august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • riesis potok? 😃

• tak toto ma prave dostalo:
    Slota? "tak ak by ma nahodou zvolili do europarlamentu, to by ste videle, ako by sa tam zacalo zit!"
     😃 😃 😃
    jaj on nikdy nesklame, uz len na neho cakaju, aby im ukazal ako sa to robi 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 to je troll
    nooo ja mam potok vyrieseny...zaskolujem teba, prave 😉 😃 😃 😃 😎

• Sponzor fóra
  • ??? 😃

• nooo taka bezplatna lekcia pre teba ako vip pani ucitelku 😉 z lasky 😃 😃 😃
    nech tym mojim klientom rozumiees kus 😬 😃 😃 😃 😎

• ju a inak druzickovske ti mojik neprisli dlhe?
    ja furt nefieem, asi budem musiet pockat na kocky co mi povedia 😉

• dlhe, nie, preco, je nejaka predpisana dlzka 😃 ja keby som bola druzicka a take saty som dostala, tak ani nemuknem, ticho a nema vdacnost 😃

• diik 😉 noo snad sa budu tesit 🙂

• ked nem tak su jedne tvoje 😉 😃 😃 😎

• ok, supeeer 😃 😃 😃

toto nema chybu 😉 :
    http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1121275&vReferer=
    inspiracia do noveho byvania
     😃

• a je tam i ...ako ho volaam ja podla dakej kocky tuto 😬 švarovskeho toilett 😃 😃 😃
    http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1424096&vReferer=

• jej, to by som sa i sadnut bala a uz vobec nehovorim o tych dalsich veciach 😃 by som dala upozornenie pre nastevy, ze nepouzivat len pozerat 😃

• 😃 😃 😃 😃 to by im pomohlo 😬 😛

• by sme ani vela nastev nemali 😃

• aasi nie 😉
    inak mas napad kolko vody a alka treba na svadbu na hlavu?
    bo ja nem...
    a mate darceky pre hosti,...to vazne jedna mandla v cukre stoji 8krouun 😬 😕

• Sponzor fóra
  • no tak to som nechala na mamu a jej kamosku, oni maju cele leto svadby, tak uz vedia podla poctu hosti, cize urcite bude dost, ale netusim kolko 😬
    darceky pre hosti budu asi pernikove srdcia, ktore budu v pernikovom koci 😃 to vybral moj drahy, mne sa to moc nelubilo, ale nech ma aj on radost 😃 a ked sa do tej kazety od toho pernikoveho koca bude vyberat po polnoci (normalne sa vybera u nas ze do klobuka) tak to srdco kazdy dostane 😃

• ty si cislo, nech ma i on radost 😉 😃 😃 😃 chuuda chlapca..spolupracuje a ty takto 😃 😃 😃 😃
    a nemoozes vyziskat pre mna to super tajne info a griff jak mam vediet kolko coho? 😬 hmm 😉

• kolko budes mat hosti? mozem sa popytat mamy nech sa popyta kamosky 😃
    inak zavisi aj co kto pije, mamina ma zmaknutu nasu rodinu, co sa mojich kamaratov tyka, verim, ze si najdu svoje pitivo, sak mame z kazdeho rozku trosku 😃 a Michal si tak priblizne tiez nadiktoval. no popytam sa a zajtra ti napisem 😉

• oki diik je nas 80+11
    a nefieem kto co pije 😬
    asi tak napol tvrde a napol vinko, pivo som zrusila 😬 to na svadbe vazne nechcem vidiet 😕 😶 😶
    a voda a dzusiky som kdesi tu na ms citala ze 2l na hlavu 😬 nefieem a diik 😉

• ja tiez pivo ee, neznasam jeho zapach, takze tiez ho tam nechcem vidiet,
    posnazim sa 😉

• diik 😉
    my pivo nepijeme a na svadbe to bohuzial vsetci predychaju.....jednoducho nebude 😉 a basta fidli 😃 😃

• drahy pozera futbal uz nech to euro skonci lebo ma ide porazit

• a ja som sa praave scela spyytat, ze co ty tu 😬 niezeby som ta vyhanala, to nem...alee po skole v prirode a neet 😃 😃 😃 uz chapem
    zahada rozlustena 😃 😃 😃 😉

• to: luko bud v klude, aj ten moj pozera Euro, nech uz skonci 😃 no ale aspon mam klud, raz za cas to nezaskodi 😃
    ale ste sa tu riadne rozkecali... chjo, sme mali dnes prvu nauku, celkom v pohode, rozpraval cely cas len on, dufam, ze to takto bude pokracovat 😃 a potom som mala spoved, take stresy som z toho mala a za 5min.som bola vyspovedana 😎 no a poobedu tu bola draheho svagrinka a urobila nam krasnu ikebanu - take budeme mat na stoloch, sa z toho vytesujem, lebo su krasne, dufam, ze to bude rovnako pekne vyzerat aj na svadbe...
    Ati Tebe dochadza, ze sa ides vydavat? mne nie 😃

• daju, to je super ze mas taku sikovnu pribuznu 😵

• ani mne, sem tam...obavam sa ze mi dojde tesne pred 😬 😃 😃 😃 😃 to budu soky 😬

• mne asi az rano 😃
    v den D

• no snazime sa celu svadbu urobit po znamych, aby vysla co najlacnejsie 😃 ale napriklad svoju kyticu a vyzdobu kostola som nechala kvetinarke 😃 ale tortu nam robi Stanova sesternica... takze asi tak... Ati, to budu soky, to Ti poviem, dufam, ze mi to docvakne skor 😃 ale idem 19/7 kamoske na svadbu, bude to mat presne na tom mieste kde my, tak snad mi dojde, ze o mesiac sa budem vydavat ja 😃

• ja ziadna svadba na poslednej som bola 2 roky dozadu a predtym asi 3 roky este vzad
    a z tej poslednej sa nedalo ani v nicom inspirovat, vyzdoba veskera zadna 😬

• oj, tak to ja si stazova nemozem, kazdy rok dajaka svadba, ale za to buduci rok mozno len jedna a potom dlho dlho nic... 😃 v mojom veku sa vela bab este nechce vydavat 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov