august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • ahojte, tak ja som už bola aj na skúške úšesu (foto nemám), a ja ich budem mať všetky vypnuté dohora - mám dlhé vlasy nech mi nie je teplo, vôbec som nevedela ako si ich mám dať urobiť, a kaderníčka chytila vyčeasala, vysponkovala a bolo

• to: prsky
    ja som objednana do tatracentra 5.8. na skusku...ale platim strasne prachy 😞

• ivetapa... 🙂 no to by mi asi tazko spravili ... a pacil sa ti uces?

gaia...uhm..no ja som dala 500 za prvu skusku, lebo mi pristrihol trochu vlasy...ale chcem skusit niekde inde..nemam totiz stalu kadernicku

• Sponzor fóra
    no mna aj farbila a podstrihavala - 1300 😦

• gaia keby som si farbila vlasy, tiez ma to vyjde tak nejak u toho, co som bola...ale ja mam velmi kratke vlasy, tak zas nie je az tak co strihat 😉

ale to mi este uces neskusala... 😐

• hej účes sa mi páčil, a hlavne že budem mať ofinu do čela čo som chcela, ja som ešte neplatila nič, že to je v cene účesu, a ešte v piatok pred svadbou idem na natočenie vlasov, a prípravu - tak potom som zvedavá na tú konečnú cenu.

• gai je to ok cena 😉

prsky zdraviicko 🙂
    ivettko hlavne ze sa pacil 😉 to je dolezitee

• hojte...rozmyslam, ze zbehnem do pierotu kvoli tomu mojmu haru..uz zacinam byt celkom zufala..nakoniec si vlasy ucesem sama a dam do nich nejaku blbost 😐 a musim si polamat hlavu nad kyticou konecne 😉

• ahojte, konečne piatok

• to: atinkaa
    to si ma ukludnila...

to: ivetapa
    mne to hovor...sefka je od pondelka na dovolenke, takze dnes bude chciet dobehnut vsetko, co neurobila za predchadzajucich 8 mesiacov 😠

• gaia 😃 😃 😃 😃 😃 teedaa to musi byt kus..cvakni a hod ju do albumu ostudu 😬 😃 😃 😃 😃 😛

mno jo, to ti je taka krava pitoma 😠 😐

• augustovky kde ste 😬 🤔

• atinka no idem teda kuk 😉

• Sponzor fóra
  • caveskii 😉 a kukenzi babenky moje bratislavskee 😵 😵
    potesiis i gaiu isto 🙂

• to: katmi
    jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ahooooooooooooooooj 😉

• ahojte, kde ste všetky?

• bree ranko...ivett tuto..leem nik nepiiiseee 😬 🤔 😕

• no som si všimla, že ste všelikade rozlezené 😉

shak sa pozri, ze ja ano!

to: ivetapa
    dievca, tebe sa to krati 😉

• shaak ale pis co maate nove 😉
    my sme mali ist vcera pre oblek upraveny aaale chori sme obaja...chriipka 😬 tak snaad na svadbe nebudeme cajiikovat nakoneec 😃 😃 😃

ja hladam na webe vhodne kytice - hlavne farbu kvetov...budem to posielat nasej tetuske usporiadatelke, aby vedela, ake ikebany dat spravit

• joj, ale nestraš, veru sa to kráti, a čo je najhoršie stále kašlem ako starý hrniec 😒 to je to že som mala byť ešte minulý týždeň doma, ale už som musela do roboty.
    ati liečte sa, a pokiaľ môžte tak to poriadne vyležte aby ste nedopadli ako ja. My ideme zajtra na skúšku šiat aj obleku, som zvedavá ako ho ušili. Nám už chýba akurát auto, košela a pre mňa spodné 😬 , a myslím, že už by sme mali mať všetko. Vy ste na tom ako?

• ivett my uz asi mame vsjo 😉 veriim ze hej
    a ze i budeme fit
    bo jak jinak v robote som 😬 😦 😕 😶 😶

• no veď aj ja, a sa tu dusím tým sprostým kašlom

• vazne? uz dlho? tiez chripkujes?

a to som si z vas robila vtipky, ze mate bolerka co? 😬 🤔
    a nakoniec si budem hladat kozuusok 😦 😕 😶 😶

• to: ivetapa
    chudatko...paneboze, rychlo sa nejako davaj dokopy...a solne vypary vdychovat nepomaha? navsteva solnej jaskyne???

to: atinkaa
    ja mam iba take pseudobolerko...maaaarnost...idem si ja kupit nejaky biely svetrik este

• hej už kašlem 2 týždne, týždeň som bola doma, a minulý týždeň som už musela ísť do práce, takže sa mi to asi nejak vrátilo, a už neveim čo si mám na ten kašel dať. Asi idem vyskúšať cibuľu s medom 😒 , bo čo budem na svadbe kašlať, a miesto ANO, zakašlem 😃 , najhoršie je to ráno a večer, to ma až napína
    vidíš, keď bude takéto počasie tak nám to bolerko príde vhod. ale hádam to nebude až na kožúšok 😃 , lebo by mi to čipkované bolerko potom bolo na nič.

• mala som antibiotiká, a sirup, teraz si dávam kvapky, a tie solné výpary pomáhajú? musím skúsiť, už som z toho zúfalá

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov