august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • riesis potok? 😃

• tak toto ma prave dostalo:
    Slota? "tak ak by ma nahodou zvolili do europarlamentu, to by ste videle, ako by sa tam zacalo zit!"
     😃 😃 😃
    jaj on nikdy nesklame, uz len na neho cakaju, aby im ukazal ako sa to robi 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 to je troll
    nooo ja mam potok vyrieseny...zaskolujem teba, prave 😉 😃 😃 😃 😎

• Sponzor fóra
  • ??? 😃

• nooo taka bezplatna lekcia pre teba ako vip pani ucitelku 😉 z lasky 😃 😃 😃
    nech tym mojim klientom rozumiees kus 😬 😃 😃 😃 😎

• ju a inak druzickovske ti mojik neprisli dlhe?
    ja furt nefieem, asi budem musiet pockat na kocky co mi povedia 😉

• dlhe, nie, preco, je nejaka predpisana dlzka 😃 ja keby som bola druzicka a take saty som dostala, tak ani nemuknem, ticho a nema vdacnost 😃

• diik 😉 noo snad sa budu tesit 🙂

• ked nem tak su jedne tvoje 😉 😃 😃 😎

• ok, supeeer 😃 😃 😃

toto nema chybu 😉 :
    http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1121275&vReferer=
    inspiracia do noveho byvania
     😃

• a je tam i ...ako ho volaam ja podla dakej kocky tuto 😬 švarovskeho toilett 😃 😃 😃
    http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1424096&vReferer=

• jej, to by som sa i sadnut bala a uz vobec nehovorim o tych dalsich veciach 😃 by som dala upozornenie pre nastevy, ze nepouzivat len pozerat 😃

• 😃 😃 😃 😃 to by im pomohlo 😬 😛

• by sme ani vela nastev nemali 😃

• aasi nie 😉
    inak mas napad kolko vody a alka treba na svadbu na hlavu?
    bo ja nem...
    a mate darceky pre hosti,...to vazne jedna mandla v cukre stoji 8krouun 😬 😕

• Sponzor fóra
  • no tak to som nechala na mamu a jej kamosku, oni maju cele leto svadby, tak uz vedia podla poctu hosti, cize urcite bude dost, ale netusim kolko 😬
    darceky pre hosti budu asi pernikove srdcia, ktore budu v pernikovom koci 😃 to vybral moj drahy, mne sa to moc nelubilo, ale nech ma aj on radost 😃 a ked sa do tej kazety od toho pernikoveho koca bude vyberat po polnoci (normalne sa vybera u nas ze do klobuka) tak to srdco kazdy dostane 😃

• ty si cislo, nech ma i on radost 😉 😃 😃 😃 chuuda chlapca..spolupracuje a ty takto 😃 😃 😃 😃
    a nemoozes vyziskat pre mna to super tajne info a griff jak mam vediet kolko coho? 😬 hmm 😉

• kolko budes mat hosti? mozem sa popytat mamy nech sa popyta kamosky 😃
    inak zavisi aj co kto pije, mamina ma zmaknutu nasu rodinu, co sa mojich kamaratov tyka, verim, ze si najdu svoje pitivo, sak mame z kazdeho rozku trosku 😃 a Michal si tak priblizne tiez nadiktoval. no popytam sa a zajtra ti napisem 😉

• oki diik je nas 80+11
    a nefieem kto co pije 😬
    asi tak napol tvrde a napol vinko, pivo som zrusila 😬 to na svadbe vazne nechcem vidiet 😕 😶 😶
    a voda a dzusiky som kdesi tu na ms citala ze 2l na hlavu 😬 nefieem a diik 😉

• ja tiez pivo ee, neznasam jeho zapach, takze tiez ho tam nechcem vidiet,
    posnazim sa 😉

• diik 😉
    my pivo nepijeme a na svadbe to bohuzial vsetci predychaju.....jednoducho nebude 😉 a basta fidli 😃 😃

• drahy pozera futbal uz nech to euro skonci lebo ma ide porazit

• a ja som sa praave scela spyytat, ze co ty tu 😬 niezeby som ta vyhanala, to nem...alee po skole v prirode a neet 😃 😃 😃 uz chapem
    zahada rozlustena 😃 😃 😃 😉

• to: luko bud v klude, aj ten moj pozera Euro, nech uz skonci 😃 no ale aspon mam klud, raz za cas to nezaskodi 😃
    ale ste sa tu riadne rozkecali... chjo, sme mali dnes prvu nauku, celkom v pohode, rozpraval cely cas len on, dufam, ze to takto bude pokracovat 😃 a potom som mala spoved, take stresy som z toho mala a za 5min.som bola vyspovedana 😎 no a poobedu tu bola draheho svagrinka a urobila nam krasnu ikebanu - take budeme mat na stoloch, sa z toho vytesujem, lebo su krasne, dufam, ze to bude rovnako pekne vyzerat aj na svadbe...
    Ati Tebe dochadza, ze sa ides vydavat? mne nie 😃

• daju, to je super ze mas taku sikovnu pribuznu 😵

• ani mne, sem tam...obavam sa ze mi dojde tesne pred 😬 😃 😃 😃 😃 to budu soky 😬

• mne asi az rano 😃
    v den D

• no snazime sa celu svadbu urobit po znamych, aby vysla co najlacnejsie 😃 ale napriklad svoju kyticu a vyzdobu kostola som nechala kvetinarke 😃 ale tortu nam robi Stanova sesternica... takze asi tak... Ati, to budu soky, to Ti poviem, dufam, ze mi to docvakne skor 😃 ale idem 19/7 kamoske na svadbu, bude to mat presne na tom mieste kde my, tak snad mi dojde, ze o mesiac sa budem vydavat ja 😃

• ja ziadna svadba na poslednej som bola 2 roky dozadu a predtym asi 3 roky este vzad
    a z tej poslednej sa nedalo ani v nicom inspirovat, vyzdoba veskera zadna 😬

• oj, tak to ja si stazova nemozem, kazdy rok dajaka svadba, ale za to buduci rok mozno len jedna a potom dlho dlho nic... 😃 v mojom veku sa vela bab este nechce vydavat 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov