August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
ale teraz citam na porade ze v gresku aj vsetkyhc ostrovoch staci OP, no tak mi odlahlo, maju s tastie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo je lepsie mat pas...ja tiez furt s nim lietam ;-)
Odpovedať
no preklepy mi teda idu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D mojik co vy a svadba? pricom si sa zasekla? ja hladam popolnocky, maam dalsie troje favoritky a zrusila som definitivne bizu :-N budu lem nausky a ja x-)
Odpovedať
no momentalne nestiham koniec roka kopeeeeec roboty tu bizu ti schvalujem, ja tiez budem mat len nausky ;-) cez prazdniny sa do toho pustim, lebo teraz fakt nevladzem... asi objednam aspon pohare http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
no tie su nadherne..ja som tolko kukala na to secko co som dala do albumiku az som sa rozhodla ze nist nepotrebujem :-N pohare swarovski sme nakoniec vymenili za veru wang....bo swarovskeho ma kazdy a to nem lubim :-N
Odpovedať
ja som drahemu poukazovala zopar co sa mi lubili a na tychto pamasoch zme sa zhodli
Odpovedať
Profilova fotka
no su pjekne, su ine..co mam rada a u nikoho okrem eba som ich nevidela ;-) co ty a satky? bola si nakoniec este skusat? pojdes? ;-)
Odpovedať
mozno pojdem v juli, ale moc sa mi nechce no chcem okuknut zavoje, uvidime, ci este nieco na seba navleciem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty si moje na predsvadobne fotenie videla, ze? ;-)
Odpovedať
no nie som si ista, tyzden som prec, takze alzheimer uz funguje :-D
Odpovedať
myslim ze ee
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kuk ip
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ma majka co sme jej pripseli na vozicok svadbu...tak som zvedava na fotos ;-)
Odpovedať
jezis to su krasne topanky, kde ty na to chodis, co???? aj tie saty, no uplne waw
Odpovedať
Profilova fotka
dik, este zvladnes poradit mi popolky...ci sa lubia? ;-) inak botky mam nakoniec az do nice, nedorazili vcas, meskali den, aale bola som vdacna za zabky..bo nefieem co by som na skale v takych stekloch robila :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ju a lubia sa biele, ci secki? :-N
Odpovedať
jasne zvladnem, ale po tom co sim videla, myslim, ze sa budu lubit, mas super vkus
Odpovedať
Profilova fotka
diik, tak som zvedavaa...najprv som bola za posledne hnede a teraz sceem biele :-N :-D :-D :-D x-) x-)
Odpovedať
no ty si blond tak ti pojdu oboje :-) ja by som si vybrala hnede bo som uz dost biela, ale tie biele su take ako by som to etericky priezracne ma napadlo x-)
Odpovedať
najhorsie je, ze secko je to fotene na vysokych modelkach aniekedy neviem, ako dany strih vynikne na normalnej stredne vyske.... juj, sa tesim na tvoje fotky zo s vadby normalne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
taak schvalujes biele?hmm? milacik schvalil..strihu sa nebojim..ja vyberam z netu take co mam oskusane...toto su moje klasicke letne satky :-N lem samo sebou nie v takom prevedeni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a diik, ja sa tiez tesiim teraz najsamvacsmi na lucku - witchku a jej fotocky...potom na jej segru gaskulku ..ma v rovnaky den ako ja a na teba mojik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este asik na dalsich 10dievcat z augustoviek a dream teamu a vobec z ms....to fiees ja som zvedos, tak so mnou je to tazkee aaale prva trojka je jasna uz cely rok ;-) 8-)
Odpovedať
tak to je super ati, ja mam tiez uz par strihov odskusanych, potom biele by som dala na 1. miesto, predsa len v lete budes aj opalena urcite troska (u mna by to nebolo take iste :-D ), k tomu blond vlasky, no to bude krasa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
diik ;-) x-) x-) si superny poradca :-)
Odpovedať
no neni problem radit ked ty tu same skvosty nahadzes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jupiii, to som rada :-) :-) to mna tesii, snad bude i reaal ako pises :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovedať
neboj, bude to este lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ju a viem preco je potok taky zaujimavy....daa sa don padnuut :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?