august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • baby, nestresujte, ved uz mate vsetky takmer vsetko hotove, uz sa len musite z toho tesit 😃 mne treba hlavne zistit, kolko nas vlastne bude 😃 a potrebujeme doriesit hlavne jedlo a svedske stoly, a to bude problem, lebo my stale nevieme, co, hlavne na to hlavne jedlo - chceme nieco jednoduche, aby to nestalo vela peniazkov a aby to jedli vsetci 😃 lebo 3 druhy masa naozaj nechceme, to ma kazdy... skor dajake zavitky alebo take nieco...

ati: kocka budes, ja mam bizu do vlaskov, no som zvedava, ako to bude vyzerat... a ty mas aj kyticu z orchideji?

• orchidejka je v albumiku a kyticka tiez..shaak maam celyy album orchidejkovyy 😉 🙂

• jej to bude parada 😵

• Sponzor fóra
  • no uplne cakam, kedy ma zacne boliet nejaky zub, zlomim si nohu alebo nieco podobne 😠

• ale tfujtfuj, nic take sa nestane 😉

• gaiaa 😬 ja doojdem do tej bratislavyy a daam ti na ricku cicuuus 😃 😃 😃 😃 😃
    shaak ty si thaak pesimistikuus, ze aaz 😬 😕 😶 😶

• a ked tu uz bude ati, tak sup do Vrakune ku mne na nastevu 😃

• 😉 shaaak to by som si nemohla odpustit 😎 😎 😎
    inak potom kukaaj doojst na stretko neviest 16/08/08 ked bude blavaaacke 😉 sa musime vidiet i life, je to nevyhnutneee 😃 😃 😃 😃 😎 😎

• atinkaa: ja by som sa len chcela informovať bo vidím že ty budeš mať asi svadobnú kyticu z orchideii že koľko ťa tak víde nevieš lebo ja by som tiež rada chcela zo zelených orchideí a bielych ruží no nemám ani tušenia že koľko ma to môže stáť... 😐

• no veru ja to budem mať za sebou najskôr 😉 ,
    a aj ja budem mať biele orchidejky 😉 už mám objednanú kyticu, jaj teším sa na ňu, ati akej farby máš tie orchidejky do vlasov?

• ati: už som videla, pjekná

• to: atinkaa
    jaky pesimistikush??? ma zacina intenzivnejsie pobolievat vyliezajuca osmicka, ktora mi sedi na sedmicke, takze sa ju snazi vytlacit...dasno mam rozorvane uz tyzden 😦

• ati, no sak to este 😃

• "iste" malo byt 😃

• luko 😃 😃 😃 😃 😃 potom sa drz witchky....ona ti secko povie v blavackej teme..bo nemoozem byt vsadee 😃 😃 😃 a gai 😉 a lindusky gaskulky 😉

gai..boozinecku zasa zubyy 😞

ivett bieleeee suuu 😉

tica netusiim cenu..mame pani z agentury,..ona secko zarizuje 😉
    ale do 2tis.tusiim 😬 🤔 dufaam, ze nekecaaam 😬

a este dotaz, ty jakto, ze nie si v teme, ked si 16/08/08 😬 😃 😃 😃 😃 supki taam 😃 😎

• Sponzor fóra
  • jj 😃

• baby nemaľujte čerta na stenu, lebo o chvíľu už mne niečo bude 😬
    ja teiž neviem cenu za kyticu, ale tiež myslím že okolo 2 tis. - ale ja ich budem mať čiiiiiiisto biele 😉

• to: atinkaa
    mno jo...a to ich mam plnu hubu (tych zubov)...vies kolke este mozu zacat boliet??? 🤔 😦

• 😬 😬 😦 😦 😕 😕 😶 😶

• baby ďakujem
     😉

• baby, nestresujte, lebo uz aj ja zacnem a to je este prilis skoro zacat stresovat 😃 😃

ati: sumna budes nevesta 😃

• ahojte, občas si vás čítam, tiež máme svadbu v auguste (8.8.) a vidím že riešite aj môj aktuálny problém...kyticu...kde v blave si ju dávate robiť? a z akých kvetov?

gaia...nemaľuj čerta na stenu so zubami...mne sa včera (znova) odlomilo z prednej lopatky...ešteže idem 31.7. k zubárke a potom už asi do svadby nebudem nič jesť, aby sa mi už nič nestalo 😃

• to: prsky
    detsku vyzivu 😃 😃 😃

• gaia...no to neviem, čo keby som zahryzla do lyžičky? 😃

ja mam vyskusane, ze take tie lacnejsie sa daju aj hrubou slamkou 😃

• to gaia: 😃 nejak poriesim, Jenofke v brusku by sa asi nepacilo, keby som nejedla alebo jedla len detske vyzivy slamkou 😉 i ked by sa akurat mohla trochu v raste do svadby pribrzdit, nech nevyzerám ako titanic v tých šatách 😃

juuuu, cize svadbit sa idete traja? 😉 ...vies, ani na to nemysli - to budes riesit az potom...kamoske tyzden pred svadbou zistili, ze sa jej strasne vyhuklo brusko, ze muselli cele saty presivat este...ale zvladlo sa to 😉

• to gaia...jj..traja...si ten moj berie rovno 2 baby 😃 to je tak, ked ta chlap poziada po 9 rokoch o ruku, ze nech to je na 10 vyrocie (aj ked neni, je to o necely mesiac neskor, aby si datum zapamatal 😃 ) a dva tyzdne na to sme otehotneli 😃 Len mi teraz zacalo posledne 2-3 tyzdne brusko rast. Takze budem vypasena "princezna" 😃 (chcela som saty empiroveho strihu, ale tety v salone ma zrusili, ze som na ne prilis kratka = nemohli by az tolko pozasit 😐 ) ale neva, hlavne, ze sa mame radi 😉

zacinam trochu stresovat, lebo som si uvedomila,ze ostavaju 3 tyzdne a ja este neviem co s mojimi ultra kratkymi vlasmi (bola som u 1 kadernika a ten mi spravil na hlave to, co bezne nosim a ze nic mi v nich drzat nebude - aj ked sa mu len nechcelo vymyslat asi) - takze budem rada, ak date dobry tip na nejakeho dobreho kadernika/cku. 😉

to su tavy v tom salone...a ste si isti, ze to je kocena? a bude sa volat Jenovieva? ci Jenufka? 😃 😉

• minuly tyzden sme sa na uvz dozvedeli, ze na 99% je to dziofka, 28meho ideme na 3D, tak tam to dufam potvrdia 😉 Meno este nemame - teda mame zoznam mien, s ktorymi obaja suhlasime a plan je taky, ze ked sa narodi, kukneme na nu a jedno z tych mien jej dame. Doteraz som ju volala votrelcek a od kedy viem, ze to je baba, tak ju volam Jenofa alebo Rebeka (tak mi hovorieval moj dedko hlavne ked som nieco vyparatila 🙂 )

a ty uz vies, kde sa ides dat cesat? alebo zvladas sama?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov