August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
ahoj luko... antikaa no ja by som chcela nejakú kvetinkovú...lebo už naušnice mám také kvetinky swarovsky...len neviem či to nebude veľmi preplnené ak budem mať aj náhrdelník aj korunku v hlave a náramok.. :-|
Odpovedať
jej luko som si pozerala tvoj album,aj ty máš tuším oznamká z stránky svadba inak... :-)
Odpovedať
janka, no ja by som zt ej bizu asi trosinku ubrala ;-) oznamka este nemame vybrane, ale urcite to bude zo svadbainak ;-)
Odpovedať
ale vsak sit o vyskusas a uvidis, ci to je alebonie je preplnene, bude najmenej si nieco jednoducho nedat ak by hej ;-)
Odpovedať
no veď asi sa na to vykašlem a nedám si nič len tie naušnice ,lebo aj tak nič nemôžem nájsť...no a na tej stránke sú super rýchly,jeden deň mi napísali že už posielajú oznamká a na druhý deń som ich mala doma a urobia fakt všetko čo chceš...nám pagáče zhánali a fotili... :-) :-)
Odpovedať
ja chcem taketo nausnicky a uces, len mozno bude ofinka: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
janka a ty mas tie oznamka co mas v albume? tie su super :-D
Odpovedať
no tak to je fakt krááásne.. :-) :-)
Odpovedať
mne sa velmi pacia vase pohare x-) x-) x-) aj obrucky x-) no a saty, ...tiez mam la sposu ;-)
Odpovedať
no hej to sú naše...ďakujem zatial sa všetkým páčili aj babkám dokonca (len mojej mame nie ,tá chcela bielu klasiku s holubičkami a mašličkami-to nieeeee...)
Odpovedať
Profilova fotka
teeda kocky moje necakane aale lucim sa..idem kus pobehat do posilky rezimovka chapete:-) som tak za dve hodky nazaad jani potom ta dokladne okuknem;-)
Odpovedať
take chcel povodne aj moj drahy, ale som mu povedala, ze s holubickami moze ist do kelu...pocuj a to si mozem na tie pozvanky nieco ine navrhnut a spravia, lebo som kukala, ze vsak pagaciky nemaju vponuke a si pisala, ze vam to na "mieru" urobili :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ty si povieš čo by si chcela a oni to spravia..len teda čakáš tak cca 6 dní aby to našli a odfotili a spracovali..ale fakt sú rýchly..a aké máš šaty?tie čo na obrázku?tie sú peknučké...ja som mala zúžený výber pretože som tam šla tak cca.1,5 dozadu ,lebo sme sa tak dosť narýchlo rozhodli pre svadbu v auguste...
Odpovedať
ano zatial tie, mozno este skusim novu predkolekciu,a le s tymito som tak povediac stotoznena x-) janka, satky mas krasne, ved la sposa ani skarede nema x-) no supis, taksi porozmyslam,coby sa mi tak na tom oznamku lubilo x-)
Odpovedať
to sa dá ešte nejaké iné si vybrať?no ja si ich už veľmi nepamätám...som sa v nich neodfotila..ale z tých cca10 čo mi ponúkli sa mi tieto najviac páčili.. no už končím,idem niečo ukuchtiť na večeru...potom sa ešte ozvem..tak papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dala som si do albumu aj moju sexy nohu so samodrzkami :-D
Odpovedať
ejha, lale, by som povedala, ze noc bude horkááá x-)
Odpovedať
Profilova fotka
duuufaaaaam :-) :-N
Odpovedať
Caute baby, k tym satam, co sme rozoberali myslim vcera...:-)..jasne, ked nebudu uplne krasne, biele, bez jedinej chybicky, narobim cirkus (myslim ze mamka mi rada pomoze) :-) ju to zobralo este viac, a nezaplatime im tu zvysnu sumu...a pojdeme po ne v piatok rano a do soboty rana - keby bolo treba, maju casuuu a casu :-)...som si povedala ze nebudem stresovat...ved ked som si ich prvy krat skusala, nebola som prva a boli nadherne, takze uz ich isto opravovali..a slubili nam ze budu v absolutnom poriadku...tak snad to tak bude... ale baby nam este treba akosi vela veci vybavit....mam pocit, uz len dva mesiace...a este nemam saty na prezlecenie, topanky svadobne- uz su objednane, tak snad budu dobre, bizu, oznamka, drahy topanky, vesticka s kravotou, kosele...pohare...a uz ani nevieeem...ale stihame, ze??? :-)..potrebujem psychicku podporu :-D :-D :-D ...ale stale si hovorim, ze nejdem sa stresovat...vcera sme toho vela vybavili, matriku,kvety, fotografku, oblek pre draheho..krasny bude :-)...takze stihame hadam vsetko..a este by sme chceli aspon par krat ist do tanecnej skoly, aspon na par hodin, ale to uz neviem kedy chceme stihnut, este popri zariadovani bytu :)..... tak zatial pekny vecer a ozvi sa...mam chut kecat :-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
laleeta nooo kazdopaadne sexi nozky - sexi samodrzky a seksi boootky ;-) too teeda bude noc :-N :-D :-D 8-) tatranka jasne ze stihate... aky mate oblek? =-) aa kde je albumiik :-N hmmm ]-( =-) supkii sem s niiim :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
tatranka,prajem pevne nervy a veeelku vydrz! ;-) gaia,kde si?ty si mi vavela,ze poznas niejakeho tanecnika,co dava par hodin tanca..poprosim ta:kto to bol? :-D
Odpovedať
atinkaa...albumik slubujem bude..ale momentalne nestiham...:-)..oblek mame cierny s takymi jemnymi bielymi pruzkami, niektore su jemnejsie, niektore silnejsie...tazko vysvetlit ale peknyyyy.. a baby - vsetky budete mat zavoj??? lebo ja uvazujem, ze sni nie...ale chcem korunku a nejake pekne vlasenky a neviem ich nikde zohnat...poradte ak viete...dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skusila by som nejaky z internetovych obchodov ;-)
Odpovedať
ved som aj pozerala..ale nejako ma nic nezaujalo :-( resp. nieco ma aj zaujalo, len ma trosku obavy, ako to bude vyzerat v skutocnosti, ked to pride...
Odpovedať
Profilova fotka
a na akych straankach kukaas ;-)
Odpovedať
tataranka... no ja som si kupila sponky nadherne v jednom obchodiku s bizuteriou...a vobec nevadi, ze nie su nejake extra z internetu...mne sa pacia a urcite mi ich tam niekde do mojej hlavicky vizazista pichne ;-) a zavoj chcem mat taky kratsi...a bude pripevneny na spodnej casti hlavy pd ucesom...este som to neskusala,aele spolieham na foto,co mam z netu a na sikovneho vizazistu,ktoreho mam uz dohodnuteho.
Odpovedať
no ved ja hladam aj v obchdoch s bizuteriou aj na nete...ale najvacsi problem mam s celenkou...a atinkaa pozerala som viacero stranok..napr. weddschop.eu, svadobnyobchod.eu,svadobneozdoby.sk a aj ine..uz anineviem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
broskynka..jaak to myslis, ze nemusia byt extra z internetu :-N =-) sak i na nete maas extra i neextra pokiaal myslis financie ;-)
Odpovedať
atinkaa ja to nemyslela zle :-S ja len ze si take veci nekupujem cez net, nemam dovod a mne aj bizuteriu pozicaju vo svadobke, ked sa mi ta moja nebude mozno hodit k satam..a rozmyslim si to...a tam maju aj nadherne celenky...napriklad tu nemam.A mozno sa nakoniec rozhodnem az na skuske,ze si ju od nich poziciam... ;-) tak ja len tak,nic v zlom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo ved ja sa len pytaam ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?