august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • no práve že nič ale skúsim tie salony obehať ešte nejaké ja som chcela cez ebay ale tak neviem či poštovné nebude veľké ...to asi nevieš??lebo na téme ebay sú len skúsenosti...aspoń čo som tam tak zhruba čítala a výške poštovného nič..

• to: janka206
    cez e-bay byva obcas postovne aj 10x vyssie ako cena vyrobku - treba dat na to pozor...ja som myslela slovenske zasielkove obchody (hadzem ti do IP)

• jani u takych blbiniek nie je postovne az tak vysoke...moment...
    kuknem dake linky 😉

• Sponzor fóra
  • to: janka206
    aj cesi maju zasielkove obchody

• baby, vy ste sa tu riadne cez vikend rozkecali 😃 clovek nestiha citat, co sa tu deje 😃

to: gaia
    vikend sme mali dost podobny, ja v sobotu cez den nic, nic a v noci som nemohla spat, mala som asi aj horucku, skrabalo ma v hrdle a straaaasne ma bolela hlava, no a vcerajsia noc tiez nic moc, stale som sa budila, lebo mi bolo horuco a stale ma boli hlava, no ale v sobotu sme boli na vylete a bolo 30st. a ja sprosta nemala nic na hlave, tak je to asi z toho 😠 ale nachladena budem asi tiez, kaslem atd., no kto by nebol, ked je take sproste pocasie... som bola na sluzobke, tam bolo 12 st. a vratila som sa do Prahy - a tu je 30st.
    a gaia urcite tie prve satky, tie zakryju vsetko, co chces 😃

majte sa a prajem pekny zvysok dna...

• to: dajulik
    *iha, ty si to mala horsie...ja mna hrdlo nebolelo...a hlava ma bolela, ale to som bola doma a tam slnko nesvietilo...podla mna som bola uvarena a dehydrovana...pekne sa liec
    *dik, teraz ich uz iba najst 😃

• dajulik pa😉
    http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=359&vGroupOffset=160&vOffset=90
    jani tu su koopy stranok co mam v zalozkach

z ceskych skus trebars
    swsperky
    4ladies
    bizuterie-sity
    stribro-sperky
    bizuterie-shop
    beadworld

pred vies a za je cz 😉

• ďakujem atinkaa a gaia ,idem to čeknúť 🙂 pekný dník ešte ja už budem za chvílku končiť - zdrhám z práce 🙂 ,tak zajtra papa 🙂 🙂

• zase som tu sama??? 😦

• aale nem...tu som, nenehaam ta v stichu moja 😬 😃 😃 😃
    co porabas?
    co mas nove?
    teda okrem toho mena kadernicky bo ty si mojik synonymum pre pruusery...pardoon za vyraz 😬 😴

• to: atinkaa
    veru veru - smoliar to je moje druhe meno spolu s pruserom a nervakmi 😃 😃 😃

• a daake news?
    mna strasne bolii hlava 😞 😞

• taak kde si? 😬 🤔

• ahojte, 😃 ja som znicena, sme dnes mali branne a mam za sebou 13 kilakov 😦

• branne 😬 ty ucis? 🤔
    ja mam za sebou 2 kavu pred sebou 2.ibuprofen, priserne ma boli hlavka dneska 😞 😞

• Sponzor fóra
  • Ahojte baby,
    pekne ranko prajem...
    dnes sa mi nejako nechce pracovat...mam nejako vela..asi sa do toho pustim..ako tak citam, tak vidim, ze vcera bol nejaky zly tlak alebo co...kazdeho bolela hlavka...inac aj ja som nejaka nachladena..tou je to klimou v praci 🙂
    tak zatial pekny dnik a ozvite sa 🙂

• ati, ano snazim sa uz 5 rokov niekoho nieco naucit 😃 hlavne slusnemu s pravaniu 😃 ale vazne, ucim na ZS 😎

• luko: a co ucis na zs? nejake konkretne predmety, alebo prvy stupen? a pocuvaju deturence? ale uz len mesiac, vsak a bude zasluzeny oddych..🙂

• caute bambuly

to: atinkaa
    to ma mrzi mrkvik

to: tatranka82
    no ja sa vzdy citim horsie, cim nizsi je zatazovy stupen 😃

to: luko
    tak mnoho zdaru - moja mama uci cely zivot a teraz je coraz viac sklamana... 😐

• dobré ránko prajem 🙂 som 5 minút v práci a už chcem ísť domov... 😞
    baby ja vás obdivujem,že môžete učiť na základke,lebo decká sú tuším z roka na rok horšie...

• dobré ránko, no aj ja by som už išla domov, hlavne keď som v práci 5 min a už tu musím riešiť nejaké veci 😒

• baby neviete mi niektorá poradiť, chcem si pridať inzerát a stále ma to odtiaľ vyhadzuje, už od včera sa o to pokúšam 😠

• tatranka : prvy stupen
    gaia: ja to zatial zvladam,a le cely zivot by som to robit nechcela

• caute, dnes mame v robote priserny blazinec 😠

to: ivetapa
    mozno to len blblo - mne teraz nechcelo pridavat prispevky

to: luko
    a co potom?

• je tu niekto??? 😞

• ja...

• ahojte
    no môj dnešný výkon v práci, nič moc ....
    to:gaia ten inzerát som si pridala ale bez fotiek, nechápem to 😐

• to: ivetapa
    skus napisat anaxamon - ona je adminka (mozno si mala moc velke tie fotky)

• no ja už len hodku a prchám domov...a hodím si ladovú sprchu... 🙂

• ja už iba 15 min a idem domov, jupí

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.