Nevestičky v roku 2015

17. dec 2015557
  • mna to caka 2.5. 2015....kvoli tomu, ze piatok predtym - 1.5. je volno. zacinam stresovat, ze nestiham. vcera som si uvedomila, ze moja mamka sa vydavala 25.1. 🙂

• ahojte dámy, my máme svadbu 20.6.2015 ale máme poriešený len hotel. podľa toho čo čítam mi chýba strašne veľa vecí... Prosím máte nejaké aktuálne recenzie na hradnú bránu? 😉 dakujem

• Ahojte kočky, nás to čaká tiež 2.5. Vidim, ze nas tu je takých viac 🙂

• Sponzor fóra
  • @imelia  my tiež 17.1., tak vám prajem krásnu svadbu a nech všetko výjde tak ako má !! 😃

• @zabiatko98 ďakujeme 🙂 a tiež Vám prajem všetko dobré, uži si ten svoj deň a veľa šťastia a síl do života po svadbe 🙂

• Ahojte, takže nás to čaká 13.06.2015 na naše 11 výročie a po 9 rokoch zasnúbenia a 2 snubných prsteňoch 😃 Konečne som sa dočkala 😃

• ahojte, tak my sme to vymysleli na 16.5. 2015 🙂

• @zibizabka  jeeej super, gratulujem 🙂 aj my uz sme minulorocny termin prepasli tak hadam to uz klapne 🙂

• baby aj vy sa uz neviete dockat ?? ja som kazdy den na MS a na vsetkych moznych strankach o svadbe a pozeram obrazky,spekulujem 🙂

• Ani neviem či sa mám tešiť alebo báť, nemáme klasickú svadbu, takže nemusím riešiť toľko vecí ako ostatné nevestičky ale už teraz sa stresujem či stihnem to čo by som chcela. Ja som strašný perfekcionista 😞 už mesiac vkuse hľadám svadobné oznámenia a furt nič. A teraz ešte riešime sťahovanie a chcela by som trochu ešte na sebe zamakať nech vyzerám v šatách ako človek a nie ako hrošík v bielom 😃

• Ahojte, my máme 19.9.2015

• blizi sa to aj nam 11.4.2015 🙂

• chystáte sa niektorá na svadobnú výstavu do Nitry?

• my sme boli minuly rok

• @8mimi8  a oplatilo sa? čo tam bolo

• Sponzor fóra
  • ahojte my máme svadbu 23.5. občas ma chytí panika,a že čo všetko ešte nemám, ale snažím sa to minimalizovať. Na svadobnú výstavu sa chystáme v sobotu. Bola som tam pred dvomi rokmi, len som si tam veľa vecí nevšímala, tak teraz sa idem inšpirovať....

• ahojte,aj ja sa chystam v sobotu rano. Ideme tri dievčatá a všetky mame svadbu v tomto roku. Uz sa nevieme dockat. Verim ze to bude super 🙂

• Ahojte, hlasim sa do klubu...🙂 16.5. je den D

• Ahojte my to máme 2,5,2015

• Nás to čaká 3.10.2015 🙂

• dievčatá, trošku oneskorene ale predsa sa idem pochváliť, že my to už máme za sebou..dnes sú to 3 týždne čo som sa stala pani M. 😃 držím vám všetkým palce nech vyjde váš deň podľa predstáv 😉

• ahojte, my sa ideme po 12 rokoch brat 😉 .... 8.8. 2015 🙂

• 15.8.15 je môj den D.

• 03.10.2015 🙂

• ja sa tiež pridávam 🙂 ..na moje narodeniny 😃

• Babyyy, podla cinskeho kalendara je toto rok drevenej kozy a v tomto roku sa budu uzatvarat harmonicke a dlhotrvajuce manzelstva a ze je to skvely rok na plodenie deti 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• my máme náš veľký deň 15.8 🙂

• my 3.10., ako vidím nebudeme jediní 🙂

• 27.06.2015 🙂

• @alexandramaria  aj ja sa hlásim 10.10.2015 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Rómerov dom
    Bratislava
    ❤Lokalita v centre mesta
    ❤ Historický interiér
    ❤ Svadba pod hviezdnou oblohou
    ❤ Ideálne priestory pre menšie svadby
    ❤ Možnosť prenájmu ZADARMO!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov