August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
aj my sme zacali az v marci :) 11.3. ma priatel poziadal o ruku a 28.8. sme stanovili datum. chcela som 21.8. ale uz bol obsadena sala co sa mii pacila. aj nam este ostava doriesit vyzdoba a par dalsich drobnosti :) dost casu som stravila s matrikami, pretoze chceme obrad vonku ale uz to mame poriesene. co nam este ostava: este nemame foto dotiahnute lebo zvazujeme moznosti ceny, a potrebujem si este pohladat v RV kadernicku a make-up (kedze som z KE), partnerovi zvazujeme este vestu a kravatu a koselu odtien ivory - prirodna biela, dalej drobnosti ako popolnocne saty (avsak mam jedny pekne saty co potencialne budu ako popolnocne, na zavijanku - redovy mam kroj), dalej este mame doriesit obrucky, menovky, oznamenia. obrucky uz mame vyhliadnute, ani ich nie je potrebne objednavat takze budu hned v dany den k dispozicii. viac menej aj vyzdoba je poriesena, len sa este musim zmierit s cenou :)
Odpovedať
Profilova fotka
bianca: ja som skor asi taky prakticky typ nevesty, nemienim investovat do vyzdoby. navleky na stolicky potrebujem presne 4ks- na stolicky v kostole :-) nakolko budeme mat veeelmi vela ludi na svadbe vysli by ma navleky drahsie ako cela svadba dokopy :-N vyzdoba bude fakt jednoducha- sviecky, organza na stoloch, ikebana na hlavny stol a duuufam ze aj heliove baloniky, ked sa podari zohnat, ak nie tak budu obycajne. tot vsio :-) zacinam sa obzerat po svieckach a organze... ale stale sa neviem rozhodnut pre farbu- zelena, resp. zeleno- zlta alebo zlata....?? :-| :-| aku farbu chcete mat vy baby?
Odpovedať
co sa mna tyka, vyzdoba nie je pre mna az taka dolezita, tie navleky stoja 2,55 eur/ks pre 90 ludi...ale partner chce aj tie, aby to malo taku svadobnu atmosferu :) tie stolicky nie su idealne v sale, takze preto asi dame aj tie navleky. ked by stolicky boli ok, tak navleky tiez nezvazujem. my sme sa zhodli na bielo-zlatej, este zvazujeme bielo-marhulovu lebo aranzerka ma krasnu organzu taku so vzorom v jemne marhulovej farbe, ale pekny vzor ma aj ta zlata organza tak sa zatial rozhodujeme :)
Odpovedať
Ahojte baby. Myslite , ze zakusky, oznamka a prstienky je este skoro riesit, (28.8) ci vacsinou uz mate ?? Nepoznate v Ba dobre cukrarne, tlaciarne ? Myslite , ze sa oplati do TN do Kamea po prstienky ? Nema dakto skusenosti alebo referencie pls ? Ten august sa uz dako moc priblizuje. . :-D
Odpovedať
Ahoj Jenny, my už obrúčky máme (z Kamey), kým došli trvalo to asi mesiac...Ja osobne ich odporúčam. Cukrárne začíname riešiť teraz, resp. už sme sa pre jednu rozhodli, ale konečnú objednávku vraj stačí urobiť koncom mája...a čo sa oznámení týka, stačí keď skočíš do nejakého svadobného salónu, tam majú katalógy. My budeme objednývať z pamasu cez net, ale videla som ich na výstave na živo. Objednať ich chceme tiež v máji. Takže si myslím, že môžeš pomaly začať s tým na čo sa pýtaš :-)
Odpovedať
ajojte baby aj my mame obrucky z Kamei a odporucam :-D je lepsie tam zajst osobne, lebo na nete vyzeraju kazde trochu inak ako v skutocnosti a zase na prstiku sa ti nemusia pacit. a aj co sa tyka ceny sa urcite oplatia :-D :-D :-D my mame svadbu 7.8. a zakusky uz mame zajednane s tym ze pocet a druh staci mesiac pred svadbou upresnit. oznamenia prave riesime ale kedze ide o dovolenkove obdobie tak sme pre istotu tych co pozyvame ku svadobnemu stolu uz v predstihu ustne pozvali. a prave obieham svadobne salony a vyberam satocky ;-) chceli by sme to tak do konca juna dorieist nech si aj trosku uzijeme leto :-D ;-) :-D
Odpovedať
Ahojte, Jenny aj my mame termin 28.8. a aj ja sa uz zacinam pozerat po oznamkach a obruckach. zakusky uz mame dohodnute, teda vacsinu, su zajednane, podrobnosti este doladime. obrucky uz mame taktiez vyhliadnute, ani sa nemusia objednavat, takze ich budeme mat v dany den. oznamka - idem zajtra na Vystavu Svadba v KE tak tam chcem nieco pozriet. Rada by som celu pripravu cim skor uzavrela, aby sme potom len spokojne oddychovali :)
Odpovedať
Jej kocky dakujem za rady .. a ktory salon v BA ma najkrajsi vyber oznameni neviete nahodou ? ;-) Musim sa pustit do ich navstev, kedze my si sami nevieme navrhnut :-( . A aj za ti Kameu som rada, ze ste mi odsuhlasili .. A zakusky poriesim asi v cukrarni Szmek v Karlovke. .teta ich dost chvalila. ..ked mala od niekial vysluzku. ..Nepoznate ich ?? :-)
Odpovedať
Ahojte, co mate nove augustove nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame hotove obrucky :) moja sa musi o cislo zvacsit inac su uzasne .... moc sa nam pacia :) najvacsi uspech aj tak povazujem, ze sa nasli na moju "nozku" c.42 topanky bez hladania . nahodou som klikla na bazar a neverila som, ze je tam taky inzerat. nemaju ani vysoky opatok, len do 3cm a su smotanove (ako som potrebovala). doniesla mi ich kocka priamo do prace a sadli ako uliate :)) inak finisujeme s menovkami, menu kartami ale oznamka su uz podelene v obalkach.chybaju len popolnocne saty a ide sa na to :)) tesim sa aj z bielych holubkov,kt. sme zvolili po obrade... vy ako?
Odpovedať
lea aj ja som rozmyslala o holuboch. :) Len neviem sa prinutit vybavit ich a stale rozmyslam ci ano alebo nie. Mohla by som ta poprosit o kontakt a cenu? Dakujem velmi.
Odpovedať
Profilova fotka
pedrita, su zo senca a par bielych holubov stoji aj s dopravou do okolia cca 50EuR. Dovezu Ti ich az na miesto...a kontakt ti poslem cez ip
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, ty si ale sikovna lea, my este len zvazujeme ze co s oznamkami a ty ich uz mas aj v obalkach :-) nam este treba kopec drobnosti, obrucky mame vyhliadnute, este nie su kupene. mame tie zakladne najdolezitejsie veci a ostane sa pomalicky riesi. nejak sa neviem prinutit poriesit vizaz a uces, aj ked viem ze uz by som sa mala poohliadnut po kadernicke a vizazistke. teraz sme sa zamerali trosku na alko a nealko, tak sa vratim spat k tym mojim dorbnostiam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bianca2, preto sme to riesili skor lebo som sa dala na vs a mame posunuty semester. mala som dost casu a aj v praci je mimosezona,takze pohoda. potom som to nechcela riesit, ked sa nakopia skusky. musime este vybrat vinko lebo to si smieme doniest.
Odpovedať
čaute baby ešte 3 mesiace :-) ako pokračujete a ako sa máte ? ja som stihla zmeniť sv.šaty :-D ale tieto už nevymením sú tie pravé.. kostol sme vybavili minulý týždeň, všetko podstatné mám :-) predlohy na oznamka dostanem tento týždeň tak som zvedavá na akom sa zhodneme :-D prstienky by sa mali začat robiť tento alebo budúci týždeň, ešte že nás vyšli skoro ako zadarmo 8-)
Odpovedať
Ahoj Baby. Och ale sa Vas tu nazbieralo :) najprv nic nic a potom hup ho ale uz iba 4 mesiace :-N Ake mate pocity?Tesite sa ?Ja ani neviem .... Snad to vsetko dopadne podla nasich predstav
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa strasne tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) aj ja sa veľmi teším a neviem sa dočkať, ale som aj strašne nervózna na druhej strane... my sme najnovšie stihli vymeniť fotografa :/ a ináč ideme riešiť už len oblek a pre mňa popolnočky a kroj na redový... a ešte by sme chceli už dohodnúť definitívne menu, aby sme mali pokoj s týmto... alkohol už máme a nealko budeme nakupovať až niekedy tesne pred svadbou...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babule my sme tiež augustovy 7.8.2010. tešíme sa ale už by som bola radšej keby už bol aspoň august. táto "brušná nervozita" ma začína trošku ubíjať, ale tešíme sa všetci veľmi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo, presne viem o čom hovoríš :/
Odpovedať
mne to došlo až keď sme odchádzali z kostola :-) , taký čudný pociť, že čoo :-o fakt sa idem vydávať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne to na chvilu dojde vzdy ked nieco vybavim... a najhorsie to bolo s oznameniami... ked som si tam precitala nase mena tak mi zovrelo zaludok... fuuuu hrozny pocit a sucasne uuuuzasny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne ked sa na úrade pýtala že aké priezvisko budeme mať po svadbe, a Tomo povedal svoje a ja že čo? ako vieš že si nenechám svoje? a začali sme sa rehotať a úradníčka na nás pozerala ako puk. vtedy mi došlo že už nebudem mamina a tatova ale Tomova ;-(
Odpovedať
to lebo5: uz ste boli aj na urade? som si myslela ze je skoro tam ist vybavovat papiere ale asi si z vas zoberieme priklad :-D jaj ja sa hrozne tesim a nervozita zatial u mna nie je. skor ked vidim ako je vonku skaredo, tak dufam ze nam pocasie vyjde (7.8.) a bude krasne slnecno :-D aj ked to prajem vsetkym nevestickam :-D este vam baby nieco chyba alebo uz mate takmer vsetko zajednane?
Odpovedať
Profilova fotka
no boli sme na urade asi ešte v marci lebo aj ked pozerala na nás dosť čudne ale radšej prvý a určili sme si čas ako by tam už niekto bol a my sa musíme prispôsobiť. chýba mi ešte nejaká pompadurka, len mi je luto dať za ňu nejakých 15 eur cez net tak radšej pohľadám niečo lacnejšie, a balerínky k svadobným na tancovanie. a stým počasím neviem lebo pri mojom šťastí aj nasneží :-D :-D :-D (dúfam že ozaj nie !?!)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme boli na úrade skoro.. ešte pred tým ako sme boli vôbec v kostole... sme chceli mať úradovačky za sebou čo najrýchlejšie, sa mi zdá ešte niekedy vo februári.... lebo: 15 € za pompadurku je normal cena, mne ju núkali v salóne za toľko... premýšľam uvažujem nad ňou, lebo mi ponúkla takú vyšívanú kabelečku malú bielu k šatám priamo tak si asi vezmem len túú :)
Odpovedať
Ahojte, aj my sme urady riesili uz v marci a dotiahli v aprili, pretoze mame obrad vonku tak to u nas v regione nebolo az take jednoduche, nie su este zvyknuti, ale dotiahlis me to v aprili. dnes sme sa konecne rozhodli rpe fotografa, tak som rada a pomaly skupujeme alkohol na svadbu :) v marci ked ma priatel poziadal o ruku som bola vo faze nadsenia, aj april, teraz maj to uz beriem skor praktickejsie, troksu svadba ustupila do uzadia kedze su aj ine ako napr.pracovne povinnosti :) tj uz nie som svadbou az taka posadnuta haha, skor by som povedala ze nastala taka uvolnujuca faza. v akzodm priapde sa velmi tesim a do augusta mam pocit ze je este daleko.
Odpovedať
ospravedlnujem sa za preklepy
Odpovedať
Profilova fotka
tomsiiiim :-D ináč, som ti chcela povedať, že včera som volala s pani, ktorá mi bude robiť výzdobu, že či náhodou na mňa nezabudla... a ona mi hovorí, že 5.6. tam budeme robiť výzdobu tak ja vám zavolám aby ste sa prišli pozrieť :-D takže budem na výzdobe Tvojej svadby :D presne tá pani bude robiť čo mne, len hovorila, že ty si komunikovala s kolegyňou takže asi nevieš jej meno, ale že to bude Ivetka Priščáková :-D teším sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kurnik, to nie tu som chcela písať :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?