Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
@sonia33 aj my snad presne o rok.. na draheho meniny.. zatial nemame zajednane.. povedali nam v restike, ze na jar 2015 prijimaju objednavky az od konca leta. tak snad nekecali :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame termin zatial na 18.7.2015 a teraz cakam na zasnuby :-) uz sa neviem dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Nas termin je 09.05.2015 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@joy23 My mame salu aj kapelu uz : ) Takze uz asi len milion veci : )))) Vela stastia prajem,mozme si postupne porovnavat co uz mame nachystane :)
Odpovedať
@sonia33 no jasne, mozeme potom porovnavat. My ak si dnes najdeme chvilu casu, zbehneme do reatiky dnes sa spytat, ci ozaj mame ohladom saly prist az v lete...dnea sme povodne chceli ist do BA do hotela baronka, maju tam svadobnu vystavu, tak sme chceli skrz obrucky zajst..ale mame tak vela povinnosti a malo casu, ze aj to vypustame.. ale aspon sa mi podarilo dajake veci na vyzdobu objednat ;-) vcera vecer. Tak aspon daco
Odpovedať
už máme sálu aj DJa.
Odpovedať
Zdravicko my budeme mat svadbu pravdepodobne zatial 30.5.2015, boli sme uz na jednom svadobnom veltrhu v raci v baronke no tam nebolo nic moc, hladam svadobny salon kde si pozicam saty do 300€
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby takže nakoniec aj my s drahým máme svadbu v roku 2015 , ale neviem prečo som nervozna už teraz :-( Máte niečo už pokúpené, alebo vytvorené na svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame naplánovanú svadbu na rok 2015 konkrétne 19.9. Sme si vybrali :) ešte však nie sme zasnúbeni tak snáď to pride čoskoro ;) o mesiac mam štátnice a potom sa začnem venovať prípravam :) teším sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky moje, my tiež ešte bez zásnub, ale svadba sa plánuje na 3.7.2015 (piatok) a 4.7.2015 mám narodeniny tak si neviem predstaviť krajší darček ako byť už s novým priezviskom :-N :-x
Odpovedať
@ewik_ este nie .. ale dem kupit sosu na tortu kuk v mojom albaci.. máme zajednanu len salu aby nam ju nikto neusmykol fotografa kameramana a dj :) na ine mam cas v lete .. ale drobnosti co sa daju objednat pomalicky zacnem objednavat zacinam tou figurkou :))
Odpovedať
@luciakraj a odkial si ??? v novych zamkou tak maju ale v hurbanove si ja dam isit a vjdu ma tusim 225 euro cca.. a ked si ich chcem nechat tak 270 eur.. nove usite... a poziciavaju za 135-185 euro saty plus doplnky zavoj atd.. alebo som pocula ze este v galante a v sali
Odpovedať
Článok sa načítava...
nikushka2521 ja som z bratislavy a diky za info .. .vizera to tak ze si ich dam usit
Odpovedať
@nikushka2521 v hurbanove je nejaký svadobný salon kde aj ušiju?
Odpovedať
daj si do googla salon lili hurbanovo aj tu maju ucet na moja svadba najdi ich medzi profesionalmi salnon ili hurbanovo su tu je snimi aj super komunikacia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka2521 To máš pravdu s tou sálou my sme boli na tom rovnako, pretože od septembra do decembra sú stužkové tak máme termín svadby, tiež zajednanú kapelu a kameramana a keď vidím v obchode nejaké pekné veci, čo si myslím, že by mohli byť kupujem :-) ale zdá sa mi, že to celkom dosť rýchlo aj ide :-(
Odpovedať
čaute kočky aj mi máme 2015/august :) Gerka - mi už máme miesto, kameru, fotograf, kuchár... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte..tak asi budem patrit medzi vas..vyzera to tak ze budeme mat svadbu v maji 2015
Odpovedať
Profilova fotka
Pridávam sa, tiež nás Náš Deň čaká v roku 2015, presný dátum ešte nevieme...ale už na všetky prípravy moc tešííím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, @alexandramaria my sme si vybrali 30.5.2015 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby kolko stoji cca starejsi..a kolko cca dj
Odpovedať
@22nikuska to máš podľa toho koho chceš. Nás vyjde 350 Dj, a starejšieho nechceme, Dj to potiahne aj za neho, teda niečo. Ak máš niekoho šikovného v rodine, starejšieho ti nahradí.
Odpovedať
Ahojte, babulky, tak dnes sme zarezervovali salu. ALE nie na planovany 25 4. Vcera nam napadla myslienka, ze chceme 1.5, bude to piatok. A mozeme svadbovat v piatok v mensom kruhu a v sobotu garden party s kamosmi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mile damy, sme tu pre Vas aj v roku 2015 ;-) ...hudobna produkcia,starejsi, profesionalne nasvietenie saly...atd atd 8-) ...nevahajte a kontaktujte nas!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) februar 2015 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:) aj ja sa pripajam:) su tu aj baby z NR a okolia?
Odpovedať
Tak čo baby, akosi to tu stíchlo :-) ja teda ten termín 17. januára 2015, zatiaľ zajednaná sála, už sme sa boli informovať aj na fare, predbežne nám zajednali termín v kostole, ale vraj sme tam moc skoro :-) predbežne zajednaní Dj, fotografka a kaderníčka s vizážistkou pre mňa a pre maminu..čakám na vyjadrenie kočky čo robí výzdobu a svad. salónov či mi ušijú moje vysnívané šaty :-) a potom mám aspoň pár mesiacov pokoj svätý..má to aj výhody, byť nezamestnaná, od nudy toho dosť povybavujem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandramaria ani mi ešte nemáme zásnuby za sebou, ale termín máme vybratý 19.9.2015 :) už pomaly pripravujeme :) povedala som drahému že nechcem byť dlho zasnúbená že rok stačí :) tešííím ubehne to ako voda :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dievčatá, my od včera už oficiálne zasnúbený x-) x-) @zabiatko98 :-D :-D s tou prácou a vybavovaním som na tom podobne :-D :-D
Odpovedať
@nikola12 tak supeeer, gratulácia :-) no myslím, že keď sa myseľ preorientuje na niečo iné ako na tú prácu, že sa to prestane siliť a dá sa tomu voľný priebeh, tak príde aj tá práca ;-) držím palce !!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?