August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nestresujte, ved uz mate vsetky takmer vsetko hotove, uz sa len musite z toho tesit :-D mne treba hlavne zistit, kolko nas vlastne bude :-D a potrebujeme doriesit hlavne jedlo a svedske stoly, a to bude problem, lebo my stale nevieme, co, hlavne na to hlavne jedlo - chceme nieco jednoduche, aby to nestalo vela peniazkov a aby to jedli vsetci :-D lebo 3 druhy masa naozaj nechceme, to ma kazdy... skor dajake zavitky alebo take nieco... ati: kocka budes, ja mam bizu do vlaskov, no som zvedava, ako to bude vyzerat... a ty mas aj kyticu z orchideji?
Odpovedať
Profilova fotka
orchidejka je v albumiku a kyticka tiez..shaak maam celyy album orchidejkovyy ;-) :-)
Odpovedať
jej to bude parada x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uplne cakam, kedy ma zacne boliet nejaky zub, zlomim si nohu alebo nieco podobne ]-(
Odpovedať
ale tfujtfuj, nic take sa nestane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaiaa :-N ja doojdem do tej bratislavyy a daam ti na ricku cicuuus :-D :-D :-D :-D :-D shaak ty si thaak pesimistikuus, ze aaz :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
a ked tu uz bude ati, tak sup do Vrakune ku mne na nastevu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) shaaak to by som si nemohla odpustit 8-) 8-) 8-) inak potom kukaaj doojst na stretko neviest 16/08/08 ked bude blavaaacke ;-) sa musime vidiet i life, je to nevyhnutneee :-D :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
atinkaa: ja by som sa len chcela informovať bo vidím že ty budeš mať asi svadobnú kyticu z orchideii že koľko ťa tak víde nevieš lebo ja by som tiež rada chcela zo zelených orchideí a bielych ruží no nemám ani tušenia že koľko ma to môže stáť... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no veru ja to budem mať za sebou najskôr ;-) , a aj ja budem mať biele orchidejky ;-) už mám objednanú kyticu, jaj teším sa na ňu, ati akej farby máš tie orchidejky do vlasov?
Odpovedať
Profilova fotka
ati: už som videla, pjekná
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa jaky pesimistikush??? ma zacina intenzivnejsie pobolievat vyliezajuca osmicka, ktora mi sedi na sedmicke, takze sa ju snazi vytlacit...dasno mam rozorvane uz tyzden 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ati, no sak to este :-D
Odpovedať
"iste" malo byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko :-D :-D :-D :-D :-D potom sa drz witchky....ona ti secko povie v blavackej teme..bo nemoozem byt vsadee :-D :-D :-D a gai ;-) a lindusky gaskulky ;-) gai..boozinecku zasa zubyy :-( ivett bieleeee suuu ;-) tica netusiim cenu..mame pani z agentury,..ona secko zarizuje ;-) ale do 2tis.tusiim :-N =-) dufaam, ze nekecaaam :-N a este dotaz, ty jakto, ze nie si v teme, ked si 16/08/08 :-N :-D :-D :-D :-D supki taam :-D 8-)
Odpovedať
jj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby nemaľujte čerta na stenu, lebo o chvíľu už mne niečo bude :-N ja teiž neviem cenu za kyticu, ale tiež myslím že okolo 2 tis. - ale ja ich budem mať čiiiiiiisto biele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa mno jo...a to ich mam plnu hubu (tych zubov)...vies kolke este mozu zacat boliet??? =-) 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-N :-N 8-( 8-( :-. :-. :-x :-x
Odpovedať
baby ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nestresujte, lebo uz aj ja zacnem a to je este prilis skoro zacat stresovat :-D :-D ati: sumna budes nevesta :-D
Odpovedať
ahojte, občas si vás čítam, tiež máme svadbu v auguste (8.8.) a vidím že riešite aj môj aktuálny problém...kyticu...kde v blave si ju dávate robiť? a z akých kvetov? gaia...nemaľuj čerta na stenu so zubami...mne sa včera (znova) odlomilo z prednej lopatky...ešteže idem 31.7. k zubárke a potom už asi do svadby nebudem nič jesť, aby sa mi už nič nestalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: prsky detsku vyzivu :-D :-D :-D
Odpovedať
gaia...no to neviem, čo keby som zahryzla do lyžičky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: prsky ja mam vyskusane, ze take tie lacnejsie sa daju aj hrubou slamkou :-D
Odpovedať
to gaia: :-D nejak poriesim, Jenofke v brusku by sa asi nepacilo, keby som nejedla alebo jedla len detske vyzivy slamkou ;-) i ked by sa akurat mohla trochu v raste do svadby pribrzdit, nech nevyzerám ako titanic v tých šatách :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: prsky juuuu, cize svadbit sa idete traja? ;-) ...vies, ani na to nemysli - to budes riesit az potom...kamoske tyzden pred svadbou zistili, ze sa jej strasne vyhuklo brusko, ze muselli cele saty presivat este...ale zvladlo sa to ;-)
Odpovedať
to gaia...jj..traja...si ten moj berie rovno 2 baby :-D to je tak, ked ta chlap poziada po 9 rokoch o ruku, ze nech to je na 10 vyrocie (aj ked neni, je to o necely mesiac neskor, aby si datum zapamatal :-D ) a dva tyzdne na to sme otehotneli :-D Len mi teraz zacalo posledne 2-3 tyzdne brusko rast. Takze budem vypasena "princezna" :-D (chcela som saty empiroveho strihu, ale tety v salone ma zrusili, ze som na ne prilis kratka = nemohli by az tolko pozasit :-| ) ale neva, hlavne, ze sa mame radi ;-) zacinam trochu stresovat, lebo som si uvedomila,ze ostavaju 3 tyzdne a ja este neviem co s mojimi ultra kratkymi vlasmi (bola som u 1 kadernika a ten mi spravil na hlave to, co bezne nosim a ze nic mi v nich drzat nebude - aj ked sa mu len nechcelo vymyslat asi) - takze budem rada, ak date dobry tip na nejakeho dobreho kadernika/cku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: prsky to su tavy v tom salone...a ste si isti, ze to je kocena? a bude sa volat Jenovieva? ci Jenufka? :-D ;-)
Odpovedať
minuly tyzden sme sa na uvz dozvedeli, ze na 99% je to dziofka, 28meho ideme na 3D, tak tam to dufam potvrdia ;-) Meno este nemame - teda mame zoznam mien, s ktorymi obaja suhlasime a plan je taky, ze ked sa narodi, kukneme na nu a jedno z tych mien jej dame. Doteraz som ju volala votrelcek a od kedy viem, ze to je baba, tak ju volam Jenofa alebo Rebeka (tak mi hovorieval moj dedko hlavne ked som nieco vyparatila :-) ) a ty uz vies, kde sa ides dat cesat? alebo zvladas sama?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?