august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • Ja som rozmyslala nad predlzovanim vlasov, ale zrejme by som si to tak ci tak dala robit az po svadbe (novy zivot, novy uces, vsakze 😉), lebo som si povedala, ze na svadbe to chcem byt prirodzena ja... 🙂 Tak uvidim, co potom vymyslim...

• mex prirodzena neznamena ze nezmenena 😃 ja tiez nad tym predlzenim a zahustenim uvazujem, lebo stale je treba na sebe makat (
    myslim samozrejme aj po duchovnej stranke 😃 )

• inak tiez rozmyslam az po svatbe...ale kto vie.... 😃

• Sponzor fóra
  • no kazdopadne som na vas zvedavaa 😉 😉

• Nebojte sa, kym sa definitivne rozhodnem, urcite sa tu budem radit so vsetkymi a riesit, ci to mam spravit alebo nie... 🙂

• jasne mexx ja sa tiez s kazdym radim a nakoniec urobim inak 😃 😃 😃
    ale fatk je ze hustejsie by som bralaaaaaa 😬

• Mne by nebolo treba hustejsie, co sa tyka hustoty, hrivu mam dostatocnu... 😬 Akurat, ze som ich posledne roky nosila uplne kratucke, a teraz sa mi nedari cakat, kym dorastu na take poriadne dlhe... 🙂

• no tak to zavidim, ja mam take vlasy o nicom 😒

• tak co ste tu dnes vyzistili nove 😉 mame dake news 😉 😉
    sa nam kruzok stiahol do troch osob, vsimli ste si 😬 🤔

• ahojte augustustove 😉 vidim, ze riesite vlasky.. uprimne zavidim kazdej babe, co ma krasne huste vlasy.. ja mam sice dlhe, ale pomerne riedke 😞 tak som zvedava, co z toho na svadbu vycarujem

• sorry za preklep, augustove... 😬

• peti, tak mozno tiez mozes skuknut temu o predlzovani, zahusteni vlaskov😉

• diky za tip 😉 skusim pozriet

• haloo baby,je tu este niekto? 😴

• ja som tu este 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj atinkaa...jeej no aspon niekto...

• no konecne som sa se akosi dostala..a neviem kde budeme mat svadbu...v Prievidzi totiz skkoro vobec nieje volny sala na 30.8.

• a co uz teda mas/mate? 😉

• noo...mame kostol,hudbu,kameru,fotografa...len salu nam zrusili,lebo tam maju dovolenku...a teraz neviem kde inde mame hladat..vsetci radia v Bojniciach.No tam je to dost drahe... 😐

• ..tak to ti asi neporadim..dake prievidzanky tu nie su? 🤔 🤔

• ved som napisala..ale asi uz buvaju...skusim zajtra este,ale moc dik,aspon niejkto sa ozval a viem uz asi kde hladat pomoc.ked tu niektora bude tak mi urcite helfne... 🙂

• urcite ano...no chcelo by to asi co najskor..drzim palceky nech sa zadari 😉

• Caute babky, ste tu niektora? 🙂

• ahojt eja na skok, po obede ideme skusat 😃

• Fiha, Luko, no to budes herecka poobede... 😉

• sa uvidi...som dnes zas bola aktivna v praci a cela od atramentuu...pozeram, vsak ked mi uvidia ruky, tak mi daju vyskusat akurat tak svadobny usmev 😃 nastastie som zohnala zmizik 😃

• Sikovna si ako ja, tiez mavam atrament aj za usami... 😃

• ... 😃 ....a ruky popisane od pera 😃

• No, asi tak... 😃 Vzdy som strasne uznavala zmiziky, lebo umyt to nikdy neslo poriadne. 🙂

• no, tusim aj ja zacnem buduci mesiac pobehovat...milacik chce futasit so mnou, takze pockame, kym bude mat po skuskovom...teraz cez vikend skocime na veltrh

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov