august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • 😃 😃 no to dúfam že nie, aj keď ako ho poznám určite by mu nevadilo aj keby išiel v šlapkách 😉

• 😃 😃 😃 😃 zabky suu gut 😉 😎

• dobre ranko 🙂 co dnes varite? ja som sa rozhodla pre pecene kuriatko so zemiakovou kasou a uhorkovym salatom uz teraz sa mi slinky zbiehaju 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • že dobré ránko, to sa niekto má 😉
    ha jea nevarím nič, máme firemnú akciu, idem na guláš a na opekáš 😉
    moc sa mi tam nechce, máme to o 12,00 v tom najhoršom teple, ale čo už, idem sa aspoň najesť 😉 takže už odhcádzam, ale večer som tu, zatím pa 🙂

• no my sme s malou vstali uz o pol desiatej ale kym sa ja ku compu dotrepem to je vzdy aj hodka 😃
    taku gulas party by som si dala 😃 😃 😃 😃

• taak kde ste? 😬 🤔

• no neboj, druzicky urcite nebudu krajsie ako ty, nech su akekolvek krasne ich saty, na tvoje svadobne nemaju! 😉

• noo caveski, tak ako si sa mala 😉 nebojiim sa, tesiim sa ze maju pekne satky,..celkom som sa bala co z toho bude a budu hezkee kocky 😉 🙂

• dobre, len som unavenaaaaaaa....no budes to mat krasne 🙂 ja som sa na druzicky vyflakla 😬 😬 😬 tak snad si to nikdy nevsimne 😃

• 😃 😃 😃 😃 ani nie, sak tam budes ty 😉

• no bo tam budu same pary a mam tam sice aj asi 3 slobodne slecny, ale dve v Prahe a jedna v Bytci, takze to budu musiet zvladnut v svojich satach

• tak tie su ozaj krasne tie saty, len mi to vysvetli s tymi farbami, vidim tam zlate a cervene 😃

• zlate a zltozlate su kocky..cervene su moje do nice, som si neodpustila 😬 😃 😃 😃 😎

• lubia sa vazne? som rada..som kus neista ci by nemali byt kratsie...tak som zvedava co mi na ne zajtra povie prva dvojka 😬 😕

• tu zlatu farbu si fakt trafila, vyzerao velmi stylovo a moderne, ja by som ich hned brala kludne aj ako popolnocky 🙂 len ja sa citim neisto bez ramienok bo nemam najmensie prsia, preto aj svadobne vyberam s ramienkami

• Sponzor fóra
  • jaj a predsa mame nove, mama zrusila svieckovu v menu (drahy stale papuloval, ze neikomu to nemusi chutit) a dala tamnejaky novy recept co vraj robia v restike, ananas, kivi, jahody a nejake maso, to neviem, co to za cudo, pojdem to kuknut, vraj to vyzera a chuti veeelmi dobre 😃 mi to ako dnes oznamila, zlate od nej, ze sa ani nespytala 😃 ale v tomto jej zas doverujem

a vyberame predsvadobku tak zatial vyhrava Rhodos hotel Lindos Princess

• teeda to znie zaujimavo 😉 velmi

predsvadobku by som brala....ja mam pracovnuu 😞 😞 nesces ma do kufra? 😬 😃 😃

• mna by zas pocas roka neuvolnili, budem mat asi prvacikov, takze bude len predsvadobna
    no ale je dost mozne ze nakoniec pojdeme uplne inde, zavisi od financii a aktualnych last minutov

idem dopisat tie vysvecka, tak pa neskor 😉

• pa 😉

• a piiis lem dobreee znamky 😃 😃 😃 😃 😎

• ja len same jednotky pisem zo zasady 😃
    ale nie, my neznamkujeme, takze pisem slovne, uz som v polke, ale to uz len citam, obcas zmenim stylizaciu, skratka vylepsujem a dopisujem nejake detaily, nastastie som bola natolko mudra, ze som si to prvykrat napisala minuly a predminuly vikekend, takze nie som v strese, inak som to pisavala na doraz, by ma poraziloooooo, ak by som teraz bola len v polke napisanych

• sa musiim pochvalit rezimovka na mna zaberaa ...58,5 😉 😎

• coo? 😃

• co cooo? som zhubloo, dufam, ze mi nebudu secki satky lietat dolee 😃 😃 😃

• no skrasne😵 , ja som zas pribrala v SVP, nie ze by som mala malo pohybu, ale ta strava, des, biele pecivo, sme maso 😠
    ale dnes uz som light, na obed duseny losos s koprovym masielkom a zemiaciky 😃

• ja drzim 90dnovku tak sa tesim na zajtra...moj najoblubenejsi den..pizza a zmrzka 😃 😃 uhlohydratovy den tzv. 😵 mnamkii

• ty moj drahy zhodil 7 kg co zacal posluchat dr. Minarika 😃 inak sme tam sedkali 3 hodky, pre mna nist nove, ja tie knihy uz davno mam, aj ked nas este celkom dobre zasobil roznymi letakmi, ale super je, ze to konecne milacik pocul aj od lekara a uz si konecne uvedomil, ze ma los problemos....zatial dodrzuje stravu, ma 6000 kj povolenych denne, zajtra ideme kupit digitoš vahu, az sme presni, zas o pracu naviac pre mna, ale vazenie bude len kym ziskam odhad.
    inak doktor je zlaty, sme si pokecali, kazdu chvilu ho vidim v TV

• ty jo, ale tie lentilky som dnes asi bastit nemala 😢

• lentilky su fajn 😉 uz si ich nevycitaj...uz su zbastene 🙂 🙂

• sak ja si musim ist vybavit pas som zistila, prave na nete, ze staci OP, ale pas odporucaju pre istotu, do kelu aj s EU

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov