August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ja obcas neodhadnem - varim ako pre rotu a sme iba dvaja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my sme iba dvaja, ale našťastie máme miláčika - psa, takže sme vlastne traja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez variim akoby sme mali celuuu skolku :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa a on moze papat to, co vy??? =-) to: atinkaa no ja bud 1/2 dospelej jedalne, alebo skolku - tiez :-D
Odpovedať
baby tak dobrú chuť :-) ja práve obedujem a to varenie poznám aj ja ,a potom skoro všetko vyhadzujeme... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 u nas sa s tym potom milacik tlaci :-D :-D :-D
Odpovedať
no tak to u nás nehrozí lebo môj drahý je zvyknutý z domu papať každý deń niečo iné..a ja nebudem predsa každý deń variť niečo iné keď prídem o 19 domov...tak orem víkendov som mu povedala že veď ruky má,obchod vie kde je a sporák vie tiež zapnúť ...tak nech sa realizuje veď on mne tiež nevyvára a to je od pol 3 doma.. :-) a zvykol si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 *milacikovi nevadi jest aj 3dni to iste :-D ...a vacsinou robievam take, ze nieco k tomu prihodim, aby to bolo trochu ine...alebo aj nie *inak super pristup - hlboko suhlasim... ;-) ...moj byvaly bol taky ako tvoj - z domu nauceny...ale on nebol ochotny si nieco spravit/kupit sam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia no náš havo je tak trochu fajnový, zje aj také naše jedlo, a musím povedať, že to mu dokonca viac chutí ako jeho konzervy ;-) , čiže sme mu ich prestali kupovať a inak aj môj drahý bol naučený z domu každý deň niečo iné papkať, dokonca iné na obed a iné teplé na večeru. To som povedala, tak to nie, ja ti vyvárať určite nebudem každý deň 2x. Takže si zvykol, Väčšinou som varila tak na 2 dni, keď ešte nemal stravu v robote, ale teraz je to super, už obeduje v robote, a ja varím, len keď je doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa fiha, aj kolegyna ma havka...ale on papa svoje konzervy primo a len potom si obcas nieco odmlsne, ked ma pocit, ze oni maju nieco zaujimavejsie :-D
Odpovedať
ešte že môj sa to naučil lebo tiež by patril do kategórie bývalých,lebo ja som mu povedala že ja mu plný servis robiť nebudem...že nebýva so svojou mamou ale s frajerkou tak nech si to uvedomí,chvílku bol zaskočený ale ako hovorím zvykol si... :-) a ozaj ako dlho ste spolu?nemávaš aj ty také haluze pred svadbou ako nie že ho nechceš ale také že aké to bude po svadbe a čo ak sa niečo stane... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no náš papá už iba granule - také mäsové a za nimi sa ide zadrhnúť, ale občas sa mu ujde aj iné. A niekedy ani neodoláme jeho pohľadu keď je vnútri a jeme tak mu občas dáme. (máme labradora, a je to náš miláčik, niekedy mi je smutno, že nemôže byť s nami na svadbe)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: janka206 pozname sa cca 3,5 roka (?) a spolu sme od decembra 2006...vies, u nas je ten moj strach o to vacsi, ze ja som od milacika o hodne starsia a bojim sa, ze si jeden druheho moc neuzijeme :-S ...ze predsalen da potom prednost zene vo svojom veku =-) ...ale povedala som si, ze co sa ma stat - stane sa a nejdem sa tym zapodievat (ale srdiecko mi obcas riadne stisne)...
Odpovedať
Profilova fotka
babule, som baculka...myslite, ze tieto popolky by sa mi hodili? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... alebo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
tych druhych by som sa gai bala...ten strih desne rozsiruje :-N 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi má ati pravdu, asi skôr tie prvé
Odpovedať
Profilova fotka
dik...a teraz este - kde take zozeniem? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to netuším :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nehala by som si ich usit...su zo zahr. stranok nejakych...dla mna..alebo napis kocke odkial a objednaj ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viem ze moja otazka je trochu od veci, ale nikde to tu neviem najst. ak by ste mi mohli poradit kolko centimetrov potrebujem na vyhotovenie pierka pre svadobcanov. viem ze su z dvoch farieb ale ani netusim ake maju byt velke. prosim prosim. dakujem
Odpovedať
no aj podla mna tie prvé..sú pekné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ikuska6 neviem aké majú byť veľké, skús od oka, ako sa ti to bude páčiť ;-)
Odpovedať
aj mna napadlo čo atinku ,daj si ich ušiť ,látku lahko zoženieš... ikuska 6 tak ja mám tie hotové pierka veľké asi 2 cm ale skús napísať ulinke ona je aj v katalógu firiem,ona ich vyrába by ti vedela pomôcť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ikuska6 http://www.svadobnedoplnky.sk/inshop/... mrkni sem - ak je na vysku nejakych 5 cm, tak ber nejakych 12 cm/slucka
Odpovedať
Profilova fotka
ono ide o to ze niesom na slovensku a prideme tam iba 2 tyzdne pred svadbou. preto si tieto veci chcem spravit uz tu. lenze tu niesu galanterie tak len preto chcem vediet kolko metrov budem potrebovat.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za rady. mam pocit ze ten moj pocitac je spomaleny.
Odpovedať
Profilova fotka
prave to skusam a vychadza mi z bielej 20 cm a z druhej farby tych 12. dakujem velmi pekne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ikuska6 nzc, ja v tom nemam prax ani predstavu :-D ...my sme kupili od kocky odtialto ;-)
Odpovedať
gaia nevieš mi prosím ťa poradiť kde by som kúpila hrebienok do vlasov,ja viem je to odveci ale keď už sa bavíme o tých doplnoch...vôbec ho nikde neviem zohnať a v salone Nicol mi ponúkali za 1700 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 a v serepetuzovych obchodoch na obchodnej nist??? len take vlasove pozerat...a aky by mal byt??? mozno skus obehnut lacnejsie salony ako je nicol a tam ti to predaju za lacnejsie...e-shopy si pozerala?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?