kila isli dole takze som rada:D
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha.. uz 4 kg? a kolko kg ti vlastne ostalo po porode?
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz uz len 6 musi ist dole a budem taka ako predtym:D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobre, ze mas rodicov blizko, ja mama jednych v NR druhych na vychode, takze sa budem trapit sama :) snad kamosi pomozu :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute.. dnes sme boli kolegyne pozriet nasu kolegynku, ktorej sa narodilo pred dvoma mesiacmi miminko.... jooooj, tak velmi sa mi ten malicky Stanko pacil, aj som si ho popestovala, aj pri mne zaspinkal, aj mi hovorili, ze mi to pristane... len tak mat uz vlastne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, presne takto to zacalo u mna pred 3 rokmi :-) najprv som len pokukovala po kocikox,potom som zacala pol dna travit na modrom konikovi a potom som rok pilila drahemu usi az sme sa dopracovali k snazeniu ale bohuzial sme dopadli ako sme dopadli ]-( verim ze rok 2010 nam prinesie stastie v podobe miminka x-)
Odpovedať
ahojte, ja len ze tu tak nakuknem, ci tu niekto nieco nepisal a mala som co robit aby som to vsetko precitala :-D queenka gratulujem k babatku!!! ja som bola tento tyzden u lekara, tak vraj to bude na 100% chlapcek tak sa s manzelom dohadujeme, ze ake meno... v pondelok letime na dva tyzdne na Slovensko, tak sa uz neviem dockat, dufam, ze este bude aj nejaky sneh, lebo vraj na sviatky ma byt oteplenie, takze asi clapkavica :-( ak by sa mi tu uz nepodarilo prist do vianoc, tak Vam prajem krasne pohodove sviatky a veseleho Silvestra!!!
Odpovedať
Profilova fotka
caute.. cez vikend sme boli u svokrovcov, kde zije aj svagrina s rodinou a ona je tiez tehotna, uz je kazdu chvilu na porodnej sale, tak stale rozmyslaju nad menom... dokonca si hlada svagrina meno podla vyznamu a povahy.. Ja tomu velmi neverim ;-) No z toho, co si vybrali sa mi najviac paci Alexander, resp. Alex, alebo Alinko :-) Alexa mam aj krsniatko a volaju ho Alinko. mne sa to celkom paci, i ked priznam sa, ze ja som nad chlapcenskym menom este nerozmyslala. Stale som presvedcena o tom, ze ked budem tehotna, tak budeme mat prve dievca.. Tixi, daj vediet, ked sa zhodnete na mene.. Dalsi chlapec. ;-) Moja sesterka bude mat tiez chlapca.. No uz je nacase aby mal niekto dievcatko. Queenka to zacala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja vam prajem prijemne a hlavne pokojne a radostne vianocne sviatky a stastny novy rok.. u mnohych z nas nej je aj plodny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stastne a wesele wianoce aj my prajeme:)))mame wela starosti teraz takze malo co som na nete:)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJE nedostal som sa sem pred sviatkami tak dotatocne pekne prezitie vianocnyx sviatokv a keby som nestihla prist ani pred silvestrom tak aj blaznivy silvester a stastny novy plodny rok x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-) ako ste vstupili do noveho roka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... no my sme si nejakych 12 dni oddychli a dnes sme sa znova vratili do BA ako asi kazdy. Vracali sme sa z vychodu a nic ine sme po ceste nevideli iba BA,BA, BA. :) Dufam, ze koncom tohoto roka uz budeme cakat babo. Niekedy v jeseni by sme mohli na nom zapracovat. No ako poznam mojho manzela, tak to presunie januar 2011 :-D tak som sama zvedava, ci sa uz odvazi do toho pustit. Ak nie, tak budete musiet poradit ako nanho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:D tak my sme boli len u manzelowej sestry lebo s malou sme nikam nemohli ist..a ona bywa hned pri nas takze tak sme to wymzsleli...inak nuda no wed wiete ako to ked silwestrujete doma :Dale bolo to inak pekne w kruhu blizkych:D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj queenka, ako prezivas prve tyzdne s malickou? hovori sa, ze sestonedelie je najhorsie na emocie a psychiku matky... co je na tom pravdy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) no my sme sviatkovali doma a znudene :-| mam zapal mocoveho mexura a hrozilo ze silvester stravim v nemocnici :-. a moj muzik xodila do roboty medzi sviatkami. vcera som sa pustila do vymienanie silikonu v kupelni a dnes uz mam toho plne zuby 8-( muz hovori ze na kazdy sviatok dostanem kartusu silikonu...lebo odkedy som sa do toho pustila tak ma cez den ani len nezazrie :-D :-p ako ste zvladli nastup do prace? queenka, to by aj mna zaujimalo ako prezivas sestonedelie :-)
Odpovedať
ahojteee! dlho som tu nebola, takže postupne: queenka z celého srdca blahoželám!!! všetkým vám želám šťastný a úspešný nový rok! tehuľkám (teda asi iba tixi, ak som nič neprehliadla :-N ) veľa zdravíčka a síl! snažilkám koniec snaženia a začiatok tehuľkovania a nesnažilkám to čo si želajú ;-) nejako ste sa rozbehli s bábätkovskými témami - ani sa nečudujem, aj nás sa každý pýta už iba na bábo, zatiaľ to však neriešime, možno o rok... :-) užívame si manželský život, ešte je stále aj na domčeku čo dokončovať a tak strašne to letí...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.... :-) :-) :-) nooo..tak je to dost namahawe,wela stresu a paniky ked nieco newiem a tak..ale snazim sa to zwladat manzel mi welmi pomaha a rodina tiez ..je to welmi pekny pocit..mala ma uz akurat 6 tyzdnow a welmi sme si na nu uz zwykli :-) sice som unawena z toho wecneho wstawania..nic doma nestiham je to dost na psychiku..hlawne tie prwe dni doma su tazke ale teraz je to uz w pohode..pred tym ked som bola tehotna som mala hrozne depky ci budem dobra matka ci sa wsetko naucim a ci buddem wstko zwladat, ci mi nahodou mala nespadne ci sa nepotknem a same tie hlupe sprostosti ma napadali ale ked som ju wzala do ruk tak som mala welky pocit istoty a wsetok ten strach opadol a wsetko som sa naucila...samo to prislo ;-) ;-) ;-) a snazim sa ucit o este newiem:D a wy co planujete babo ze sa tak wypytujete?? ;-) ;-) ;-) som was nakazila ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
queenka, velmi pekne si to napisala x-) to uz preslo 6 tyzdnov?! ako to leti...ani sa nenazdas a budete sa tesit z prveho krocika pozerala som si fotky malickej...je kraaaaaasna x-) a ta blondyna to si ty? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kde najdem fotky queenky a malickej? poslete link?
Odpovedať
Profilova fotka
uz som nasla :) krasna je vasa dcerenka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme:))) :-) :-) :-) :-) hej hej som zmenila uces:))
Odpovedať
Profilova fotka
teeda, to musela byt zmena z ciernovlasky na blondiku... co to, ze si sa tak rozhodla. Ja by som sa asi neodvazila :-N myslim, ze by to bola pre mna prilis velka zmena. Aj melir som den predychavala. :) ale uz som si zvykla :-D neskor by som pre zmenu chcela nejaku tmavu a ciernu farbu.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo hej ale ta zmena netrwala dlho:D opat mam cierne:))) ja stale menim farby..neznasam stereotyp :-) :-) :-) wsetko predsa treba wzskusat:))
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to tvoja dcerka musi mat z teba riadny gulas... ;-) raz ciernovlaska, inokedy blondinka :)
Odpovedať
caute chcem sa opitat ci ste mali svadobnu hostinu v hotely a ak ano tak kde a kolko to asi stalo, a ci ste mali babo ktore ste este kojili, a ako ste to potom vyriesili? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
miri...no to hej ale musi si zwykat nie:)))inak zajtra mame krstiny tak dufam ze wsetko dobre dopadne,..w kostole mame dost zimu tak dufam ze neprechladne..inak sa tesim uz :-) :-) :-) salma...no tak newiem ti poradit lebo my sme mali swadbu w aprili a mala sa narodila az w nowembri takze tak..len tyzden pred swadbou sme sa dozwedeli ze cakame babo..
Odpovedať
Profilova fotka
qeenka, dufam, ze vam krstiny dopadli dobre :) museli ste byt v kostole celu omsu? alebo ste mohli prist az po? salma - my este babo nemame. a co sa tyka hotela, mali sme svadbu v SL v jednom penzione, kde to v tom case bolo cca 500 Sk na osobu a ubytovanie za 10Eur na osobu. tam sme ubytovanli cezpolnych...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) :-) :-) miri...hej hej krstiny dopadli super wsetci boli spokojny..aspon teda dufam ze boli:D nikto sa nestazowal:D co sa tyka kostola tak sme tam museli trcat w tej kose celu omsu..ale mala cely cas spala akurat ked jej dal farar na hlawu trocha wodicky ta sa rozplakala na cely kostol:D ale hned opat zaspala:Daspon wsetci poculi aky ma hlasok:D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?