august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • kde ste vsetky? 🙂 asi ekne zarabate a pracujete 🙂 to len ja na materskej mam stale cas 😃

• babyyyyyyy? kde steeeeeee?

• noo niektore sme sa teraz zobudili 😉 bree ranko sa zela

• Sponzor fóra
  • len na chvilocku som prisla mrknut - pozdravit 😉

• 😎 😎 a satky?

• to: atinkaa
    este ich nemam 😉

• tak co tu mame nove? 😬

nist...nie si tu...

• baby co je s katuskou, ze tu tak dlho nebola? neviete o nej nic? ako idu pripravy? ja mam toho v tej poondiatej skole vyse hlavy, neviem co skor.

gaiuska, ty este stale zhanas tu organzu? a nebola si pozerat v tom obchode jak som ti pisala? ze vystupis na legionarskej (za trnavskym), prejdes kusok peso smerom k justicaku a tam je obchod s latkami vselijakymi, take velke sklenene dvere maju. ale nebola som sa pytat, ci tam maju organzu, takze neviem. 😞

• ahojki gaia uz oranzu ma, daaku vykupila 😬 😃 😃

• to: macinko321
    juuuj, moc ti dakovala...ale tetusky su v tom obchode take neochotne a maju len take minioddelenicko latok tam vzadu po schodikoch...a tam som ju nevidela...uz sme ju kupili cez zasielkovy obchod 😉

to: atinkaa
     😃 😛 😃 😛 😃

• gai no teda...ty si so mnou popismenkovala riadne 😬 same vyplazene jazyky 😃 😃 😃

• a ziaaadne foto v satkach 😐 🤔 😕

😃 😃 😃 ...organza je na ceste - do piatka by mala byt doma...saty este nemam - este stale su na colnici 😐

• gai 😐 😐 snad si ich nenechaju 🤔 😉

• Sponzor fóra
    hehe, to by colnici asi trosku smiesne vyzerali, nie? 😃

tak zajtra by mali prist aj s rolkami 😃

• gaius tak to si asi bola niekde inde. ale to je jedno, hlavne ze sa ti podarilo zohnat. a to od kial mas saty, ze su este na colnici?

jeeezis, fakt...to som bola pri 2 levoch...dokelu...ja si to pletiem 😞

a satky su cez e-bay

juuuj, uz viem, ktory myslis...ale to vyzera na nejaky super luxusny obchod 😐 ...nie je to tam predrazene???

• to: gaia
    no to ti ozaj neviem povedat gaius, ja som tam nakukla dnu len raz ked spoluziacka zhanala latku nejaku. tak ale v podstate latky su vseobecne dost drahe, aspon tie co som ja pozerala (na zavesy a satky).

jo kocky ozvala sa mi katuska, ze bola chorucka a ma toho v robotke vela. ale pevne verim, ze sem niekedy prihodi prispevok. 🙂

• Ahojte baby.
    Zaregistrovala som sa na túto stránku iba nedávno, ale vidím, že je super. Zdravím všetky "augustové" a zvlášť tie, ktoré budú mať svadbu vtedy ako ja - 16.8.2007. Máme už rezervovanú sálu, hudbu a kameramana.
    Ako ste na tom vy? Možno ste to tu už rozoberali, ale je tu stráááááááášne veľa príspevkov 😉 asi by som sa zbláznila, keby som to mala všetko čítať. 😃
    Tak niečo napíšte. pa pa pekný večer 😉

pojdem mrknut...

to: zuzu1111
    vitajko...my mame tak viac-menej to, co mam v tomto albume 😉
    http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=34598&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• kde ste sa vsetky podeli??? 😞

• ahojte moje, som sa odmlcala, som bola domka 😉
    zuzu tak to zavitaj i do nasej temy 😵 😵 16/08/08 kdekolvek na svete 😉

tusim sme v oboch temach iba my dve

• no cas od casu sa niekto prida ale tu sme uz len my dve 😉

smutne 😐

• no veru jo, katuska zmizla dako.....a inak sa tato letna tema kryje s tou co som zalozila 😬 🤔 🤔
    tak ti to myslim ani nemusi byt luto, lebo secki holky pisu v teme 16/8/08 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov