August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
riesis potok? :-D
Odpovedať
tak toto ma prave dostalo: Slota? "tak ak by ma nahodou zvolili do europarlamentu, to by ste videle, ako by sa tam zacalo zit!" :-D :-D :-D jaj on nikdy nesklame, uz len na neho cakaju, aby im ukazal ako sa to robi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D to je troll nooo ja mam potok vyrieseny...zaskolujem teba, prave ;-) :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo taka bezplatna lekcia pre teba ako vip pani ucitelku ;-) z lasky :-D :-D :-D nech tym mojim klientom rozumiees kus :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ju a inak druzickovske ti mojik neprisli dlhe? ja furt nefieem, asi budem musiet pockat na kocky co mi povedia ;-)
Odpovedať
dlhe, nie, preco, je nejaka predpisana dlzka :-D ja keby som bola druzicka a take saty som dostala, tak ani nemuknem, ticho a nema vdacnost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diik ;-) noo snad sa budu tesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked nem tak su jedne tvoje ;-) :-D :-D 8-)
Odpovedať
ok, supeeer :-D :-D :-D toto nema chybu ;-) : http://www.modrastrecha.sk/album/view... inspiracia do noveho byvania :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a je tam i ...ako ho volaam ja podla dakej kocky tuto :-N švarovskeho toilett :-D :-D :-D http://www.modrastrecha.sk/album/view...
Odpovedať
jej, to by som sa i sadnut bala a uz vobec nehovorim o tych dalsich veciach :-D by som dala upozornenie pre nastevy, ze nepouzivat len pozerat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D to by im pomohlo :-N :-p
Odpovedať
by sme ani vela nastev nemali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aasi nie ;-) inak mas napad kolko vody a alka treba na svadbu na hlavu? bo ja nem... a mate darceky pre hosti,...to vazne jedna mandla v cukre stoji 8krouun :-N :-.
Odpovedať
no tak to som nechala na mamu a jej kamosku, oni maju cele leto svadby, tak uz vedia podla poctu hosti, cize urcite bude dost, ale netusim kolko :-N darceky pre hosti budu asi pernikove srdcia, ktore budu v pernikovom koci :-D to vybral moj drahy, mne sa to moc nelubilo, ale nech ma aj on radost :-D a ked sa do tej kazety od toho pernikoveho koca bude vyberat po polnoci (normalne sa vybera u nas ze do klobuka) tak to srdco kazdy dostane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty si cislo, nech ma i on radost ;-) :-D :-D :-D chuuda chlapca..spolupracuje a ty takto :-D :-D :-D :-D a nemoozes vyziskat pre mna to super tajne info a griff jak mam vediet kolko coho? :-N hmm ;-)
Odpovedať
kolko budes mat hosti? mozem sa popytat mamy nech sa popyta kamosky :-D inak zavisi aj co kto pije, mamina ma zmaknutu nasu rodinu, co sa mojich kamaratov tyka, verim, ze si najdu svoje pitivo, sak mame z kazdeho rozku trosku :-D a Michal si tak priblizne tiez nadiktoval. no popytam sa a zajtra ti napisem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki diik je nas 80+11 a nefieem kto co pije :-N asi tak napol tvrde a napol vinko, pivo som zrusila :-N to na svadbe vazne nechcem vidiet :-. :-x :-x a voda a dzusiky som kdesi tu na ms citala ze 2l na hlavu :-N nefieem a diik ;-)
Odpovedať
ja tiez pivo ee, neznasam jeho zapach, takze tiez ho tam nechcem vidiet, posnazim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diik ;-) my pivo nepijeme a na svadbe to bohuzial vsetci predychaju.....jednoducho nebude ;-) a basta fidli :-D :-D
Odpovedať
drahy pozera futbal uz nech to euro skonci lebo ma ide porazit
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som sa praave scela spyytat, ze co ty tu :-N niezeby som ta vyhanala, to nem...alee po skole v prirode a neet :-D :-D :-D uz chapem zahada rozlustena :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko bud v klude, aj ten moj pozera Euro, nech uz skonci :-D no ale aspon mam klud, raz za cas to nezaskodi :-D ale ste sa tu riadne rozkecali... chjo, sme mali dnes prvu nauku, celkom v pohode, rozpraval cely cas len on, dufam, ze to takto bude pokracovat :-D a potom som mala spoved, take stresy som z toho mala a za 5min.som bola vyspovedana 8-) no a poobedu tu bola draheho svagrinka a urobila nam krasnu ikebanu - take budeme mat na stoloch, sa z toho vytesujem, lebo su krasne, dufam, ze to bude rovnako pekne vyzerat aj na svadbe... Ati Tebe dochadza, ze sa ides vydavat? mne nie :-D
Odpovedať
daju, to je super ze mas taku sikovnu pribuznu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne, sem tam...obavam sa ze mi dojde tesne pred :-N :-D :-D :-D :-D to budu soky :-N
Odpovedať
mne asi az rano :-D v den D
Odpovedať
Profilova fotka
no snazime sa celu svadbu urobit po znamych, aby vysla co najlacnejsie :-D ale napriklad svoju kyticu a vyzdobu kostola som nechala kvetinarke :-D ale tortu nam robi Stanova sesternica... takze asi tak... Ati, to budu soky, to Ti poviem, dufam, ze mi to docvakne skor :-D ale idem 19/7 kamoske na svadbu, bude to mat presne na tom mieste kde my, tak snad mi dojde, ze o mesiac sa budem vydavat ja :-D
Odpovedať
ja ziadna svadba na poslednej som bola 2 roky dozadu a predtym asi 3 roky este vzad a z tej poslednej sa nedalo ani v nicom inspirovat, vyzdoba veskera zadna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
oj, tak to ja si stazova nemozem, kazdy rok dajaka svadba, ale za to buduci rok mozno len jedna a potom dlho dlho nic... :-D v mojom veku sa vela bab este nechce vydavat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?