august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • ..nie veru, 🤔 🤔

• to: atinkaa
    a co na stred stola?

• ..kvetiny😉sak preto tam mas tolko moznosti a potom samozrejme papanie 😉

• Sponzor fóra
  • ..gai, tak snad som ta nevydesila ..az k uteku...kde si? 🤔 🤔

a nijaku stuhu ani nic podobne? kamienky, lupienky...?

• ..nie veru, to su prave veci, ktore ma kazdy a ktore sa snazim eliminovat 😉
    ..som ta dako vydesila 🤔 🤔

- aaaale coby, srofikujem (v preklade "makam"😉...
    - a co tieto topanocky? http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=38589&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
    - inak, mam v albume jedny topanocky...vraj ich je dostat v nejakom sv. salone v KE...

• ..topanocky su u mna gai problemik - musia byt jak pre popolusku, 35 😕 😉 ...a veeelmi uzke 🤔
    ..ale inak tie co mas v albumiku su peknucke 😉

..a lubi sa mi i to papanicko co mas v albume, 😉 ..ja by som trebars chcela i ovocie na stole, bude to taky jeditelny dekor 😉

- no, len v BA ich nemaju...vraj niekde iba v KE v nejakom salone...no slak ma ide trafit 😒
    - juuuuj, my sa uz na to tesime

baby, aj vy mate take tie zachvaty uzkosti, ze co ked sa jednemu z nas nieco stane...tolko sa na to chystame, az k tomu nedojde 😞 😞 😞 ...ja sa niekedy budim so slzami v ociach... 😢

• gai, na to veru nemyslim, skor sa tesiiim 😉

..mas na to nejaky dovod? bat sa a mat uzkosti?

ja ti ani neviem...je to len taky neurcity strach...az zachvaty uzkosti...mozno preto, ze si myslim, ze som stretla toho naozaj praveho 😐 ...a tym padom sa bojim, ze o neho pridem nie preto, ze by ma nechcel alebo by som nechcela ja jeho - ze nam v tom zabrani vyssia moc

juuuj, pozerala som si pripravny a svadobny album "kepassa"...kraaaaaaaaaaaasne fotocky...az mi slzy vyhrkli a stiahlo mi hrdlo 😉

• ..no rozumiem, najma ak po prvy raz vam z toho vzislo.....

ee, toto praveze nie je ten, co ma sklamal...

• ..to ja viem, ale mozno kvoli tomu su tie uzkosti, ze sa to znova planuje ...a napada ta, ze co ak to znova pre nieco nevyjde...
    ...ale je fajn, ze si nasla niekoho, kto s tebou tie plany dotiahne 😉 😉 ..strachy musis supnut dakam do supliku 😉

• Sponzor fóra
    mhm...hej, mozno preto, ze ja sa stale cohosi potrebujem bat 😞 ...horsie je, ze je to ten druh strachu/uzkosti, ktory ma prepada, ked si uvedomim, ze moji rodicia tu nebudu navzdy so mnou - nieco, co je neodvolatelne a urcite 😞

• ...ach jo s tym nebud sama...to preber s priatelom pekne doma, oki? nech sa o teba nebojim...

• ved on vie, ale diva sa na to tak pozitivne...a to mi nepomaha 😞

• ..chapem, ale i tak skus dakoho este hladat, komu to mozes povedat..ak nik nebude mozes mne do ip 😉 😉

• dakovala...moc...moc...

• 😉 ..dokedy tu dnes si?
    ....katus nam pracuje jak drak asi,ze ani nekukla 🤔

• uz praveze cupkam...s bratom sa mam stretnut a budem to stihat LTT (len tak tak) 😉 ...pekny dnik

• pa zatial 😉

• ..katus, tak si na zmizla tak ze az....vela prace bolo?
    ..zajtra?...ak by sme sa nepoculi/nevideli tak v stredu na mna myslite - obe!
    papacko zatial 😉

• caveste 😉

• caute.. mala som robotu vcera a dnes sa tu tiez nezdrzim.. musim ist vybavovat po vonku.. ide ma slak trafit.. 😠 😒

adi a co so stredou?? preco mame na teba mysliet??? co sa ide diat??? 😕

• ani ja neviem...

• ...ale mam skusanie sa 🤔 🤔 dufam teda, bo sa mi mooocno nechce

jake?????? 🤔

• v skole 🤔 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu