August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: ziadny strach ;-)
Odpovedať
to gaia: obrat bude samozrejme v kostoliku, kedze to by bolo snad aj trestne mat svadbu dvakrat uradne:-o
Odpovedať
Profilova fotka
to adulienka: ano, nie je mozne mat na urade svadbu dvakrat, pokial teda clovek nie je ovdoveny alebo rozvedeny, v kostole sa mi zda ze rozvedeni nesmu mat svadbu vobec, neviem, nie som si tymto ista...
Odpovedať
Profilova fotka
to katmi: katuska ty sa tak trosku vyznas v pravnych zalezitostiach a danovych zakonoch? ze ci by som sa ta mohla cez IP na nieco opytat.
Odpovedať
uff, tak to som rada, ze take problemiky nemam - rozvedena, etc... ja som "len" uradne zosobasena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: aduliena a ja som sa uz potesila, ze to moze byt nieco ako "potvrdenie" sobasa - cize ze by mohol byt aj 2x na urade :-( ...myslim, ze trestne to nie je to: macinko321 s tym rozvedenym - to zavisi od viacerych faktorov a aj od farara, ci viery (kat., evan. a pod.): ci jeho prva svadba bola v kostole - vtedy nesmie, nemoze sa 2-krat brat v kostole (mozno, keby prestupoval na uplne inu vieru, tak moze mat v tom druhom svatostanku svadbu)...ci je veriaci a jeho prva svadba bola na urade - niektore cirkvi neuznavaju civilny sobas a ten cirkevny je pre nich prvy...ak je neveriaci, to tusim zavisi od toho, ci mu daju dispenz sa to tusim vola
Odpovedať
Profilova fotka
bre raanko ;-) ;-) vsetkym, tak ako planujeme? ;-) ;-)
Odpovedať
to: gaia O niecom takom neviem ako potrdenie sobasa druhykrat na urade... terba sa spytat :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa no dnes som rezervla salu a vyzdobu to: gaia no myslela som take nieco, ako byva v kostole - ze po nejakom case si "potvrdia slub" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..gai ty uz odpovedas i sama sebe =-) ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa no vidis...uz mi tu z toho hrabe...dik za upozornenie to chcelo byt to: aduliena no myslela som take nieco, ako byva v kostole - ze po nejakom case si "potvrdia slub"
Odpovedať
Profilova fotka
..ja viem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: atinkaa som nascipanaaaaa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-( :-( cajik mas?...co robis v robotke? =-) =-) supki dom! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa hehe, srandistka ]-( ...caj lucham poctivo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze som ;-) ...co kata...este ju nehladas po blave, kde zduchla? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ee...shak je hadam svojpravna :-D ...asi ma vela robotisky :-| ako sa ti pacia moje svadobne a popolnocne, co uz mam objednane? kukni moj album
Odpovedať
Profilova fotka
dokybla...neuklada to zmeny v popiskach k fotkam...mam objednane tie popolnocne (na obr. su cierne) - budu tmavomodre
Odpovedať
Ja ti dam taku Katu, ze sa ti hlava pomota ]-( :-D chora som bola.. clovek tu ani chybat uz nemoze,lebo ho tu poohovarate a nazvete strasnym menom ...
Odpovedať
Profilova fotka
..sak ano svojpravna...ale neporiadna :-N nas necha same, sa robi =-) =-) ...saticky peknucke ;-) najma tie biele, posobia tak motylikovsky vzdusne ;-) ;-)
Odpovedať
to atinkaa: ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
..katus strasnym menom, ked sa o teba bojime, ze co je? kde je? =-) =-) ...pekny uvod veru :-. ;-)
Odpovedať
no pekny pekny teda.. len precitam jednu stranu a uz sa na... ]-( ale ne.. no jasne.. vy a bat sa o mna.. ha ha ha :-D :-D co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa hehe, asi nam veri, ze to prezijeme :-D to: katmi nasledujem tvoj priklad - idem byt chora ]-( ...okrem toho som dnes rezervla salu a vyzdobu :-D
Odpovedať
gaia - tak super.. nejak moc dopredu,nie?? :-D ;-)
Odpovedať
odchadzam holky.. ked budem mat trochu cas, tak vas pridem pozriet.. mame tu totiz dajaku kontrolu ci co.. tak sa im musim cez tyzden venovat.. tak paacko..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi boli za dobru cenu...drz sa a nech si uz uplne zdrava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katus paa..si sa teda zdrazal ti poviem ;-) celych 10 minut :-D :-D gai...asi na veri ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa co asi???
Odpovedať
Profilova fotka
chyba mi nam "N" ...nam veri, upsik, chybicka :-N :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?