August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
no a vmojom uz ich je vela vydatych :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko: ved ty nemozes byt taka stara vykopavka :-D
Odpovedať
jaj no k dinosaurom ani k egyptskym faraonom sice nepatrim ale o rok uz 30 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
normalny vek na vydavanie :-D moja sestra sa tak vydavala tiez :-D mne vsetci hovoria, ze som glupa, ked sa idem v 22 vydavat :-D
Odpovedať
no to sa uvidi az o par rokov, dopredu sa neda odhadnut ci je to hlupost alebo nie ;-) a kolko rokov ma tvoj nastavajuci? moj bude mat o par dni 33
Odpovedať
Profilova fotka
teeda vykopaavky..boozinecku.... :-N tam snaad nem patriim :-N a na svadbe som bola v praage....nedalo sa inspirovat bo babkove divadlo na svadbe nesceem :-D :-D
Odpovedať
jej :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no drahemu bude v oktobri 27, takze on uz ma narok na svadbu :-D my uz sme nad svadbou rozmyslali, ze bude minuly rok, ale chceli sme v juni a to je akurat mesiac, kedy Stanovi zomrel ocko, takze buduca svokra je v ten mesiac "out of order", co sme chapali a nakoniec sme to nechali az na tento rok, pekne v auguste, a hlavne sme aspon zarobili dajake korunky, a v den sobasa budeme spolu presne 6 a pol roka, tak je to aj pre nas take pekne :-D len zabezpecovat svadbu a hypoteku v jednom roku je dost o nervy, ale bytik uz je, tak uz len svadba, ale potom zase stahovanie, no uponahlany rok :-D
Odpovedať
my sme byvanie vyriesili minuly rok a koli tomu sme aj presunuli svadbu na tento, bude to po 2 rokoch aj 5 mesiacoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiez posunuli svadbu kvoli bytiku...som vtedy myslela ze aka som originalna ze ma napadlo 07/07/07 :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali byvanie takmer vyriesene uz v decembri min.roka, ale majitelka zacala cuvat a zvysovat cenu, tak aj ta realitka bola na nu riadne nastvana... ale teraz sme natrafili na super ludi, je to moja kadernicka a jej priatel predava byt, takze sme to robili vsetko bez realitky, bolo vela behiacek, ale minuly tyzden sme vsetko dorobili, sice predstava, ze 25 rokov davam banke take peniaze, ale stale je ten byt na najlacnejsie, co sa da v Prahe zohnat za 2+kk... no a teraz 2 mesiace do svadby a v oktobri stahovanie do vlastneho, na to uz sa tesime :-)
Odpovedať
no platit to do podnajmu a vyhadzovat peniaze von oknom tak to je lepsia ta hypoteka...my sme si zas zobrali uver na prerabku a zariadenie, byt sme malo od michalovych rodicov,a le komplet sme ho rekonstruovali
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a za kolko mate bytik v praglu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ati 2,2 mil...a to este nie je prerobeny, ale je v dobrom stave... takze prerabat budeme az buduce leto, na jesen sa nam do toho nechce, hlavne nebudu loooove :-D a chceme mat aspon na konci roka klud, nech si vychutname to manzelstvo poriadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ati a vy ostavate v Prahe?
Odpovedať
my uz byvame od augusta a este nemame dvere :-D nejak stale neni...najskor sme obyvku, potom lcd a dvd, potom zas boli dane, no a uz konecne ideme dam urobit dvere, mame len vchodove :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a mas fotky na modrej streche?
Odpovedať
Profilova fotka
luko to stacii mojik, som sa zlakla ze nematie tie :-N to by som sa divila tomu kludu :-D :-D :-D hej ostavame v prage, mame bytiik novostavbu..sa musiim chvastat..bo som pre nas vycihala za 2+kk nenormalne dobruu cenu, uz mi ani neuveriiis ;-) 8-) soom dobraa 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: uz som pozrela, super... ati: no rozpravaj, nech len tisko zavidim, a kde mate bytik? ked to nie je tajne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ati: a vy davate darceky pre hosti? mne to pride ako vymysel dnesnej doby, pri nasom pocte ludi sa to neda, keby bola mala svadba, tak nehovorim, ale 140 ludi je 140 ludi :-D ale na redovy mame cokoladky s menami a datumom svadby, to musi stacit :-D a na ziadnej svadbe to este nikto nemal, tak aspon budeme originalny :-D ale uz aj tak sme do toho dali tolko penazi, takze darceky nepripadaju do uvahy...
Odpovedať
my len tie pernikove srdiecka co su sucastou toho pernikoveho koca, drahemu sa to paci, tak nech to ma, inak vacsinou je vsetko podla mojich predstav |-| teda ja ho vzdy nadchnem pre nieco a jemu sa to zapaci, takze tak
Odpovedať
Profilova fotka
mojik este nefieem ci davame darceky bo pri cene 8skk za mandlu som skoro omdlela..akoze my nekradneme obaja, ani nasi...ani nikto :-N taakze este je to v jednaniii...bo na nete su kus inee ceny, uvidime a bytik nas staal 1,7mil ;-) soom mocno dobraa 8-) 8-) a je nadherny
Odpovedať
Profilova fotka
teraz uz by stal dobruu 3jku :-) noo bajecnu zenu si berie bajecny chlap :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
to jo :-D my by sme tak o dva rocky chceli ist prec lebo sa nam nepaci v tejto lokalite, ale byt sme dostalo tak darovanemu konovi na zuby nepozeraj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ati, supis cena, zavidim :-D ale ani ta nasa nie je taka zla :-D a my aj tak raz budeme byvat v 4+1 po nasich, bude asi change :-D takze nevieme, ci strkat peniaze do toho maleho bytiku alebo az potom do toho vacsieho, ale v tom malom by trebalo urobit kupelku a kuchynu, nist viac :-D ale tych peniazkov... tiez nekradneme... ale ked to pojde v robote tak ako to ide teraz, ze sa kazdy rok pridava, tak sa nebudem stazovat :-D my teraz riesime, kedy babatko, ci lepsie hned teraz, no nie hned, tak za rok zacat pracovat :-D, aby som po fixacii bola uz v praci, co ked sa zdvihnu uroky tak, ze odpadneme, alebo az neskorsie... my by sme babatko aj brali, ked vidime mojho synovca, tak sme happy (to je ten na fotke, co mam v profile), ale najskor sa asi musime naucit zit z hypotekou :-D tazke rozhodovanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to veru nepozeraaj...beer a psst :-D 8-) 8-) noo tak ja som vekovo babatku blizsie..aale veru este ziadne nesceme :-N ani nemyslim na to, ze by potom nemalo byt, veriim ze budu dva..az na to bude cas...mame mena ;-) :-)
Odpovedať
ati aj ja mame mena asi tak 20 :-D ale nie, uz som ich zuzila na 5 a 5 ale top 5 sa stale meni a babatko by sm brala j hned len drahy to furt odsuva ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja nefieem, ci scem v prahe dieta mat :-N =-) aa mena mam dve, planujeme dvojicky ;-)
Odpovedať
to je pekne ati x-) mate dvojicky v rodine?
Odpovedať
Profilova fotka
ati, ved hej, casu dost :-D len u Stana v rodine ma muzska cast rodiny problemy, tak sa bojim, aby potom nebolo neskoro, ked budeme chciet a ono to nepojde... joj, ale nad takymi vecami radsej nerozmyslam, na co sa stresovat :-D no nic baby, idem asi spat, dnes som toho vela nenaspala, dufam, ze zajtra budu robotnici (robia fasadu) robit mensi bordel ako dnes :-D este idem urobit juki kuki na draheho, ze ci poctivo luska orechy na svadbu - mame vlastne a pani, co nam pecie, nam potom urobi lepsiu cenu, ked bude mat orechy :-D majte sa...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?