august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • to: gabulka26
    smrk, dakovala...no potom uz budeme svoji a vsetci mi mozu fukat majzenu (vies kde) 😃

to: atinkaa
    objednala som si ten druhy - je menej vyzdobeny...a ja ho budem aj potom pouzivat, aby som nemala v lete upal 😉 ...budem "za divnu", ale aspon zdrava 😃

dievcata, drzte paste, dnes ideme na tu matriku znova

• dobré ránko, ako sa máte? mne sa absolútne nechcelo ísť do práce, ale asi nie som sama, že?

• to: ivetapa
    cavesik...no stojis v dlhokaaaanskom rade 😃

• Sponzor fóra
  • čo si mala za problém s matrikou? som tu akosi dlho nebola, nestíhala som 😬

neuznali mi jedno potvrdenie, tak som to musela vybavovat nanovo...skoda reci...dnes tam ideme znovu a radsej to nechcem zakriknut...dufam, ze zajtra uz budem moct porozdavat a poposielat oznamka

• budem držať palce, potom daj vedieť.

• ahojte...
     gaia tak držím palčeky..nech to víde s tým úradom

• no uz mi drahy volal, ze to dnes asi nestihame...on dnes obhajuje bakalarsku pracu...zacina im to o pol druhej a vyzera to tak, ze budu musiet vsetci cakat hromadne, az vsetkych "vyzvrtaju"

• ahojte, kde ste všetky?
    to: gaia
    tak ako ste dopadli, vybavili ste niečo, alebo ste nestihli?

nestihli sme to 😞 ...bol v skole skoro do stvrt na sedem 😞 ...ale bakalarku ma obhajenu...cize teraz uz "iba" 4 najtazsie skusky a bude bakalar 😦

• a dnes idete?

ee - oni maju otvorene iba Po, Str, Pia 😠

• aha, takže zajtra idete na to?

este uvidime - sefka je cely den v robote a ona velmi rada zdrziava tak, aby si clovek nic nestihol vybavit...ale mozno v piatok rano by sme to spravili - by som sa vypytala (ona tam nie je)

• haló kde ste všetky?

• Sponzor fóra
  • hallo halloo
    dobreee raanko 😉 😎

• caute rybky

• Ahojte baby ako sa máte?ja som sa zase zbytočne tešila sme mali íst piatok do terchovej na úrad a tak ,výlet si spravit a na 100 %nejdeme ,frajerovi nedajú dovolenku...tak budem kysnú´t v práci... 😞

• jani pojdete priste 😉 nebud smutna 🙂
    ivett nas zhanala a zmizla 😬 a ja ze co naam poviee 🤔

• ahoj atinkaa,hm no čo už len som mala aj tetu na úrade vybavenú,povedala že tam 100%bude a aj kaderníčku-som mala íst na skúšku účesu....no a zase nič nebude 😞
    a čo máš aj niečo nové vybavené?nám chýba už len košela a kravata a je to...a hlavne ozamká rozposlať po známych....len neviem či ešte nieje skoro..no ale všetci čo tam pôjdu ich majú... 🙂

• noo ja uz maam asi vsetko 😉 ready 😎 😎

• ati: aj obrucky uz mate? my ich budeme mat na konci juna... dnes som si volala do pozicovne, kedy mam prist na skusku siat, tak ze vraj staci az v auguste, ta dobre 😃 v robote to je dnes na .....i, este hodinu a idem domov, konecne, lebo som nemala ani obednajsiu prestavku 😢 ale kolegyna mi doniesla svadobne kolaciky - no vlastne len medovnicky, tak aspon dajaka radost, su fantasticke... a normalne mi doniesla stvorlistok a 10haliernik, ze vraj to ma mat nevesta v topanke 😃 o tom pocujem prvykrat, ale mile od nej, mala pozicanu moju svadobnu kabelku, tak mi to chce dajak vratit 😃

• dajulik nemame este prstene..ale su uz vo vyvoji..tak to beriem ako uzavretu vec..rovnako ako popolnocne saty..a to ostatne 😉

inak satky dosli in time 😵 😵

• a mas satky v albumiku? 😃 my uz prstene mame vo vyrobe, rucne robene od zlatnice, som zvedava, vzor vyzeral dobre, len mi bol maly a to bola moja velkost, v kt.mam aj zasnubny, tak sme nechapali 😛 idem este makat, asi neodidem tak, ako by som chcela, ma porazi tu... 😠

• ahojte 🙂 neviete niekto poradit kde sa asi davaju robit velke fotky? viete na stenu za hlavnym stolom ako vyzdoba?dakujeeeem...a inac ako sa mate???

• anka noo asi tam kde fotky 😬 🤔 🤔
    alebo tlaciaren 😕
    aalebo reklamne predmety......nefieem, ci si to chcela takto obecne..alebo konkretne miesto u vas?

• atinkaa-cmyslela som tak vseobecne 😬 dakujem 🙂

• Anka skus vo Fax copy tam ich robia na 1 000 000 percent.

• no nemas za co 😉 nech sa fotecka vydari 😎

• ahojte kočky 😉
    som včera zmizla domov, sa mi tu nechcelo trčať (myslím v práci) a vy ste sa tu rozpísali 😉
    inak už mám zajednané aj popolnočné šatky, sú krásne, teda aspoň mne sa páčia, ale nemám v albume, lebo som sa v nich neodfotila 😬
    inak čo máte nové?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746