August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko, jasné som tu, čo by si potrebovala? ak budem vedieť tak poradím
Odpovedať
Profilova fotka
ema no co sa deje? ;-) inak caveski kocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute mrkvicky
Odpovedať
Profilova fotka
ema niečo súrne potrebovala, a už tu nie je =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, konečne piatok
Odpovedať
Profilova fotka
caute rybky...fakt - konecne piatok...
Odpovedať
Profilova fotka
tuším sem už nikto nechodí :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty... tiez si hovorim, ze konecne piatok, otrasny tyzden, ale vikend zbehne ako voda, tolko veci nam treba vyriesit, ideme za majitelom bytu, kt.kupujeme, potrebujeme doriesit najom, lebo tam budu este s priatelkou byvat, potom mame prvnu nauku s fararom, ja mam potom spoved, lebo v nedelu mam prve sv.prijimanie, do toho v sobotu este chceme vyriesit ikebany a v nedelu ideme do divadla, a zas bude pracovny tyzden :-D tak pekne pracujte, nech vam to v robote zbehne, ja idem dalej makat... pa
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa ale chodi...len mi to pada ]-( to: dajulik aka akcna...ja by som mala konecne skocit objednat ten hotel pre nasich
Odpovedať
Profilova fotka
žeby predsa? ahoj dujulik no veru týždeň ubehne strašne rýchlo, a ja mám zajtra firemnú akciu, ble :-p sa mi tam nechce, veAď ten víkend je tak krátky, no ale čo už keď potom nechcem počúvať, že som bola jediná ktorá neprišla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa *ja som to pred chvilou nemohla otvorit...tebe to fici v pohode? *keby sa mi nechcelo, kaslala by som na taku firemnu akciu aj co o mne povedia
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby v teme svadba 8.8.2008 je dajako ticho tak budem nakukavat ku vam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: pipi1211 nakukaj, nakukaj...ale aj tu je ticho pred burkou...aj BA je ticha...
Odpovedať
Profilova fotka
no uz je pekne tak ti co robia rychlo makaju aby mohli co najskor vypadnut z roboty a ti co nerobia tak sa flakaju po kupaliskach a pod :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
caute baby...ziadna velka debata augustovych? ved sa nam to uz dost blizi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 teeeeda to: ajty dzedzicmaria...nemplash ma :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no veru blížisa nám to a 2.8. je tu čo nevidieť. a inak, asi môj drahý nebude môcť mať biely oblek, pretože mu asi nezoženieme biele topánky ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute moje .....uzite si pjekny vikend...niekto ma snad z vas i tu kukne :-. ivett preco? nie su nikde biele, svetle botky :-N =-) to vazne? =-) pipi ty drziacka ...ze sa ukaazes i tu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no moj drahy chce tiez svetly oblek tak budeme musiet zhanat aj svetle topanocky no uvidime :-N stale si myslim ze mam este cas a pritom casu uz nie je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, veru, casu vela nie je, tiez mi to uz dajak dochadza, mam to od pondelka za 2 mesiace :-D tak pekny vikend baby... idem este makat, ale uz mi dochadzaju sily...
Odpovedať
Profilova fotka
no a teraz ma napadlo ze nemame ani prstienky este :-(
Odpovedať
Profilova fotka
biele topánky sú len nie č. 47 :-S a volala som aj s pánom z Lozorna, či by sa dali ušiť na mieru, že hej a keď sa dozvedel aké lode, tak ostal prekvapený že to nečakal, a musí zistiť či má teaké veľké kopyto :-D a keď hej tak ideme na mieru, len aby to vyšlo, musíme dúfať
Odpovedať
Profilova fotka
ivet vyjde isto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha no pekne tak 47 musi byt fakt riadna labka :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ati to dúfam, ale keď nie tak povedal že si dá ušiť frak :-) to: pipi no to mi hovor, to je labka, zohnať pre neho nejaké topánky to dá riadne zabrať, no čo už keď mu taká narástla
Odpovedať
Profilova fotka
no velke nohy o niecom svedcia :-D :-D :-D :-D :-D tak to ste mali asi skor zacat hladat topanocky :-) pockaj teraz sa tu hram na mudru a sama budem vsetko na poslednu chvilu vybavovat a nic nestihnem :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nefieem o com svedcia velkee nohy :-N :-D :-D :-D :-p aaale male je rovnaky pruuser, kamoska sa mi cely cas smiala ze maam kupit prve biele nech nemam 35 s lienkou :-D :-D :-D z detskeho, este ze sa teraz nosia baleriny...to by sa rozdychala i lienka :-N :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem urcite balerinky lebo drahy je asi len o čcm vyssi odo mna a tak nechcem vysoke boty aby som nebola vyssia od neho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som tu, už som konečne doma, no my sme tie boty zháňali aj skôr, len neboli tak sme pristúpili na to že ich dáme ušit, ale ..... a ja zas musím mať vysoké, lebo ja som pri tom mojom ako taký trpaslík :-D (ja som 163cm, a on 195 cm) tak asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
ja maam 12cm nakoniec ;-) takze lienky nehrozia:-D:-D...veriim ze ani tvoj milacik nebude naboso ivetko ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?