august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • pipi no mam v zalozkach len ceske stranky ale mozem sa popytat holiek 😉
    lubka s monikou su slovenske..isto budu vediet 😉

a estee. skoro som zabudla na gaiu 😕 🤔 ...urco ti napise dake tipy...na nu je spolah 😉

• ahojte

• Ati - no jasne, vitaj ma kolkokrat chces 😉 Ale ja sa dlho nikde nezohrejem, lebo potom sa rozbehne nasa tema a uz nestiham v praci 😃 😃

Pipi - fiiiha, biele s platinou.. tak to neviem, bo my mame na muske zlte..

• Sponzor fóra
  • no drahy by strasne take chcel a ako tak pozeram nikde nic... 😐 no neviem...

• a skusala si vsetky odkazy co su tu na stranke?

• na stranke zatial nie len cez gooogle som skusala 😬

• Pipi - este si skus vygooglovat nejake weby s poptavkou a tam si zadaj tu svoju, oni by sa ti potom sami mali ozvat firmy, ktore to urobia..

• no uz pisem firmam co su tu na stranke tak snad odpisu a ked nic nenajdem tu skusim nieco ine... inak teraz ma napadlo ze by sa to teoreticky mohlo dat objednat ako zakazka 🙂

• pipi - ano dalo, ale to by sa adekvatne odzrkadlilo na cene, este vyckaj, co ti ponuknu..

• no to je jasne este pockam ved zatial je casu dost a mozno sa mi podari aj draheho prehovorit aby nevymyslal 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• pipi - to je jednoduche, ked ich tak velmi chce, tak nech si ich odmaka (bude to polozka) 😃 😃 😃

• no toho sa ja najviac oboavam kedze nie sme milionari 😠 😠 😠

• pipi - odmaka, chaaaapes, ale pssst 😕 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃
    ozaj ty uz mas nieco povybavovane?

• pipi - jasne, ja som hrozne akcna, mam fotografku, penzion, viem kto ma bude cesat, licit, kvetinarstvo, kto zozenie auta a bus... Na nieco som zabudla? Jaaaj, akurat tie semetriky na matrike mi este nechceli zaistit termin, ze vraj je moc skoro 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tak to si sikovna 😃 ja mam z toho tvojho taku polovicu 😐

• yvett - no, polovica z toho isla cez znamych, tak asi tak 😉

• no ja nemam nic okrem kameramana a fotografky 😬 😬 😬 😬 😬

• pipi - a terminu predsa 🙂

• no my mame iba fotografov 😬

• Ati - ... a nas 😵

• to teda mam 😉 a milacika of course 😵 😵

• no ttak zistila som ze biele zlato a platina sa nesmie kombinovat takze drahy ma smolu,uz sa s tym zmieril 😃 😃 😃 😃 😃

• no tak to ma drahy smolu...chudak on...snad mu to vysvetlis a najdete ten najsamkrajsi 😉

• preco nejde takato kombinacia?? 😐

• to: pipi1211
    skus sa este opytat na kombinaciu biele zlato a chirurgicka ocel...alebo platina a chirurgicka ocel...inak, nevybrali ste si prave najlacnejsie 😉

to: slniecko 1
    fiiiiha...si dobra

to: atinkaa
    - juuuj, ako ma ty chvalis...sces 5 Kcs? 😃
    - a pozri, ze nie som najakcnejsia - kukni na slniecko1 😃

• gai zlostis dneska 😬 dostanes 😃 😃 😛

• to: atinkaa
    hehe a co take? 😉 ...pohladnicovy pozdrav z Oslo? 😃 😛 😃 😛

• no ten uz nie 😬 🤔 😕

• no ved nastastie uz som mu to vyhovorila a budu z bieleho zlata len by som chcela aby to bolo aj matne aj leske ale take urcite najdem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov