August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
baby, no pocasia sa aj ja obavam...lebo mame obrad (o17h) aj fotenie vonku ale pevne dufam, ze 20.8. bude kraaaasne slnecno a teplucko :))) obrad aj oslava bude na 1mieste tiez. hamptonka, vyzdobu si robime individualne...pytali 330 eur bez navlekov a masli...co sa mi zdalo veru dost. kolace poriesime po sestrinej svadbe (5.6.) kde ich ochutname a rozhodneme sa ,ci tiez budeme brat od tatkovho znameho alebo od inych. na hostinu ratame, tym, ze je leto cca 3-4 kolace+budu mat z torty a do vysluziek na osobu cca 5ks.
Odpovedať
Profilova fotka
natrafila som na lacnu svadobku...idem si zarezervovat komplet vyzdobu..hura
Odpovedať
Profilova fotka
my si s výzdobou nemusíme robiť starosti,lebo tam kde máme hostinu si výzdobu urobia sami, ja si len poviem farbu. aspoň nad tým sa nemusíme zaťažovať. :-D
Odpovedať
ajojte my to mame tiez tak zariadene ako lebo5 :-D sme to s drahym tak chceli nech sa zbytocne nestresujeme :-) dali sme si aj vyratat vyzdobu do miestnosti nad ktorou sme tiez uvazovali ale cena 400 eur so zlavou ak sa rozhodneme hned na mieste alebo 600 eur neskor sa nam zdala hrozne premrstena :-( inak pocasie dufam ze nam vyjde :-D
Odpovedať
ahojte...tak co ja som pocula tak sa zvykne ratat 5 ks kolacov na hlavu na stoly a 20 ks do krabic na vysluzku pre par plus kusok torty. U nas vyzdobu robi restauracia kde budeme a stoji to 200 € a k tomu este navleky. S tym pocasim ani nesrandujte, ze bude skarede :-S ... hadam v auguste bude len to naj pocasie :-) Ved preto sme si ten august vybrali nie? :-D Inak co uz mate vsetko nakupene a vybavene? Ja uz zacinam stresovat, lebo este nemame obaja topanky, popolnocne saty, pre draheho vesticku s kravatou, este musime poriesit oznamka ale uz ako taku predstavu mam a plno inych drobnosti. Ale uz mame objednane obrucky, konecneeeeeeee :-)
Odpovedať
ahojte. . my mame oznamka, obrucky, (uz doma ;-) ) starejsieho, fotografa, saty i popolnocne (pozicane) salu, kostol vyzdobu vybavene :-) . .a veci co chybaju snad tak neponahlaju ako napr. : boty, zakusky, torta, topanky, sako , kosela -kravata -vesta, pohare postavicky na tortu a tak. .. 8-) Ak su tu dake nevesticky z Ba , mozte poradit, kde pozerate topanky ci pre seba alebo pre chlapa. .??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jenny, pre chlapa sme kupili topankyv Parndorfe
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :) ale sa nám to kráti do toho augusta :) ja už pomaly začínam mať zlé sny, v ktorých sa kazí, všetko čo sa len môže :) ale už začíname pozývať ľudí pomaličky. a stále sa chystám do toho poľska na nákupy. a budúci týždeň idem do obchodíku kde požičiavajú kroje si jeden rezervovať na redový a kúpiť krížik a zlaté papiere na menovky, ktoré si budem vyrábať sama. a neviem stále čo s pierkami, či si ich vyrobiť, či kúpiť :/ a už by sme mali dať dohromady aj menu.. idem v sobotu do sály zabehnúť, lebo tam idem dohodnúť konečnú farbu výzdoby. no a ešte premýšľam uvažujem, čo mi chýba, ale neviem... veď na niečo ešte určite prídem :D
Odpovedať
diki za tip cingi... a cena bola dobra? v akom obchodiku si vybral ? Ivi a te nkrizik, to nedava farar ?? to treba kupit ??
Odpovedať
Profilova fotka
jenny, nám bolo povedané, že krížik si musíme zohnať sami, ten na ktorý budeme prisahať. že to už potom bude náš taký do domácnosti, ktorý nám bude pripomínať našu svadbu a sľub ktorý sme si dali :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dianka288: myslím si, že v lete ti nikdto 5 koláčov na svadbe nezje, my po skúsenostiach čo sme boli na svadbe dávame 1 ks na stol na hlavu a 10 ks do krabice na pár + kúsky tôrt (budeme ich mať asi okolo 7), my sme boli na svadbe minulý mesiac, a pri našom stole kde sme sedeli mlady (asi 18) sa zjedli 3 !!!! koláče - ale zato pagáče a praclíky sa strácali jedna radosť, tak si preto myslím, že dávať 15 ks koláčov na osobu je priveľa, pozri ak bude chýbať sladké, aspon sa ti torty zjedia. a ja sa držím hesla, radšej nech sa všetko zje ako by mi malo ostať. ale na druhe strane je to všetko vec názoru, tak ti nechcem kritizovať ten tvôj ani kohokoľvek iný. inak my máme svadbu 21.8. a pomaly sa tiež začína obávať počasia. :D
Odpovedať
Profilova fotka
jenny, myslim, ze to bolo lloyd shoes, nachadza sa to vnutri v tej galerii. cena si myslim, ze fajn 80 eur... su vsak velmi kvalitne a trendy
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ako to vidim, tak ja tiez pri objednavke kolacov budem opatrna, nech nam to nejde po svadbe aj hore krkom a slepicam dole krkom :) Na svadbu dame po 3ks na osobu a k tomu torta poschodova, bude aj ovocny salat. do vysluziek 10 kolacov na par , na rodinu 15, najblizsim samozrejme viac :) Verim, ze pocasie vyjde .... tuto sobotu ma segra svadbu,som zvedava ako jej to dopadne a kolko sa zje kolacov...sice ma len malu svadbu na rozdiel odo mna.
Odpovedať
tak my budeme mat 5 kolacov na hlavu plus kysnute a slane, do vysluziek pojde po 20 ks kolacov/par. My sme boli na svadbe min rok v polke septembra a pojedlo sa kopec kolacov, tak chcem aby aj u nas bolo dost.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa o koláčiky nestarám :) to má na starosti mamina :)
Odpovedať
My mame svadbu 28.8. a davame 3 kolace na hlavu. To uplne staci, ved mame este velku svadobnu tortu. Svagrina mala svadbu vo februari, davali 5 kolacov na hlavu, nezjedli sa a z torty im ostalo nezjedene cele spodne poschodie. A to mali na svadbe vyse 50 ludi. To sa vzdy tak zda, ze bude toho malo, tak sa nakupuje a pecie a vyraba, ale potom toho aj kopy ostavaju. DO vysluziek davame podla poctu ludi, komu vysluzka ide, ved nedam jednemu cloveku 20 kolacov do krabice, tak ako ako 3-clennej rodine. :)
Odpovedať
Ahojte babenky, neviete mi poradiť...chcela by som sama zdobiť a neviem, koľko metrov organzy mám kúpiť pre cca. 60 ľudí vrátane svadobného stola. Prosím do ip :-)
Odpovedať
ajojte baby co sa tyka kolacikov tak sme to s mainou tiez tak vyriesili ze na hostinu 3ks/osobu +svadobna torta (trojposchodova na cca 50 ludi) a vysluzky podla toho komu pojdu a podla krabiciek co zozenieme :-D ale pocitame ze kolaciky+ kus torty kedze urcite nam rodina donesie navyse :-D
Odpovedať
My tiez mame svadbu 28.8. a davame 3 kolace na hlavu, ale nevieme kolko dame do vysluzky. Asi podla poctu clenov v rodine.
Odpovedať
Tak co nove augustove nevesticky? uz sa nam to krati...ja som sa uz dohodla s hotelom na finalnom menu a drobnostiach okolo bradu vonku tj type sedenia vonku atd. tak z nasho zoznamu ubuda, tesim sa. z tych hlavnych veci mi este treba poriesit obrucky, ale uz mame vyhlaidnute, prenajom autobusu, idem na tyzden na skusku make-up od mary kay, mam si este vybrat kyticu a vyzdobu na auto (vyzbodu saly a obradu uz mame), kadernicku uz mam, ale este mi ostava vybrat si uces a vyskusat ho.Menovky na stol asi vyrobime sami, lebo s ami nechce platit 10 skk/1ks menovky, a este mi peirka treba akopec dalsich drobnosti....aspon ze uz mame alko a dzusy nakupene. a vy ste ako na tom?
Odpovedať
hej hej krati a ja zacinam mat nejaky pocit,ze nic nebude tak ako si to predstavujem.nechcela som okolo toho robit velku vedu a vyhadzovat peniaze na zbytocnosti kedze svadbu si platime sami ale co ked by som mala? sa zacinam bat,ze to nebude dobre:(v podstate uz mame vsetko vybavene ked pridem v auguste na sk tak sa pojdeme dohodnut na menu ale mam stres z tej restiky,ze ako tam vobec varia,predsa len je to taka mala dedina na orave tak sa zacinam bat,ze to bude nieco odflaknute.aaach jaj stresujem.aj minuly tyzden mi prisiel zavoj na ktory som sa strasne tesila a teraz ked si ho tak stale skusam mi pride uplne odveci:))
Odpovedať
v pohode, predychaj :) do restiky posli niekoho nech ide vyskusat menu...ja tomu mojmu hotelu verim, poznam to tam tak toho sa neobavam. aj ked doveruj ale preveruj avcera som si ich poriadne preklepla, bola som na stretnitu s veducou, uctovnickou, hlavnym kucharom a casnikom...ja sa tiez snazim setrit kde sa da ale stale mame ten rozpocet vysoky...a viac to neviem okresat. co usetrim pojde na svadobnu cestu :-D ja mam pocit ze to bude presne ako si predstavujem, zacali sme vybavovat v marci a postupne som riesila veci, na vsetko sme si dali dost casu na premyslenie a pohladala som kopec ponuk a porovnala takmer ku vsetkemu, tak som v obraze. pre mna je podstatny obrad vonku, potom ta sala kde bude svadba, ziva hudba, svadobna cesta a zlata vyzdoba za rozumnu cenu. to vsteko mam tak som spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako holky? už to máme fakt za pár..... my ešte upravíme menu v reštike, objednám sa na skúšku účesu a kúpime košelu a je to... môžeme začať :-D :-D :-D
Odpovedať
my sme dnes kupili oblek,prvy obchod hned prvy co skusal:))tak sa vytesujem,ze zase dalsia vec z krku:)ale je to radost samozrejme a chcem sa pustit do vyroby menoviek a zasadacieho:)
Odpovedať
parada, ja som bola v piatok na skuske make-upu mary kay a rozmyslam este ze ten make-up na oci trochu zjemnim. vy uz mate skusky make-upu za sebou? a uz by sa patrilo ist kupit obrucky, pojdeme asi cez tyzden, uz mame vyhliadnutu klasiku co sa nam obom paci. cez tyzden pojdem este asi pozriet aj oznamenia, u nas sa davaju az tyzden pred svadbou ale hostia su uz pozvani. a chystame sa na samovyrobu menoviek resp. mam vyhliadnute aj krasne menovky len stoja 0.30 centov/ks pricom mame vela hosti...tak samovyroba bude asi za rozumnejsiu cenu. a rozhodujem sa aku kyticu, velka dilema...
Odpovedať
ajojte baby takze uz aj my mame oblek pre draheho, obrucky na ceste, objednana som na skusku makeupu a ucesu :-) este draheho doobliekat a vyriesit par drobnosti, nakupit alko a nealko a dohodnut menu. a posledna nauka v kostole a ako to tu vypisujem tak sa mi stale nove veci vybavuju a uz zacinam zase stresovat .... :-| :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, veru ubehne par tyzdnov a je to tu. my ideme na bud. tyzden zadat objednavku na kolace a vybrat tortu. mame aj stretko v hoteli kvoli doladeniu menu, aby sa mohli tlacit jedalne listky. drahemu chyba kosela,vesta,viazanka,topanky a mne popolnocne saty. ostatne je myslim pripravene, dovyberat este kytice na stoly a je to. uz sa tesime, nemam cas moc na to mysliet lebo mam skuskove.
Odpovedať
Profilova fotka
my už sme začali pozývať :) včera sme obehli časť drahého rodinky :) srandaaaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?