Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
Ahojte buduce nevesty :-) Tiez sa pripajam do skupiny :-) Svadbu by sme chceli v juni 2015. My s priatelom sme sa rozhodli zacat konkretnejsie planovat toto leto (ale samozrejme, ze po internete uz beham od zasnub a pozeram, co by sme chceli, co sa nam paci, zbieram inspiraciu). Chceli a chceme si nechat vacsiu casovu rezervu, kedze zijeme v Britanii a domov sa neda lietat kazdu chvilku :/ Pritom priatel nie je Slovak, takze prekonavania byrokracie bude tiez dost :-S Chceme jednoducho nasu vysnivanu svadbu zorganizovat viac-menej :-N pokojne a s dostatkom casu. Ak by sa nasli nejake ci uz vydate zienky, alebo buduce nevesty zo ZA a okolia, ozyvajte sa a piste typy (ci uz na catering, fotografa, kameramana, alebo DJ-a). Vdakaaa :-) :-) :-) Lenka
Odpovedať
@macka164 ano z Oravy som...planujeme svadbu v hotely park cize oni zabezpecia vsetko...Ale inak poradit neviem, nemam skusenost... kde budete mat hostinu ked potrebujes catering?
Odpovedať
ahojte aj my chceme 2015, pravdepodobne september a tiež ako mnohé písali čakám, kým skončím školu a priateľ už pracuje a už to bude dva roky čo sme zasnúbení :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som sa trosku dlhsie neozyvala. Takze ja som bola doma pred tyzdnom a uz sa lady pohli :-D Sala, kameraman, fotograf, cepcenie zajednane. Hudbu este riesim, takze otazka na Kosicanky, nejake dobre odporucania na DJ?A zenicku, co robi dobre zakusky, ale nie tie hnusne maslove, nieco fajne, malicke, aj specialne kremiky, chceme mat dezertovy bufet, lebo moj Zacharias neznasa na svadbach tie svadobne kolace na stoloch, plus ich chut 8-) No a tak....sa uz tesim, ze uz to najdolezitejsie mame. A pre baby, ktore si myslia, ze maju vela casu, tak ja neviem, ale kazdeho, koho som oslovila, uz mal terminy na 2015 obsadene, cize urcite nikto nepozeral na mna ako na blazna. A moj kameraman musel uz 2 ludi odmietnut, ze uz je na 8.8. obsadeny. Cize ja by som salu, fotografa, hudbu a kostol urcite uz teraz zajdnala.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikiballa Budete mat hostinu na Bankove?
Odpovedať
@lenkeli ano ano na bankove...jedine tam sa mi pacilo zo vsetkeho najviac.... :) aj vy tam budete mat hostinu ?
Odpovedať
@gekra Ahoj, vies co, mame dve miesta, nad ktorymi uvazujeme konkretnejsie (priamo ZA, alebo Turciansky MT), ale zajednane este nemame. Na konci marca sa chystame na SVK, na "dovolenku" :D Takze uvidime co nam kde povedia a aky bude pristup. Hotel Park vyzera pekne a na Orave je kraaaasne - isto to bude paraaadna svadba :-) :-) :-) ;-) Co sa cateringu tyka - myslela som viac vyzdobu, organizaciu, atd. Jedlo pocitam, ze zabezpeci restauracia, kde bude hostina. Inak, ked uz som zacala, buduce nevesticky - nemate tu niektore zo ZA a okolia skusenosti s agenturami na organizaciu svadieb? Vedia poskytnut aj ciastocny servis? Ak si nieco viem vybavit sama a aj na dialku? Odporucite este nejake ine agentury okrem dvoch profesionalnych na tejto stranke? Dakujem :) L
Odpovedať
Hups, :-D :-D :-D To nebolo mne. Sorrky, asi este spim :-D Ale otazka na agentury platiii :-D
Odpovedať
Ahojte, tiež sa pridávam k Vám...my sme zasnúbení ešte len cca mesiac a keďže tento rok by sa to už určite nestihlo, plánujeme rok 2015 a to by som už mala mať skončenú aj školu...chcela by som určite september alebo október...myslíte si, že už je treba začať niečo vybavovať alebo rezervovať? mne osobne sa to zdá príliš skoro ale neviem ako to chodí :)
Odpovedať
@bonnie29 ahoj, mne sa to zda tiez skoro a moj drahy vravi, ze to je chore.planujeme april 2015..no ked citam, kolko bab ma co vybavene uz, tak rozmyslam, ze aj my by sme si mali salu rezervnut. no pyatala som sa krstnej, ktora v danej restike robi a ta povedala, ze to staci v septembri, no ako citam prispevky som na pochybach a neviem, k comu sa priklonit
Odpovedať
@gekra no my budeme mať hostinu aj obrad v Istebnom :) v kultúrnom dome, takže preto potrebujem aj catering....kukala som aj hotel park ale vychádza to dosť draho oproti tomu čo sa dá urobiť v kultúrnom dome :) a keďže máme trochu obmedzenejší rozpočet tak preto :) Prajem tedanech všetko vyjde podľa predstáv ;)
Odpovedať
baby, to ci je nieco skoro vybavovat je take polemicke...pretoze to zalezi od toho co chcete mat na svadbe, popripade kde ju chcete mat...lebo najziadanejsie restauracie, kapely byvaju na najziadanejsie terminy (maj az oktober) velmi skoro obsadene
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky ...zhana uz niektora z vas svadobne saty ?? resp. kedy zacnete s hladanim ??
Odpovedať
@macka164 super termín máš, už som ti to tuším aj niekde písala :-D plánujeme rovanký. Chcem sa spýtať, čo máš už vybavené :-) lebo podľa mňa máme ešte dosť času, začali sme sa zaoberať troška sálou ale nejak sa neplašíme ale zas chcem si vybrať keď môžem a nečakať, čo mi ostane :-)
Odpovedať
@stentelse hej myslím, že sme to už niekde riešili ani neviem kde :): ):) tak to som rada, že máme rovnaký :) Vybavené mám len dve veci :) ale tie mám tak náhodou.... mám vybavené obrúčky, ktoré sme dostali od mojich rodičov (ich bývalé), s tým, že nám odovzdávajú štafetu dlhého a šťastného manželstva :) takže tie máme a máme oblek pre drahého, ten sme kúpiť chceli lebo ho ešte možno využije predtým :) No a premýšlali sme akurát nad miestom hostiny a tak...už aj vieme kde to bude (u nás na dedine v kulturnom dome) ale zajednávať ju ešte nejdem, to má času ešte si myslím dosť a teraz momentálne vyberáme nejaký catering.. :) akurát som si popýtala od všetkých ponuky a uvidíme čo sa nám zapáči... :) ale podla mňa tak niekedy v máji to začnem riešiť tak že rezervovať :) DJ viem, ktorého chcem, ale ten má tiež čas :) Ja to mám v tomto trochu lahšie lebo som z dediny a veľa vecí je tak naokolo a nie je to až tak rozchytané :) Teda aspoň nie tak dlhšie pred svadbou :)
Odpovedať
@kikiballa presne o rok :)
Odpovedať
@katikaq hehe a kedy mas svadbu ?
Odpovedať
@macka164 to je pekné s tými obrúčkami :-) a praktické s oblekom :-D no my sme priamo z ke a keď to nechcem mať u nás v kulturáku (hlavne z priestorových dôvodov, inak je krásny :-) ) tak si robíme prehľad :-) a čo sa týka cateringu, už som to tu tiež spomínala, mám dobré skúsenosti s Gastromilou, ak môžem poradiť :-)
Odpovedať
@kikiballa August 2015. Bola som sa vo vytypovanych salonoch pytat teraz na vystave a povedali mi, ze skor ako januar februar to nema zmysel, lebo este budu nove kolekcie :)
Odpovedať
ja april 2015 :) tiez si myslim,ze je to zbytocne skoro este...hlavne ked nove kolekcie dorazia do salonov...ale vo vacsine pripadov sa daju saticky zamenit za nove :P
Odpovedať
@joy23 no ja tiež keď čítam čo už iné baby majú tak trochu sa aj bojím aby potom nebolo všetko obsadené...ale v podstate čo treba fakt v predstihu je kapela, sála, kameraman a fotograf, lebo to sú také záležitosti, že napr. kapela, ktorú chceme my, je už na celý rok 2014 a začiatok 2015 obsadená...takže to určite budem vybavovať čoskoro...pre istotu
Odpovedať
Profilova fotka
@macka164 @stentelse Ahojte :) obe máte termín 12.9.2015? My tiež uvažujeme nad týmto dátumom, chceli sme na prelome júla a augusta ale bojíme sa toho, že bude veľmi horúco...
Odpovedať
@mimusss ja presne kvôli tomu som to dala až na 12.9. lebo ja sa dosť potím a nepotrebujem na to myslieť aj vo svoj svadobný deň :)
Odpovedať
@kikiballa v pokoji si robim prehlad, planujem co kedy a ako bude treba vybavit a zurujem s druzickami - to je najlepsia vec na tom ze mam more casu, budeme veeeela zurovat :D
Odpovedať
@lenka_z1989 nevadi :-D @macka164 my sme s vyberom miesta trocha obmedzeni kedze mame malu dcerku a potrebujeme pre nu ubytovanie, nakolko ju nechcem nechat pri niekom cudzom na strazenie a este v taky velky "nas spolocny den" cize chceme aby aj ked pojde spinkat bola blizko nas. rovnako aj sesternica co pricestuje bude mat manesieho synceka cize aj ten bude bumbat v izbe na hotely... keby nepotrebujeme ubytko tak urcite ze ekonomickeho hladiska riesime isto nejake ine miesto, napriklad sa nam pozdaval Siavbar...no u nas je uz tak na 99% rozhodnute, nakolko najblizsia rodina Park odsuhlasila :-)
Odpovedať
@gekra tak to teda rozumiem :) tak prajem nech je všetko podľa predstáv ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame termin 23.5.2015:) Tiez sa nachadzame v Britanii takze som uz s planovanim zacala. bola som dost prekvapena ze je dost vela terminov obsadenych ale zatial mi vsetko vychadza podla predstav. Ako budete riesit svadobny obrad v kostole? Pocula som ze treba chodit na neake nauky lenze ked nezijeme doma tak to pojde asi tazsie:(
Odpovedať
Profilova fotka
Vzhľadom na plánované svadby, Vám ponúkame exkluzívne priestory v Topoľčanoch vhodné na svadby, spoločenské akcie a rôzne oslavy. Okrem exkluzívnych priestorov garantujeme aj najlepšie cenové podmienky a spoluprácu pri organizovaní svadby, čo sa týka kameramana, fotografa, DJ, výzdoby sály, vizážistov, kaderníka, svadobného salónu a zlatníctva. Ak sa rozhodnete pre naše priestory, môžete využiť zľavu aj u našich obchodných partnerov, ktorí Vám tiež zabezpečia veľmi výhodné ceny pri výbere svadobných šiat, obručiek a snubných prsteňov. Kapacita priestoru je cca 80-90 ľudí, prenájom priestoru neúčtujeme, cena je už od 15 Eur na osobu a po dohode je možné si doniesť aj vlastné alko, nealko, sladké, slané.... Viac info nájdete v našom profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Vzhľadom na plánované svadby, Vám ponúkame exkluzívne priestory v Topoľčanoch vhodné na svadby, spoločenské akcie a rôzne oslavy. Okrem exkluzívnych priestorov garantujeme aj najlepšie cenové podmienky a spoluprácu pri organizovaní svadby, čo sa týka kameramana, fotografa, DJ, výzdoby sály, vizážistov, kaderníka, svadobného salónu a zlatníctva. Ak sa rozhodnete pre naše priestory, môžete využiť zľavu aj u našich obchodných partnerov, ktorí Vám tiež zabezpečia veľmi výhodné ceny pri výbere svadobných šiat, obručiek a snubných prsteňov. Kapacita priestoru je cca 80-90 ľudí, prenájom priestoru neúčtujeme, cena je už od 15 Eur na osobu a po dohode je možné si doniesť aj vlastné alko, nealko, sladké, slané.... Viac info nájdete v našom profile.
Odpovedať
my by sme chceli niekedy marec/april 2015 - myslim si, ze casu je este viac ako dost :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?