Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gekra este mas vela casu nemaj z toho hlavu v smutku ja som prekladala termin 2x a zijem a to bolo cca necelych 7 mesiacov pred svadbou a mali sme zapolatne zalohy a povybavovane hlavne veci ako fotograf, sala video atd, najprv som sice nechcela ale tak potom som si uvedomila ze mesiac hore dole hlavne ze budeme svoji a spolu :) ozaj zabudla som prekladali sme to kvoli hudobnej skupine ktora sa drahemu a buducej svokre strasne moc paci ja az taka nadsena nie som ale tak pre pokoj v rodine :D lebo ked som vravela rok do predu ze treba zajednat kapelu ked je taka dobra ze bude obsadena nieeeee kdezeeee to bude cas, a potom uz nemali volno a druhy krat sme to prekladalai lebo kvoli tej kapele mala byt svadba piatok a to nemohla prist moja rodina, mala by som tak treetinu a krstna by vobec neprisla, tak potom sme to nakoniec dali az na 17.05.20174 a postupne ako sa to blilzi sa viac a viac tesim a nevadi mi ani to ze na obruckach mame stale povodny teda "zly" datum :D aspon budem vedet ci si drahy datum pamata alebo sa riadi podla obrucok ... ak to aj prelozite ver mi ze nakoniec sa ti bude pacit aj ten datum lebo to bude ten vas naj datum lebo vtedy budete manzelmi :D a bude ti jedno ze to nebolo presne podla planu :D
Odpovedať
Babule máte nieco nové? Ja nic akurat som začala pomalinky hladat inšpirácie na oznamenia, vyzdobku, a tak, vsetko v teoretickej rovine...
Odpovedať
babyyyyyy....uz BUDUCI rok mame svadbicky :)) najvyssi cas zacat nieco vybavovat hehehe
Odpovedať
@alexandramaria ja som si akurát včera ci predvčerom prešla všetky oznámenia čo sú tu v inspiraciach :-) aj som vybrala, že aké by mohlo byt ale ako sa poznám, ešte 4x to zmením :-D
Odpovedať
@stentelse to iste aj ja...stokrat meim svoju predstavu...raz chcem take raz onake...raz chcem kyticu z hortenzii raz z pivonii...koniec :)
Odpovedať
@kikiballa bola som 100% rozhodnutá mat istý typ šiat, som to zmenila asi 3x z princezničkovských na morskú pannu a spať a ešte niečo medzitým :) to iste s kyticu. Práve teraz robím v hlave rôzne varianty výzdoby :-D no to som sama zvedavá, ako to dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
baby, a mate uz nieco rezervovane? lebo my sme len tak skusili napisat hudobnikom a oni, ze uz maju 7 terminov na rok 2015 obsadenych.. tak dufam, ze ten nas budu mat.. zostala som prekvapena, ako skoro treba vybavovat.. :)
Odpovedať
@venci my mame objednanu zatial len svadobnu salu ... ale dnes som pozerala aj po nejakom fotografovi a nasla som aj takych ktorí uz maju pomaly aj rok 2015 zaplneny ... pride mi to chore :-)
Odpovedať
@venci my sme akurát dnes boli v jednej sále :) ale začneme ich obehávať až koncom mesiaca. Ale v tej mali voľné aj na rok 2014 ešte zopár termínov :)
Odpovedať
ahojte buduce nevesticky, tak po vcerajsich zasnubach sa k vam pridavam aj ja :-) tesim sa na inspiracie a rady...Prajem pekny den
Odpovedať
Ahojte, som rada ze som nasla tuto grupu, aj ja som 2015 :) zasnuby sme mali piatok 13. v decembri :) piatok trinasteho lebo sa rozlucil so slobodou :D ale verim ze nam to prinesie len stastie :))
Odpovedať
ahojte baby zatial zasnuby neboli ale dufam moc, ze budu :) a na buduci rok svadba, strasne moc by som sa tesila...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, pripajam sa aj ja s terminom 27.6.2015 :)
Odpovedať
@sabiii Jéééj :) Aj my máme rovnaký termín :) Prečo práve 27. jún ? :)
Odpovedať
My uz mame zarezervovany hotel....datum 25.4.2015 :) tesim sa uz moooocno
Odpovedať
Profilova fotka
@dodka191 Uvazovali sme nad majom/junom hlavne kvoli pocasiu a tak nejak vyhral tento termin :)
Odpovedať
Ahojte :) Ja sa tiež pridávam 2015 :)
Odpovedať
@sabiii @dodka191 aj my sme 27.6 .15 :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme si vybrali datum 25.4.2015, chceli sme este toho roku avsak vo vacsine pripadov pri objednavke saly bola uz jar 2016 obsadena, tak sme nevahali a zobrali tento volny termin. Mame tak uz salu, kostol, hudbu, kameramana vybavene a rezervovane a teraz uz mozme oddychovat :))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my máme rok 2015 :) vybrali sme si dátum 6.6.
Odpovedať
Ahojte nevesticky, ja este nemam rezervovanu salu, uz som sa snazila ale minuly rok ma este vysmiali ked som chcela rezervovat 2015, ze este ani 2014 neriesia a teraz sa stale obavam ze bude neskoro a nechcem aby ma tam mali za trapku nedockavu...ale po 14,2 tam uz urcite pojdem osobne....
Odpovedať
@kejtyke Kongratulejsn Katus :0) @vsetky aj ja sa pivitavam v klube! Tiez mam schizofrenicke pocity ked vidim rezervacie na 3 roky dopredu.. My predbezne 29.08.15 :)
Odpovedať
@katikaq vitaj :-)
Odpovedať
@alexandramaria Jééj super :) budeme pláánovať spolu :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky aj ja sa k vám pridávam aj my budeme mať svadbu 14.2.2015 keďže sme 9 mesiacov v zahraničí tak nám iný termín nevyhovuje. ja už mám kúpené aj svadobné šaty, aj popolnočné, zajednaného kameramana aj fotografa, sálu, hudbu a starejšia sú spolu takže keď sa zas vrátim domov v novembri tak už len oznámenia a obliecť môjho ženícha a obrúčky..
Odpovedať
@somelierka teda sikovne si to vsetko zajednala...a kolko planujete ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
Ľudí budeme mať okolo 70 a výzdobu cyklaménovo - zeleno- bielu máte ešte niekto takú ??? no u nás v Banskej Štiavnici je jeden dobrý fotograf, aj kameraman aj jedná sála a keby prídem v novembri tak sa mi už len vysmejú že idem neskoro tak preto všetko tak skoro zajednané :) a ako ste na tom vy ??? máte už niečo ??
Odpovedať
@somelierka my budeme mat okolo 100 ludi, mozno 80 (z partnerovej strany este nie je isty pocet) zajednaneho mame zatial fotografa, DJ mame vybrateho a chceme ho na 100% a je to top dj v nasom okoli, len je to nas znami a znami znamich a teda keby sme si ho rezervovali skor, rozniesol by to ze sa berieme a chceme to oznamit MY, nech to vie prva aspon rodina! cize este cakame aspon do toho 14 februara a pevne dufam ze bude volny...Kameru este neriesim, nejak sa neviem rozhodnut...Miesto mame vybrate len tam bolo pre nich minuly rok este velmi skoro objednavat termin na 2015, tak dufam ze ma po 14 neodpalkuju, lebo nemame moc na vyber, chceme svadbu v hoteli nakolko potrebujeme ubytko...Vyzdoba bude do cervena, nieco jemne...a trocha srdieckove...kedze je valentin :-) Nech dam toto vsetko dolezite dokopy a potom si dam aspon do leta pauzu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mať cez rok pauzu a potom v novembri sa nezastavíme , a zas 25. decembra odchádzame na 3 týždne a vrátime sa 10. januára a potom to už pôjde všetko veľmi rýchlo tak už si aj vyrábame pom- pom gule, svadobné pierka, a srdiečka a to ostatné objednáme alebo za nás spraví firma lebo nebude toľko času každý povie že je to ešte ďaleko ale nikto nevidí to že sme 9 mesiacov v roku preč :-) :-) :-) a zabudla som máme ešte aj svadobné poháre ale nemáme na nich dátum keďže sme už svadbu museli raz presunúť :(
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa k Vam. Svadbu planujeme 2.5.2015. Ale ako tu tak citam, ze uz su niektore terminy na rok 2015 obsadene, zalieva ma pot.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?