august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • to gaia:
    ziadny strach 😉

• to gaia:
    obrat bude samozrejme v kostoliku, kedze to by bolo snad aj trestne mat svadbu dvakrat uradne😮

• to adulienka:
    ano, nie je mozne mat na urade svadbu dvakrat, pokial teda clovek nie je ovdoveny alebo rozvedeny, v kostole sa mi zda ze rozvedeni nesmu mat svadbu vobec, neviem, nie som si tymto ista...

• Sponzor fóra
  • to katmi:
    katuska ty sa tak trosku vyznas v pravnych zalezitostiach a danovych zakonoch? ze ci by som sa ta mohla cez IP na nieco opytat.

• uff, tak to som rada, ze take problemiky nemam - rozvedena, etc... ja som "len" uradne zosobasena 😃

• to: aduliena
    a ja som sa uz potesila, ze to moze byt nieco ako "potvrdenie" sobasa - cize ze by mohol byt aj 2x na urade 😞 ...myslim, ze trestne to nie je

to: macinko321
    s tym rozvedenym - to zavisi od viacerych faktorov a aj od farara, ci viery (kat., evan. a pod.): ci jeho prva svadba bola v kostole - vtedy nesmie, nemoze sa 2-krat brat v kostole (mozno, keby prestupoval na uplne inu vieru, tak moze mat v tom druhom svatostanku svadbu)...ci je veriaci a jeho prva svadba bola na urade - niektore cirkvi neuznavaju civilny sobas a ten cirkevny je pre nich prvy...ak je neveriaci, to tusim zavisi od toho, ci mu daju dispenz sa to tusim vola

• bre raanko 😉 😉 vsetkym, tak ako planujeme? 😉 😉

• to: gaia
    O niecom takom neviem ako potrdenie sobasa druhykrat na urade... terba sa spytat 🙂 papa

• to: atinkaa
    no dnes som rezervla salu a vyzdobu

to: gaia
    no myslela som take nieco, ako byva v kostole - ze po nejakom case si "potvrdia slub" 😉

• ..gai ty uz odpovedas i sama sebe 🤔 😉 😃 😃 😃

no vidis...uz mi tu z toho hrabe...dik za upozornenie

to chcelo byt

to: aduliena
    no myslela som take nieco, ako byva v kostole - ze po nejakom case si "potvrdia slub"

• ..ja viem 😉

som nascipanaaaaa 😞

• 😞 😞 cajik mas?...co robis v robotke? 🤔 🤔 supki dom! 😉

hehe, srandistka 😠 ...caj lucham poctivo 😛

• Sponzor fóra
  • jasne, ze som 😉
    ...co kata...este ju nehladas po blave, kde zduchla? 🤔 🤔

ee...shak je hadam svojpravna 😃 ...asi ma vela robotisky 😐
    ako sa ti pacia moje svadobne a popolnocne, co uz mam objednane? kukni moj album

• dokybla...neuklada to zmeny v popiskach k fotkam...mam objednane tie popolnocne (na obr. su cierne) - budu tmavomodre

• Ja ti dam taku Katu, ze sa ti hlava pomota 😠 😃 chora som bola.. clovek tu ani chybat uz nemoze,lebo ho tu poohovarate a nazvete strasnym menom ...

• ..sak ano svojpravna...ale neporiadna 😬 nas necha same, sa robi 🤔 🤔
    ...saticky peknucke 😉 najma tie biele, posobia tak motylikovsky vzdusne 😉 😉

• to atinkaa:
    😠 😠

• ..katus strasnym menom, ked sa o teba bojime, ze co je? kde je? 🤔 🤔
    ...pekny uvod veru 😕 😉

• no pekny pekny teda.. len precitam jednu stranu a uz sa na... 😠
    ale ne.. no jasne.. vy a bat sa o mna.. ha ha ha 😃 😃
    co mate nove?

hehe, asi nam veri, ze to prezijeme 😃

to: katmi
    nasledujem tvoj priklad - idem byt chora 😠 ...okrem toho som dnes rezervla salu a vyzdobu 😃

• gaia - tak super.. nejak moc dopredu,nie?? 😃 😉

• odchadzam holky.. ked budem mat trochu cas, tak vas pridem pozriet.. mame tu totiz dajaku kontrolu ci co.. tak sa im musim cez tyzden venovat.. tak paacko..

• to: katmi
    boli za dobru cenu...drz sa a nech si uz uplne zdrava 😉

• katus paa..si sa teda zdrazal ti poviem 😉 celych 10 minut 😃 😃
    gai...asi na veri 😉

co asi???

• chyba mi nam "N" ...nam veri, upsik, chybicka 😬 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.