Nevestičky v roku 2015

17. dec 2015557
  • @sonia33  aj my snad presne o rok.. na draheho meniny.. zatial nemame zajednane.. povedali nam v restike, ze na jar 2015 prijimaju objednavky az od konca leta. tak snad nekecali 😃

• Ahojte, my mame termin zatial na 18.7.2015 a teraz cakam na zasnuby 🙂 uz sa neviem dockat 🙂

• Ahojte. Nas termin je 09.05.2015 🙂

• Sponzor fóra
  • @joy23  My mame salu aj kapelu uz : ) Takze uz asi len milion veci : )))) Vela stastia prajem,mozme si postupne porovnavat co uz mame nachystane 🙂

• @sonia33  no jasne, mozeme potom porovnavat. My ak si dnes najdeme chvilu casu, zbehneme do reatiky dnes sa spytat, ci ozaj mame ohladom saly prist az v lete...dnea sme povodne chceli ist do BA do hotela baronka, maju tam svadobnu vystavu, tak sme chceli skrz obrucky zajst..ale mame tak vela povinnosti a malo casu, ze aj to vypustame.. ale aspon sa mi podarilo dajake veci na vyzdobu objednat 😉 vcera vecer. Tak aspon daco

• už máme sálu aj DJa.

• Zdravicko my budeme mat svadbu pravdepodobne zatial 30.5.2015, boli sme uz na jednom svadobnom veltrhu v raci v baronke no tam nebolo nic moc, hladam svadobny salon kde si pozicam saty do 300€

• Ahojte baby takže nakoniec aj my s drahým máme svadbu v roku 2015 , ale neviem prečo som nervozna už teraz 😞 Máte niečo už pokúpené, alebo vytvorené na svadbu? 🙂

• Aj my mame naplánovanú svadbu na rok 2015 konkrétne 19.9. Sme si vybrali 🙂 ešte však nie sme zasnúbeni tak snáď to pride čoskoro 😉 o mesiac mam štátnice a potom sa začnem venovať prípravam 🙂 teším sa 🙂

• Ahojte kočky moje, my tiež ešte bez zásnub, ale svadba sa plánuje na 3.7.2015 (piatok) a 4.7.2015 mám narodeniny tak si neviem predstaviť krajší darček ako byť už s novým priezviskom 😬 😶

• @ewik_  este nie .. ale dem kupit sosu na tortu kuk v mojom albaci.. máme zajednanu len salu aby nam ju nikto neusmykol fotografa kameramana a dj 🙂 na ine mam cas v lete .. ale drobnosti co sa daju objednat pomalicky zacnem objednavat zacinam tou figurkou 🙂)

• @luciakraj a odkial si ??? v novych zamkou tak maju ale v hurbanove si ja dam isit a vjdu ma tusim 225 euro cca.. a ked si ich chcem nechat tak 270 eur.. nove usite... a poziciavaju za 135-185 euro saty plus doplnky zavoj atd.. alebo som pocula ze este v galante a v sali

• nikushka2521 ja som z bratislavy a diky za info .. .vizera to tak ze si ich dam usit

• @nikushka2521 v hurbanove je nejaký svadobný salon kde aj ušiju?

• daj si do googla salon lili hurbanovo aj tu maju ucet na moja svadba najdi ich medzi profesionalmi salnon ili hurbanovo su tu je snimi aj super komunikacia 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikushka2521  To máš pravdu s tou sálou my sme boli na tom rovnako, pretože od septembra do decembra sú stužkové tak máme termín svadby, tiež zajednanú kapelu a kameramana a keď vidím v obchode nejaké pekné veci, čo si myslím, že by mohli byť kupujem 🙂 ale zdá sa mi, že to celkom dosť rýchlo aj ide 😞

• čaute kočky aj mi máme 2015/august 🙂 Gerka - mi už máme miesto, kameru, fotograf, kuchár... 🙂

• Ahojte..tak asi budem patrit medzi vas..vyzera to tak ze budeme mat svadbu v maji 2015

• Pridávam sa, tiež nás Náš Deň čaká v roku 2015, presný dátum ešte nevieme...ale už na všetky prípravy moc tešííím 😃

• Ahoj, @alexandramaria  my sme si vybrali 30.5.2015 🙂

• Baby kolko stoji cca starejsi..a kolko cca dj

• @22nikuska  to máš podľa toho koho chceš. Nás vyjde 350 Dj, a starejšieho nechceme, Dj to potiahne aj za neho, teda niečo. Ak máš niekoho šikovného v rodine, starejšieho ti nahradí.

• Ahojte, babulky, tak dnes sme zarezervovali salu. ALE nie na planovany 25 4. Vcera nam napadla myslienka, ze chceme 1.5, bude to piatok. A mozeme svadbovat v piatok v mensom kruhu a v sobotu garden party s kamosmi 😉

• Mile damy, sme tu pre Vas aj v roku 2015 😉 ...hudobna produkcia,starejsi, profesionalne nasvietenie saly...atd atd 😎 ...nevahajte a kontaktujte nas!!!

• Ahojte 🙂 februar 2015 🙂

• ahojte🙂 aj ja sa pripajam🙂 su tu aj baby z NR a okolia?

• Tak čo baby, akosi to tu stíchlo 🙂 ja teda ten termín 17. januára 2015, zatiaľ zajednaná sála, už sme sa boli informovať aj na fare, predbežne nám zajednali termín v kostole, ale vraj sme tam moc skoro 🙂 predbežne zajednaní Dj, fotografka a kaderníčka s vizážistkou pre mňa a pre maminu..čakám na vyjadrenie kočky čo robí výzdobu a svad. salónov či mi ušijú moje vysnívané šaty 🙂 a potom mám aspoň pár mesiacov pokoj svätý..má to aj výhody, byť nezamestnaná, od nudy toho dosť povybavujem 😃 😃

• @alexandramaria  ani mi ešte nemáme zásnuby za sebou, ale termín máme vybratý 19.9.2015 🙂 už pomaly pripravujeme 🙂 povedala som drahému že nechcem byť dlho zasnúbená že rok stačí 🙂 tešííím ubehne to ako voda 🙂

• Tak dievčatá, my od včera už oficiálne zasnúbený 😵 😵

@zabiatko98 😃 😃 s tou prácou a vybavovaním som na tom podobne 😃 😃

• @nikola12  tak supeeer, gratulácia 🙂 no myslím, že keď sa myseľ preorientuje na niečo iné ako na tú prácu, že sa to prestane siliť a dá sa tomu voľný priebeh, tak príde aj tá práca 😉 držím palce !!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov