Májové nevesty 2012 ste už pripravené?

Profilova fotka
Ahojte, zaujímalo by ma či sa tu vydáva ešte niekto v tento čas. Čo máte už nachystané?? Šaty, výzdobu, poháre? Ja mám zatiaľ termín v kostole, fotografa a miestnosť. A vy ?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja sa tiez vydavam v maji, konkretne 12.05.2012. mame pripr. fotografa, miestnost a DJ
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa vydavam tiez v maji a to 5.5.2012 mame uz skoro vsetko zajednane dokupujeme vyzdobu ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam termin v maji :) mame salu,kostol, dj, foto, video, myslim ze vyzdobu uz mam tiez komplet a dnes som sa zamilovala aj do svadobnych siat.takze vacsinu mame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja mám v máji, konkrétne 12.05.2012 :-))
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj! Svadba 19.5. a žijeme v Čechách, takže vybavovanie je sranda :-D ešte že dnes už máme ten ionternet a väčšina sa dá dohodnúť cez maily. Máme už sálu, kameramana, fotografa a DJa. Na matrike nás odbili, že je ešte skoro a takmer všade inde povedali, že stačí dva týždne dopredu dohodnúť detaily... tak to sa teším na obdobie "dva týždne pred svadbou". A najdôležitejšie - už mám šaty!! a v podstate aj dohodnutú skvelú kaderníčku.
Odpovedať
Ahoj, aj ja mám termíin 12.5.2012. Už od augusta mám šaty a sálu.Od októbra DJ - a a fotografa. S termínom na úrade je ešte čas takže máme chvíľu pauzu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj my máme deň "D" 12.5.2012... Máme sálu, aranžérku, kameramana, fotografku, hudbu, koláče... Na budúci týždeň sa chystáme so sestrou na šaty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja sa vydávam v máji, no ešte nemám ani presný dátum.... a ani nič vybavené.. tak snád to postíham :-)
Odpovedať
ahojte aj my máme svadbu v máji a máme muzikantov, starejšieho, sálu, cukrárku, niečo na výzdobu a koniec. svadba bude v kostole a nechceme tam ísť príliš skoro aby sme už nemuseli chodiť rok dopredu na stretnutia.
Odpovedať
my tiez chystame v maji svadbu 5.5.2012 :-)..uz mame zajednanu kapelu,starejsieho,fotografa,kameramana,salu a za fararom sa chystame niekedy az v decembri :-) kocky a akej farby vyzdobu saly chcete mat??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, vidim, ze nezahalate. My mame svadbu tiez 5.5. ale zatial okrem saly a siat este nemame nic. Nestresujem. Dufam, ze stihame. :-D
Odpovedať
Ahojte. My máme svadbu 26.5.2012. Máme sálu, kostol a vizážistku. Uvažujeme o jednej kapele so starejším. Známa mi má pozháňať číslo na manželský pár (kamera+foto). Šaty sa chystám ísť pozrieť v marci na UA. Takže všetko pomaličky. Do mája je ešte dosť času.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my máme svadbu 12.5.2012 a okrem sály, hudby a fotografa nemáme nič :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja 12.5.2012...a ja este nemam skoro nic vybavene...hanba no :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My mame svadbu 5. maja a mame kameru, hudbu, salu, saty a cast vyzdoby
Odpovedať
Profilova fotka
naša svadba bude 5.5.2012 a máme: sála, kostol, kamera, fotograf, starejší + DJ, časť výzdoby, poháre, obrúčky a momentálne zháňam šaty
Odpovedať
ahojte. My sa berieme 26.5.2012 a mame miestnost, kameramana, fotografa, hudbu a pohare. Obrucky si chceme zabezpecit este tento rok. Za fararom ideme az niekedy v januári, lebo u nas chodia snubenci za fararom vzdy na zaciatku toho roka, v ktorom sa chcu brat. Ale on uz o nas vie, lebo sa s nim pozname. No a co sa tyka svadobného oblecenia, nemame este nic. A zacinam uz byt z toho aj nervozna.
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, ked to citam, tak mam stres!!! No my mame datum, farebnu kombinaciu :-D, kostol, salu, vizazistku a kozmeticku, manikerku :-), cukrarku a svadobnu tortu,... v pondelok idem vybavit do saly detaily ohladom celej svadby, menu, pocet hosti,... vsetko je v stadiu "obkukavania" a potom ked pride cas , tuknem niekolko krat do klavesnice a na mojom ucte budu svietit iba minusove polozky... :-)
Odpovedať
Ja mam svadbu 12.5 (moznost je este aj 28.4 zalezi ktoru salu zoberiem) a mam len saty a topanky, saly mam dve len si neviem vybrat :) a to je tak vsetko, jaj a este asi fotografa a kameramana, ale to su znami tak to nepocitam. A co hovorite na to ze majove manzelstva niesu dobre? To mi totiz povie kazdy ked spomeniem svadbu v maji!
Odpovedať
Profilova fotka
Máme svadbu 19.5.2012 a máme sálu, šaty aj oblek, svadobné topánky, kameramana, fotografa, DJ, kadernicku, vizazistku, cukrarky a pocet hosti priblizne tiez. :) Svadba v maji je super - my budeme mat 1.5. nase 3. vyrocie, preto sme chceli svadbu v maji a toto bol prvy volny termin vo vybranej restauracii. Este uvidime, ako sa nam podari vybavit team sobasiacich, lebo to chceme bez presunu hosti k zenichovi, neveste, na obrad a do restauracie - skratka sa vsetci stretneme priamo na mieste, sobasiaci pridu tam a tam bude aj obrad aj hostina. Tie presuny a casovy plan su vzdy stresujuce, takto by to mala byt pohodicka. :)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež svadbu 5.5.2012 ,a tiež už máme všetko zajednané ,a už mám aj šaty vybrane ......máme :sálu,kostol, muzikantov,cukráku,kuchárky,obsluhu,počet hosti ,ale len nám ešte chýba svadobné obrúčky,a topánky.....Ale stále si neviem predstaviř že budem nevestou :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?