august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • ale teraz citam na porade ze v gresku aj vsetkyhc ostrovoch staci OP, no tak mi odlahlo, maju s tastie 😃

• noo je lepsie mat pas...ja tiez furt s nim lietam 😉

• no preklepy mi teda idu 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃
    mojik co vy a svadba? pricom si sa zasekla?
    ja hladam popolnocky, maam dalsie troje favoritky a zrusila som definitivne bizu 😬 budu lem nausky a ja 😵

• no momentalne nestiham koniec roka kopeeeeec roboty

tu bizu ti schvalujem, ja tiez budem mat len nausky 😉

cez prazdniny sa do toho pustim, lebo teraz fakt nevladzem...
    asi objednam aspon pohare
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1407170&vReferer=%2Fphotos%2Fluko

• no tie su nadherne..ja som tolko kukala na to secko co som dala do albumiku az som sa rozhodla ze nist nepotrebujem 😬
    pohare swarovski sme nakoniec vymenili za veru wang....bo swarovskeho ma kazdy a to nem lubim 😬

• ja som drahemu poukazovala zopar co sa mi lubili a na tychto pamasoch zme sa zhodli

• no su pjekne, su ine..co mam rada a u nikoho okrem eba som ich nevidela 😉
    co ty a satky? bola si nakoniec este skusat? pojdes? 😉

• mozno pojdem v juli, ale moc sa mi nechce no chcem okuknut zavoje, uvidime, ci este nieco na seba navleciem 😃

• ty si moje na predsvadobne fotenie videla, ze? 😉

• no nie som si ista, tyzden som prec, takze alzheimer uz funguje 😃

• myslim ze ee

• kuk ip

• dnes ma majka co sme jej pripseli na vozicok svadbu...tak som zvedava na fotos 😉

• jezis to su krasne topanky, kde ty na to chodis, co???? aj tie saty, no uplne waw

• Sponzor fóra
  • dik, este zvladnes poradit mi popolky...ci sa lubia?
     😉
    inak botky mam nakoniec az do nice, nedorazili vcas, meskali den, aale bola som vdacna za zabky..bo nefieem co by som na skale v takych stekloch robila 😃 😃 😃

• ju a lubia sa biele, ci secki? 😬

• jasne zvladnem, ale po tom co sim videla, myslim, ze sa budu lubit, mas super vkus

• diik, tak som zvedavaa...najprv som bola za posledne hnede a teraz sceem biele 😬 😃 😃 😃 😵 😵

• no ty si blond tak ti pojdu oboje 🙂 ja by som si vybrala hnede bo som uz dost biela, ale tie biele su take ako by som to etericky priezracne ma napadlo 😵

• najhorsie je, ze secko je to fotene na vysokych modelkach aniekedy neviem, ako dany strih vynikne na normalnej stredne vyske....

juj, sa tesim na tvoje fotky zo s vadby normalne 😵

• taak schvalujes biele?hmm?
    milacik schvalil..strihu sa nebojim..ja vyberam z netu take co mam oskusane...toto su moje klasicke letne satky 😬 lem samo sebou nie v takom prevedeni 😉

• a diik, ja sa tiez tesiim teraz najsamvacsmi na lucku - witchku a jej fotocky...potom na jej segru gaskulku ..ma v rovnaky den ako ja a na teba mojik 😉

• a este asik na dalsich 10dievcat z augustoviek a dream teamu a vobec z ms....to fiees ja som zvedos, tak so mnou je to tazkee

aaale prva trojka je jasna uz cely rok 😉 😎

• tak to je super ati, ja mam tiez uz par strihov odskusanych, potom biele by som dala na 1. miesto, predsa len v lete budes aj opalena urcite troska (u mna by to nebolo take iste 😃 ), k tomu blond vlasky, no to bude krasa 😵

• diik 😉 😵 😵 si superny poradca 🙂

• no neni problem radit ked ty tu same skvosty nahadzes 😃

• jupiii, to som rada 🙂 🙂 to mna tesii, snad bude i reaal ako pises 😬 🤔 😕 😶 😶

• neboj, bude to este lepsie 😉

• ju a viem preco je potok taky zaujimavy....daa sa don padnuut 😬 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov