August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
diik zuzi za spolupracu ;-) a vas holky augustove zdravim :-)
Odpovedať
anaxamoon dik, som to nejak prehliadla ten august, asi som malo hladala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sak som ti to pisala hned v ten den :-N =-) ale som rada, ze sme sa nasli a ze tu nebudeme zbytocne 2x ;-)
Odpovedať
som asi zalubena :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to je len dobre ;-) x-)
Odpovedať
augustovky, co mate este dovcu? :-D co mate nove? ja zajtra idem zajednavat kapelu,t ak drzte palce ;-) aby nebola zadana, ale mailovali, ze nie a nech brnknem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak neh to dopadne dobre ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja sa opat pripajam k tejto teme... Uz mame 100% dohodnuty datum, restiku (teda zahradu jedneho hotela), DJ a fotografa. A cim dalej sa viac tesim:) papa a pekny vecer
Odpovedať
zuzka,ja som tiez chcela datum, co mas ty, ale drahy ma ukecal, ale nakoniec som rada, lebo je to tyzden po jarmoku u nas a to ma mamka dost prace, takze bude mat dva tyzdne na oddych 8-) baby, ja som rozhodnuta ist ksusat do brna salon bell, tam su take saty a taky vyber, ze som uuuplne z toho vzrusena :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
.....holky brneske si ho velmi pochvaluju ;-) snad z dream teamu 2008 maju tam satky vybrane skoro secki ;-)
Odpovedať
ahoj ja mam tiez svadbu 02.08.2008. :-D Mam vsetko objednane vdaka mojej drahej mamicke.jednu vec nemam svadobne saty. :-( nemam ani paru ake chcem vsetky sa mi pacia.co myslite tyzden pred svadbou zozeniem?pa :-)
Odpovedať
no dnes som sa dozvedela, ze kolegyna sa tiez vydava asi mesiac po mne, huraaa, mam partacku a ide sa do Brna :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, co sa sama vydavam v auguste? kde ste, nepracujte tolko!!!! :-D hlasim, ze som dnes sikulka, zajednala somm hudbu, kameramana a fotograf predbezne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zelam vsetko dobre do roku 2008
Odpovedať
Profilova fotka
gai dnes som na teba prave myslela caveski...tiez vsetko dobree ;-) luko si sikulka;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak pridávam sa k vám môžem?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite mozes, zdraviiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, tak ako, smyka sa smyka... 8-) 8-) 8-) konecne zima ako ma byt... :-D a sa musim pochvalit, som dostala taaaaaaky krasny prsten k 5 vyrociu...ani ho z ruky nedam... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem...čo máte už vybavené??
Odpovedať
Profilova fotka
lilusko to co mam v albumiku.... inak holky pisnete cosi o sebe.....neh vas neoslovujem ellavienna a liluska...a luko....;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a preco?... :-D ved je to take funny... :-D inak ja som vcera isla po meste a na 100 percent som si ista, ze som videla babu odtial zo stranky, som mala chut sa ku nej ozvat, ale pripadalo mi to hlupe...hej, nie si ty z www.mojasvadba.sk?... :-D :-D :-D tak ok atinkaa, volam sa Alex, mam 28 a svadbicka sa pomaly risuje...mam saty, zavoj, rezervovana sala, kostol, fotograf, auticko, mame obrucky, o tyzden bude DJ, teda dufam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som Lenka a 1.12.2008 sa nám narodila dcérka Lianka takže už mám istú jednu družičku :-D Máme vybavené: obrad, hostinu, fotografa, kameramana, šaty idem skúšať v sobotu a s autíčkom tiež nebude problém. Obrúčky chceme pozrieť na veltrhu a DJ máme vyhliadnutého ešte ho treba rezervovať ;-) Máte už pekné albumíky...už si musím aj ja nejaký vytvoriť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite môj album http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
leni kuknem ;-) alex taze elaviena i nadalej :-N ;-) 8-) inak ja som atka, adka, adriana a secicko ohladne svadby je v albumiku nasom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem aj ja založiť albumík aby ste vydeli čo máme a čo si predstavujeme ;-)
Odpovedať
ahojte holky aj ja sa k vam pridavam ja som sice ex augustova, ale srdce ma tu stale tiahne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
atka, kludne moze byt alex...a ktore saticky si si vybrala?...lebo ich mas v albume hoooooodne... 8-)
Odpovedať
ahojte :-) ja som Maťa, ale kludne ma mozte volat luko, lebo ma tak volali na strednej, som zvyknuta :-D ja mam kapelku, salu, kameramanov, nad fotografom este dumam. saty vybavim verim tento mesiac(zilina, brno, mozno ba)
Odpovedať
Profilova fotka
ciao luko, ako to ide dnes?....knha docitana?... 8-)
Odpovedať
jasne ella...vsak uz nemam co citat, len samu odbornu a do toho sa mi nechce, pomoooc, ja chcem beletriu este :-D alebo svadobny bedeker :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?