august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • to gaia:
    no myslim, teda dufam, ze nam dvom uz druhy rozchod nehrozi. z toho prveho sme sa velmi poucili

to katmi:
    daj si pauzu, daj si kitkat 😉

• to: macinko321
    drzim paste, nech vam to vydrzi...nech ste stastnucki 😉

• ahojte augustovky 🙂 ja budem mat svadbu v septembri 08 a som trosku zvedava ako ste vy natom s pripravami na svadbu 🙂 ci ste uz nieco zajednavali 😉 prajem pekny dnik

• Sponzor fóra
  • to: lilusiatko
    no cavesik...dievcence okolo su normalne 😃 😃 😃 , to len ja som splasena a mame medzi sebou s milacikom dohodnute vsetko...dokonca "serepeticky" (vyzdoba na stol) mame zakupenu, salu zajednanu, moje saty su na ceste (mrk moj album) 😉
    ako som vsak uz aj v inej teme pisala pre tweetinka.co, my na to cez ak. rok vobec nebudeme mat cas a budeme s milacikom velmi malo...takze som rada, ze sme sa vedeli dohodnut teraz a potom uz len pobezime podla planu...blbosticky su nakupene a viac kupovat nebudeme...mam rada, ked veci odsypaju a mozem sa sustredit na komplikovanejsie veci, ako je napr. vybavovanie ziskania mojho dievcenskeho priezviska, hladanie ubytovania, novej prace a pod...

• ahoj lilusiliatko....my mame miesto, datum a nas dvoch. 😵 😵
    ...a kedze tu vsetci, najma gaia planuju vo velkom, tak uz i fotografov 😉
    ..a potom dake napady ako by to malo vyzerat 😉 ...ale zatial len ako fotecky z netu, tak tolko my 😉

• ahojte...ako ste vikendovali? 😉

• gai ...domka, kino 😉 ..pizza...a znova domka, prijemne 😉 😉

• to: atinkaa
    juuuuj...ja som ti z vikendu taka vycerpana (aj tou alergiou), ze by som este jeden potrebovala - na spanie 😐

• atinkaa - kde ti zmizla fotka???
    Ja som dnes pricestovala konecne z KE do Prahy a zasa do robotky uz sa tesim 😃
    Este si chcem stadial vybavit music na svadbu a asi aj fotografa a video - aspon dufam, ze sa mi to podari 😉

• to gaia:
    dakujem 😉

• dobre ranko kocky. ako sa vam vstavalo? no mne dost tazko... vcera som ani nestihla popisat, od rana do vecera som sa kockovala v skole a dnes ani zajtra to nebude o nic lepsie, tak som vas aspon teraz trosku prisla pozret. co mate nove?

• to: yvetta
    atinkaa sa rozhodla sem uz nechodit, takze si ju asi zmazala

to: macinko321
    ja som tak vcera nestihala a bola som v praci do 19.15 hod.! ...dnes to zopakovat nemienim 😠

• gaia - uz viem pisala mi IP no skoda 😞 a co robis, ze si bola v praci az do 19tej myslim aka oblast

ja som ti iba kancelarska krysa...

• no aj ja nieco take robim - tyka sa to uctovnictva ale snazim sa nezostavat dlho v robote a zasadne nebrat si pracu domov - nato aby som to robila by som musela mat vysssi plat 😃

• Sponzor fóra
    domov si pracu neberiem...ale obcas tu treba zostat dlhsie 😐

• ahoooj gai, kde lietas mojik?
    si tu? 😉

• ahojte kocky. ako sa mate a co nove? no ja neviem, mam toho strasne vela v skole, tak som uvazovala, ze toto forum opustim. sorac, ale vazne uz neviem, kde mi hlava stoji... je to cele na trt 😞 majte sa mi tu krasne, mozno sa mi podari niekedy mrknut

• maci i tak uz to tu dako utichlo😉zmizla katka i gaia 😞

cau rybicka...mam vela robotisky 😞

to: macinko321
    to ma mrzi...ja teraz tiez nestiham, ale niekedy sem urcite vpadnem...dufam, ze aj ty niekedy zavitas...vsetko dobre 😉

• noo aj ja mam robotky kooopy, ale cas od casu kukni.
    katuus co ty mojik?

• caute dievcence...ako som uz pisala v 16.8.2008 - milacik zaciatkom tyzdna uz zadal obrucky 😉 ...takze asi tak sa mame 😉

• jeej gaius a ake 😬 😬 neukazes, mate ametyst a klasiku? 😉

no ten, co mam v albume s tym, ze ako je napisane: milacik bude mat ametyst a ja zirkónik (klasicky) 😃

• ahojte moje, kde ste sa mi vyparili??? 🤔 🤔 🤔
    sa dakedy ukazte, bo som zvedava ake su novinky 😉

shak priebezne informujem 😃 ...vcera milacikovi volali, ze ci chceme tie obrucky z lesteneho alebo matneho zlata...no tusim pruser 😠 ...milacik sa smeje, ze to este netusia, pre koho ich robia (myslela tym mna) 😃 😃 😃

• a ake nakoniec budu?
     😉

shaaak to!...ved uvidime, potom poinformujem 😉 ...nevies, kde by som zohnala bledomodru organzu a co stoji rolka? a hlavne niekoho, kto ma sijaci stroj na klzke latky?

• gai v blave vobec netusim 😐
    organzu....ved katus nam posielala furt dake odkazy, kukni tu dopredu....na niekoho ta isto odkazovala...iba netusim na koho 😬

lenze ja by som najprv potrebovala vediet cenu...a bledomodra ti je nejako podpultovy tovar 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov