August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
oki, tak plati..kuknem, ak pojde cvaknem, dam vediet, ju? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa juuuj, cvakat nemusis...ja chcem presne tie...len treba zistit, v ktorom salone ich maju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mmas ip, patracia akcia zacina v novembri 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gai nic mi neprislo =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa asi nejako blbne centrum :-( bozinecku, aj ty si tak ospala???? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
..pijem kavicku, tak nie som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja moc kavu nepijem...skor bezkofeinove kafe latte...a caje rozne
Odpovedať
Profilova fotka
...ja ju zas moocno lubim;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja som zistila, ze mi robi zle na zaludok :-( ...a strasne mi to dviha tlak - mam busenia srdca
Odpovedať
Profilova fotka
...ja mam zas tlak, taky, ze mi to tak akurat nastavi ;-) ;-) ..katus zmizla =-) =-) =-) ..sa nam dako rozpracovalo decko =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - ja mam akuratny - hehe, shak aspon niekto zaraba na dochodky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...anoo, to ano, pekne nam to katus odmakaj :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: atinkaa hehe, zacneme ju povzbudzovat? shak nas zajtra pozabija :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...to hej...pani s jej temperamentom, este ze neni v dosahu :-D :-D ..musim bezat mojik, paa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa jaka pani??? este slecna ;-) ...pekny zvysok dna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..no akaa, pani zlataa ;-) ;-) a viem, ze je este slecna..ani kazdy ujo, pre niekoho na ulici neni "ujo" ...a ja len v dobrom :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ved ja som si tiez len rypla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee...co ja som dnes prva??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim dievcence, ze som tu samucke to: katmi de sa flakas? ]-( :-D to: atinkaa dufam, ze Ti to dobre dopadlo - som na Teba myslela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte moje, tak ja sa hlasim az teraz...nedopadlo mi to nijako, nikde som nebola....vela prace :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
awojte kocky, tak som opat tu po sto rokoch. nejak sa to tu cez leto rozpisalo he he. jaaaaaaaaaaj jak ja vam vsetkym zavidim tie pripravy. hmmm, s mojou lasenkou sa este na nic take nechystame, ale ja by som hrozne rada chystala svadbu. jaaaaaaaaaj ked si raz zarobim veeeeeeeela veeeeeeeela looooooooovacov, otvorim si svadobku a budem organizovat svadby, poziciavat ozdoby a tak. to by sa mi hrozne pacilo...
Odpovedať
Profilova fotka
inak katmi, kde je to tvoje druhe forum "zrusenie svadby"?
Odpovedať
caute macinko - ake druhe forum? ja ziadne "moje" druhe forum nemam... gaia - ja pracujem.. na rozdiel od teba.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..kati a ja?.... =-) =-) =-) bre ranko, pre mna ziadna special sprava? =-)
Odpovedať
sak aj teba caka "kat" ]-( :-D ste ma tu pekne ohovarali, ti poviem.. ]-( ]-( ako skusky vcera?? v pohode?? bre ranko aj tebe..
Odpovedať
Profilova fotka
caute rybky :-D to: katmi spraaavne, len pekne zarabaj na dane statu :-D to: macinko321 dievcatko nezavid...ja sa Ti tak bojim teraz, ze sa milakovi nieco stane a namiesto splnenia krasneho sna mi ostanu iba oci pre plac, ze sa az budim zo sna v zachvatoch placu a uzkosti... :-( to: atinkaa - nepustili Ta? - inak, preberala som to znovu s milacikom (tak, ako sme sa my dve rozpravali)...a vies, co to moje zlatinko vymyslelo? ze "vezmime sa hned a o rok urobime iba taky pseudo sobas s hostinou pre rodinu" ;-) ...no nie je to poklad? ;-) :-D ...hned mi tym tak krasne zlepsil naladu ;-) ...moje zlatinecko ;-) inak, vcera mi otec pisal, ze dedko je v nemocnici :-( ...teraz som taka rada, ze som na tie 2 dni pobytu u neho podnikla tu daleku a zdlhavu cestu...mozno ho uz neuvidim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
...teba, citaj lepsie bud chvala alebo ani pismenko, ze gai x-) ..okrem toho, ze si chybala;-) ..skuska nebola, teda nijak nedopadla :-| ..gai to mi je luto, to s dedkom....a milacik, je proste milacik a vymyselnik, co?...som ti frajersky poradila
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa dik za ucast...
Odpovedať
adi kuk ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
heh, ste videli, co som vcera ulovila? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?