august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • to: gabulka26
    cica moja, menila by som s tebou 😃 ...alebo ti prihodim zopar mojich kileciek - a budeme spokojne obe 😃 😃

• bree ranko augustovky 😉

• to: atinkaa
    komu bre komu ranko 😃 😛

• Sponzor fóra
  • 😬 😃 😃 😃 gaiaaa 😃 😃 😃

no co uz so mnou...tak ako pokracujes?

• pracovne 😦

myslela som vo sv. pripravach, trubka 😃 😃

• fieem 😃 😃 😃 😛
    nooo nefieem 😬 nothing new 😬

a ktoru bizutku si si definitely vybrala???

• zatial ziadnu 😬 😕

teeeeda, stale nerozhodna??? 🤔

• Dobré ránko 🙂 aj vám sa nechce byť v práci ako mne... 😞

• gai..to nejak extra neriesim, v najhorsom nebude ziadna 😉

a shak ty nempotrebujesh

to: janka206
    po tom vikende ani nehovor...zo soboty na nedelu som mala taku zimnicu, ze som spala pod 2 paplonmi...v nedelu som sa zobudila na moje zvyky dost neskoro a boleli ma secky kosti...cele telo...popoludni, ked som mala pocit, ze je mi trochu lepsie, sme mi nahodou odmerali teplotu - ze 37,9...ani nescem vediet, co za teplotu som mala dopoludnia...pritom ja pri 38-cke nevyliezam z postele - nevladzem sa hybat...supis vikend, co?

• gaius doojdem do blavy..dame kurz pozitivneho myslenia draagaam 😬 😃 😃 bo fuurt daco nem dobree je 😬 😴

ja mam kus stres z predsvadobneho fotenia, ze budem vyzerat jak pako a to ani dobri fotografi nezachrania 😬 🤔 😕 (to je pozitivne ala gaia 😬 😃 😃 😃 😛 )

aale vaazne, kus bojiiim 😬 😦 😕 😶 😶

• Sponzor fóra
    shak ja nem negativush - ja realistikush 😃 😛 😃

• shaak to 😬 😃 😃 😃 toto zmeniime 😃 😃 😃 😛

• ee, to by som viac padala na hubu 😃

• jej gaia to bol teda víkend...chúďa..ozaj ty kde robíš v BA ,ak to nieje tajomstvo..lebo ja tu tiež pracujem...kúsok od Obchodnej...tak chodím na prechádzky 🙂

• to: janka206
    ja som az na zlatych pieskoch 😦 😠

• hm škoda....tak sa môžeš chodiť kúpať...to kolega vždy tak odbehne cez leto a za 3 hodky okupkaný príde...ja BA veľmi nepoznám tak neviem kam to presne chodí ale viem že na zlaté piesky...tam je tých jazier viacej nie?

to je len teoria - nasa kraksna nam nedovoli ani minutu naviac na obed...ak by som chcela ist sa naobedovat do Palace, tak mi to trva 40min...a tych 10 min si normalne musim zapisat ako sukromne a odrobit si to 😠

• čože...aký tyran tá vaša šéfka 😐 ..to ja sa môžem ísť aspoň prejsť keď je takto pekne...my máme hodinu na obed alebo teda na prechádzku... 🙂

a tu napr. mam iba 2 moznosti na obed - bud vyvarovnu, co sem vozia zradlo (kam z lakomosti chodi aj ona) alebo Palace... 😐

• no nič moc,ja si buď niečo ukuchtím doma 🙂 alebo niečo do tesca zbehnem kúpiť...lebo tu musí niekto stále byť a kedže všetci chodia na obed tak ja tu zostavám...no tuším so už aj vyhladla keď sa o tom obede bavíme 🙂

esteze hovoris - idem ja papat zemiacky s uhorcickou 😃 ...dobru chut 😉

• ahojte holky, tak teda dobrú chuť. Aj práve papkám, lebo som si doniesla z domu 😉

• to: ivetapa
    tak dobry chutnik 😉

• kocky dobruu chut 😉
    ivett seci chodia na obed a ty musiis byt v robotke 😬 🤔 nem spravodlivee veru 😦 😕

• no aj ja som mohla ísť na obed, aj chodím, len som bola včera aktívna v kuchyni tak som si doniesla (aby sme to doma nemuseli jesť 3 dni) 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov