August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ell oboje satky su pekne ;-) v madeirach ale nemas fotecku aalebo nevidiim :-N kuk ip ;-) co inak obrad? ake planujete mat zvyky na svadbe? a co menu? mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ati: a ja som co, vosk? :-D aj ja chcem vidiet satky... supis, ze uz mas, kde si zohnala? ja som po vikende hotova, priatelovi vykradli byt, no tu jednu malu izbicku a brali vsetko, co im prislo pod ruky, takze sme ho od stredy stahovali ku nam, hroza a v oktobri nas to caka este raz, ale to uz do nasho bytiku... ale ludia su fakt svine ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik ty kokos!!! no tak to vam nezavidim...drzte sa
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia vdaka, sme z toho hotovi, teraz ked potrebujeme kazdu korunku koli svadbe aj bytu, tak toto, skoda 35 tis....
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa nerob "mrtvýho brouka" :-D to: all baby, riesieme s kolegynou v robote taky mensi problem, ze kde ma stat nevesta, na MS sa pise, ze z pohladu oddavajuceho stoji zenich vlavo a nevesta vpravo, takze je po lavej ruke zenicha, ked chapem spravne... ale normalne tu v Cechach, ked dobre citam v brozure, ktoru som si zobrala na Svadobnom veltrhu, to je ze z pohladu oddavajuceho je zenich vpravo a nevesta vlavo.... tak mi teraz povedzte, kde je pravda???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik podla starych zvykov stavala nevesta zenichovi po lavej ruke...to bolo v dobach, ked musel casto tasit mec (ked si nevestu napr. ukradol), aby ju obranil...takze ona stoji po jeho lavej, aby mohol pravou tasit mec...
Odpovedať
Profilova fotka
mojik neni si vosk...lem nestiham, dnes ip este raz..ela sa ozve, jak to dopadlo ;-) to s tym bytom ma veru mrzii a ani ja neni som brouk :-N ked tak beruskaaa :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
dajulik to je fakt hrozne!drzim palec,nech vsetko nakoniec dobre dopadne! :-) niektory ludia su fakt ... ]-( a co do ,,statia´´ plne suhlasim s tabou gaia,presne tak som to pocula aj ja! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 xixi, ale my aj tak asi budeme stat opacne...ja strasne neznasam, ked musim ist niekomu po lavej ruke...citim sa tak divne, ze neviem mysliet na nic ine, iba ako sa dostat na druhu stranu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia ale z kostola uz vychadzas po pravej strane zenicha, aj na hostine si po pravej strane :-D a ako vlastne dopadla skuska siat, hmmmm???? nevidim tu nic napisane o skuske :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik *no ja budem furt prava :-D ...na hostine mame ale problem - moja matka si vymyslela, ze ona na kraji sediet nebude a ja zas nechcem sediet vedla buduceho svokra...pricom buduca svokra aj tak bude musiet sediet tak, aby bola nablizku svojej mamy - potrebuje jej opateru...este neviem, ako to vyriesime *saty - odvolala som ich...majitelka mi posle polovicu sumy...nebolo vsetko usite tak, ako sme sa dohodli a tym som operovala...pricom saticky boli prenadherne, ale ja som vyzerala ako debil...teraz mam zabukovane tie, co mam v druhom albume uplne posledne
Odpovedať
Profilova fotka
cavestee noo podla protokolu je sedenie, statie....vsetko jedna vec...a ako si to urobit prijemne je druhaa myslim, ze skoro nik ani nedodrzuje sedenie pri stole a to, ze pri neveste by mali sediet rodicia zenicha a pri nom zas jej ;-) tak hlavne si to zorganizujte dla priijemna ;-) ja dnes paadiiim pro satky x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: atinkaa mna to fakt stve...nie, zeby bola rada, ze im staci iba prist - este si bude rozkazovat ako jedovite decko...odmieta brat do uvahy moje pocity...a myslim, bez urazky, ze na tej svadbe som predsa len hlavnejsia ja ako ona...normalne som bola taka namichnuta, ze som sa jej chcela spytat, ci nechce sediet na mojom mieste...ale to sa mi zdalo moc konfliktne uz a nechcela som sa v noci o pol dvanastej hadat
Odpovedať
Profilova fotka
babule, zajtra vecer mam dohodnutu schodzku s tlaciarom - ideme spachat oznamka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my mame zase dva prijemne zazitky za sebou - v pondelok nam spadol luster, len tak z fleku sam od seba, no a vcera pre zmenu vypadla cela elektrika, mali sme nuteny romanticky vecer, vypadli vsetky zasuvky, uz som sa bala, ze budeme musiet menit cele rozvody... :-S kolegyna mi uz odporucila knaza, nec nam to tu posvati, ze to nie je s kostolnym poriadkom... :-N ati - mas ip, fotku v Madeirach zial nemam, nemala som so sebou fotak ked som ich rezervovala a do Blavy sa chystam az v july, bude predkolekcia, tak mozno nakoniec bude nieco uplne ine... :-D no a ja som tiez vzdy videla nevestu na pravej strane z pohladu knaza, tak to asi tak bude...gaia, najlepsia je na take osoby ignoracia, to ju bude stvat viac, ako ked sa rozculiis...moj buduci svokor tiez nie je bohvieco, ale ved neberiem si jeho, tak to vzdy nejako pretrpim, ked sme s nim... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ella nefidiim :-N =-) :-. :-x :-x predkolekcia aano :-D :-D :-D :-D a budes mat teda dvoje ;-) gai 8-( 8-( noo ty mojik napis knihu 8-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: ellavienna skus zavesit krizik alebo nejaky sv. obrazok...co sa tyka mojej mamy, zial je to blizsi pribuzny ako svokor (ten ma statocne ignoruje - este som sa s nim nestretla) to: atinkaa sak by som nad tou knihou trpko plakala
Odpovedať
juuuha!to su ale cary!ell!skus ten krizicek,alebo si zaobstaraj svetenu vodu... gaia:no dakujem pekne,take starosti!a zevraj rodina si ma pomahat!niekedy su ludia ako z ufa! ]-( a co si tomu tvojmu svokrickovi take strasne urobila na dialku? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, jen k vam nakukuji a zdravim z CR. :-) Preji prijemne pripravy a krasnou svatbicku vsem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 mamusa je uz raz taka...musim to uz len nejako pretrpiet...co sa svokra tyka - kradnem mu syna (teraz tu milacik spoza mojho chrbta dodava, ze "pracovnika na stavbe" :-D :-D ) a nie som idealna nevesta - milionarska modelka, pre ktoru by bol svokor idolom :-D to: tuliberka aj tebe - nech to vsetko vyjde...kraaasnu svadbu zelame
Odpovedať
Profilova fotka
tuliberka....i ty sa drz ;-) hezkee pripravy ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ze sa aj ukazes! ]-( :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
shaak som tu ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ako pokracujes? uz vies, ktoru bizu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nefieem, ziadna :-N 8-) aalebo secki...uvidiime
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa xexe, si jasna :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ako pokračujú prípravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa sevastok...no, vcera mali poslat navrh oznamiek...hadaj, co este stale na maili nemam... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
takže asi neposlali ]-( , no my tiež stále čakáme na konečnú verziu, má nám ju robiť moja sestra, len akosi nemala veľa času, ale dúfam, že už tento týždeň ich budeme mať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa my to chceme posielat do zahranicia...takze z toho zacinam byt nervege...vo stvrtok som tam bola, povedala presnu predstavu, nic zlozite...v piatok mi mali e-mailom poslat dodatocne infosky ohladne jazykovych mutacii...infosky poslali az v pondelok...navrh oznamiek som mala mat na maili v pondelok, najneskor v utorok...je streda - este nic...ak to ma taky sklz ako infosky o jaz. mutaciach (t.j. 1 pracovny den), tak dufam, ze dnes sa mi na maili objavia...ked nie, tak budem zla :-| ...uz ma to nebavi, ako ma stale niekto taha za nos namiesto toho, aby rovno povedal, ze to bude na neskorsi termin 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?