August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
ajojte :-D tak ako citam najvyssi cas ist na urad po papiere a kedze byvame momentalne v ZA ale svadba bude v NR tak asi to bude lepsie skor vyriesit :-) takze v pondelok na matriku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my uz mame vsetko najdolezitejsie a aj najnudnejsie :-) rezervovane, tento tyzden sm si zajednala uz aj kadernicku a boli sme objednat svadobne menu... inak sa ucim na statnice takze mam z toho dobry stres, ale potom sa zase ukludnim aspon tym ze si pozeram tieto svadobne albumy, planujem vyzdobu a tesim sa na august :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojky Babenky. Uz dlho som tu nebola a zacinam chytat stresy.Na jednu stranu sa tesim a na druhu ani nie ked si predstavim ze pridem v july na tyzden domov tak neviem ci mi bude stacit.Neviem ci si dat nechty umele alebo co?Kamoska ma vsetko co na to treba tak mozno by som nic neplatila.Tak neviem,Kadernicku uz mam a 6.7 idem na skusku akurat mam dilema kupila som si saty velmi sa mi pacia len ci som si nemala zobrat tu kruhovu spodnicu a na saty z vleckou ked ich mam z vleckou.No co uz dilema ked tak musim kontaktovat tu pani.Sakra ma asi slahne no nic skusim jej napisat este.Tak snad ked by dala dobru cenu ta tu co mam doma predam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, co noveho? ja sa s drahym vytesujem z vinka co sme vcera kupili (mam v albume odfotene). ta etiketa je na svadbu ako stvorena :o) a chutovo je vinko vyborne, francuzsky povod a cena primerana....
Odpovedať
to lea : ty si taka sikulka ze uz hadam ani nemas co vybavovat :-D :-D :-D dufam ze uz aj my dokopeme niektore veci nech sa uz mozeme venovat prijemnejsim ako napr. v&ber menu a skuska ucesu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste vsetky také skvelé :) ja mám pocit, že sme zastali a sa nehýbeme ďalej... treba mi skúšky porobiť a hádam potom si vydýchnem a začnem sa venovať svadobným prípravám :) ach ani neviem čo nám ešte treba
Odpovedať
Ahojky....tak teda pozeram ze som zrejme trosku pozadu s planovanim.....este iba teraz sa rozhodujeme na termine svadby.....tusim 21.08.2010 je celkom fajn....nejake cenne rady???? momentalne zijem v barcelone ale chceme maly civilny sobas niekde v okoli LC na otvorenom priestranstve...nejake tipy???? dikes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som preto tak aktivna lebo o chvilu budem mat plnu hlavu skoly a nebudem stihat zase ja :) ale este nie sme zdaleka na konci .... skuska ucesu, licenia, popolnocne saty, rozhodnut sa ci spanielsky zavoj alebo kvet do vlasov, drahemu oblecko, dat menu vytlacit, kolace povyberat ...aj ked dodavatela mame, .... ozaj kedy budete rozdavat oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, ja som na tom so školou podobne, len s tým rozdielom, že ja jej už teraz mám plnú hlavu a neviem čo skôr a stresujem a stresujem a stresujem :-( je mi z toho do plaču a tiež mi treba poriešiť všetky tie veci čo tebe a ešte k tomu ženích sa k ničomu nemá :-/ keďže aj on sám má veľa práce... už sme sa kvôli tomu párkrát povadili, že sa o nič nestará...
Odpovedať
Profilova fotka
iva.jurkova.... moj aspon spolupracuje...len ho treba navigovat.Inak necha prvotny vyber na mne, on len odsuhlasi a pripadne pripomienkuje. Uz sa nam to ale blizi, moja sestra ma 5.6.svadbu,tak tam urobim ochutnavku kolacov :)) su od tatkovho znameho...ma vlastnu vyrobu v okr. senec.
Odpovedať
ten moj krasne spolupracuje. sice ja vacsinou hladam veci ale ked treba dakde ist a rozhodnut sa tak to robime spolocne, ci uz vyber saly, kameramana, foto, dokonca aj mojich siat, vsetko chce vediet dopredu a stara sa :-) aj vyzdobu riesime spolocne, obrad vonku, ozvucenie riesi on lebo je hudobnik, zivu hudbu sme tiez vyberali spolocne, tesime sa teda z priprav.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako tak ano... ze ja vyberiem a on odsuhlasi, alebo spripomienkuje, alebo odvezie... ide so mnou vsade kam si zmyslim a vybavuje vsetko co mu poviem... obrucky, oznamka, fotograf, kamera, vyzdoba, hudba... to vsetko sme absolvovali spolu... ale tak by ma potesilo, keby nieco spravil sam od seba... z vlastnej iniciativy... ha! spravil!!! nakupil alkohol... a velmi vyhodne... takze beriem spat :) moj partner je uzasny :D
Odpovedať
no vidis Ivka, vsetko je len uhol pohladu :-) chlapi su jednoducho ini, podla mna toho mojho tesi ze ja hladam a on potom so mnou rozhoduje, ja sa tesim zo svadby a on takisto ale nie je to take emocionalne ako u zien. my sme spolu uz 13 rokov tak viem co od neho mozem cakat, je totalne zodpovedny, stale ma podrzi, vsetko vyriesi ked treba. ale ja som vacsinou ta co da iskru, podnet. chlapi su jednoducho racionalnejsi aspon ja som to tak vypozorovala, moja skusenost. ten moj vyvinul prvotnu iniciativu, hned na druhy den ako ma poziadal o ruku vybavil hudbu ;-)
Odpovedať
ajojte baby myslim si ze v konecnom dosledku su chlapi rovnaki :-D treba ich len trosku nasmerovat a niekedy postrcit :-D ale inak su uzasni. moj milacik vyvinul iniciativu hned ako ma poziadal o ruku lebo vzapati ako som mu povedala ano, mi navrhol termin 7.8.2010, ze svadba do roka a do dna. a inak okrem siat a veci co sa tykaju samotnej nevsty, vsetko riesime spolu, takze som uplne spokojna s vyberom svojho buduceho manzelika. viem, ze sa nanho mozem v kazdej zivotnej situacii spolahnut a to je pre mna dolezite :-D
Odpovedať
co mate nove augustove nevesticky? mne ten cas nejak pomaly plynie uz aby bol august :-) idem sa aspon pohrabat na internete v svadobnych cestach, aj ked vacsinou kupujeme last minute ale apson pre predstavu a motivaciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj babule, tiež sa mi to nejak vlečie. Ja už kupujem len také blbinky ako organzu na dvere, na auto a bublifuky,.......... ale už sa pôjdu riešiť vecičky ako piatok pred svadbou, víno na výslužky, prídavná chladnička na zákusky a torty a také veci, na to sa moc neteším ale treba to urobiť, čo už. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli vo stvrtok objednat obrucky a oznamenia...takze vlastne uz mame vsetko vybavene okrem agentury na vyzdobu saly. Cize totalna pohodicka :)
Odpovedať
Aj nam vcera dosli prstienky z Kamey a mali by cochvila i oznamka. . Hlavne veci su .. na zbytok ako boty , kosela , kravata, vesta, cukraren je cas.. . . Ale ani sa nenazdame a august je tu. . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule :) len sa chcem opýtať ako riešiite harmonogram svadobného dňa? už ste premýšľali nad niečim takým? budíček, kaderníčka, kozmetika, obliekanie... a tak ďalej... ako to máte rozvrhnuté?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Iva, pod jemnym natlakom rodicov uz mame harmonogram vsetkeho a prsetkych :-| Su to take organizacne typy... ale ja zastavam nazor ze take veci staci riesit mesiac pred svadbou a kratsie.
Odpovedať
Profilova fotka
iva, ja mam len cas obradu o 17h isty .... mame k dispozicii apartman z hotela, kde bude svadba aj obrad ...kedze je to na jednom mieste, tak nestresujeme .... kadernika navstivim ja a vizazista s kameramanom snad pridu :)
Odpovedať
Ahojte, este harmonogram nemame ale uz nad nim rozmyslam. chceme sa ist fotit do Betliara o 12:00 do tej 14:00 max, potom odobierka do cca 15:00 a odchod na obrad (je tam cestovanie pomedzi lebo Betliar je od nas cca 10 km a hotel kde je obrad a hostina cca 30 km). Obrad je o 16:00, nasleduje hostina hned po obrade, planujeme ju aspon do 6:00 rano :-) , je to v areali toho isteho hotela. Z toho pre mna vyplyva ze kadernicka a vizazistka by mali byt doobedu. Najradsej by som bola aby oni prisli ku mne a ja by som sa nemusela nikde motat :-) Partner este doobedu musi ist odviezt kolace do hotela, vyzdvihnut vyzdobu na auto a zaroven nastavit/doladit ozvucenie na obrad. tak hadam na vsetko bude dost casu.
Odpovedať
lea s fotením ako plánujete? pred obradom?
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, ano pred obradom lebo bude na to dost casu myslim.... a zda sa mi netaktne nechat ludi osamote v restike,ked mame doobeda veget.... ;-) chceme ist pozriet niekedy cez vikend vhodne miesta na fotenie v okoli...vyuzijeme kone, golf.ihrisko ale mame este ine predstavy o miestach len ich vyhladat.........
Odpovedať
caute baby suhlasim s fotenim pred obradom, aj my to tak budeme riesit. lebo ako vravi lea je to fakt neslusne voci svojim hostom nechat ich cca 2 hodiny samych v restike. to aj zabava opadne :-| vsak pred obradom je casu dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juchu, dnes nam dosli oznamenia!!! Vdaka ti Pamas!
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sa chceme ísť fotiť pred obradom.. Chceli sme ísť na Spišský hrad, ale z Prešova to máme dosť od ruky a by sme sa plašili zbytočne tak musíme nájsť niečo bližšie pekné :)
Odpovedať
iva urcite najdete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dufam že nebude pršať lebo aj my sa fotíme vonku a zatiaľ nič náhradné nemáme, tak verím...... :-S .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?