Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
@petraa1 ak vam nevadi post od 18. 2 do 6. 4 tak kludne mozete aj marec...len na to upozornujem lebo vtedy sa moc nesvadbuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež plánujeme svadbu na rok 2015 ale presný dátum ešte nemáme ale asi august- september :) .... Myslíte, že je skoro začať pomaličky pripravovať?
Odpovedať
@janezv môžeš si zistiť, v akej sále by ste chceli mať oslavu a prípadne, ak chcete nejakého fakt dobrého fotografa / kameramana tak sa ozvať im. Robiť si prehľad, čo by si chcela na svadbe a ako by mala vyzerať. Ale nič veľké by som ešte neriešila :-)
Odpovedať
Ahojte my máme terminik na 14.2.2015 :) máme zatial len sálu zajednanu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!!My tiež plánujeme na 2015...konkrétne 6.6.2015 ;-)
Odpovedať
aj ja sa pridavam :-) 25.4 je nas den
Odpovedať
Profilova fotka
nas den je 23.5.2015:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa aj ja :) náš termín je 22. 8. 2015 :) máme už zajednanú sálu a cateringovú spoločnosť, ďalšie veci zatiaľ neriešime :)
Odpovedať
nas den bude (asi) 2.5.2015. Zatial nemame vobec vobec nic a budeme rezervovat az v lete. Inak, su tu nejake nevesticky, ktore planuju svadbu v roku 2015 a su z Trencina?
Odpovedať
Profilova fotka
Nas datum 9.5.2015 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
25. apríl 2015 :)
Odpovedať
@nevesticka_mary ja, ale ešte som si nie istá tým Trenčínom :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, aj ja sa pridávam, náš termín je 26.september 2015 😊
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja 2015 .. ale teda nad dátumom sme ešte nepremýšľali, a ako vidím asi už meškám s niečim :) a tiež trenčín
Odpovedať
25.4.2015 ... neviem sa dočkať :-) x-)
Odpovedať
aj my by sme chceli :) 30.5. :)
Odpovedať
hlásim sa tiež :-) termín presne ešte nevieme, ale vyzerá to na august, ideme zajednať sálu a dj, lebo tieto dve položky sú už teraz vychytané. iné je riešiť ešte skoro.
Odpovedať
pridávam sa..... 13.6.2015 :-)
Odpovedať
Tiež 13.6. 2015 :)
Odpovedať
ahojte, pridávam sa k vám.. pravdepodobne 2.5.2015 :)
Odpovedať
baby....uz zhana niektora z vas saty ?? my budeme mat svadbu 25.4 a najradsej by som uz lietala po salonoch :) ale nechcem moc tlacit na pilu....lebo ja mam dost "stastie" a moje vysnivane uz budu zarezervovane :P
Odpovedať
@kikiballa ja som bola skusat ale aby som vedela ceny a aky styl mamhladat keby najdem nieco na nete :D ale inak skusa a zajednavam pojdem az v lete abo po lete cca auguste
Odpovedať
@nikushka2521 vidis..to tiez nie je zly napad :) ..ist len pokukat do roznych salonov a poskusat rozne styly siat, aby som sa mohla potom zamerat na ten jeden, ktory mi najviac sedel :) tak to asi tak urobim
Odpovedať
3.1.2015 a tiež už všetko pomaly vybavujeme :) radšej dopredu a poriadne ako sa naháňať a na niečo zabudnúť :) ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, tiež sa k vám pridávam..my máme termín 17.1. 2015 , síce som nejako nechcela mať svadbu v zime, ale skôr sa nedalo kvôli financiám a zas na druhej strane nechceme čakať dlhšie ako je nutné :-) zatiaľ máme vybavenú sálu, teraz cez víkend ideme kostol zajednať, pak pohľadám fotografa a hudbu..a keď budem mať toto tak budem kľudnejšia a dám si pauzu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne o rok : ))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa, 2.5.2015, Stara Lubovna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaorl ahoj, aj ja sa budem buduci rok vydavat v SL, aj ked pochadzam z KE :) kde budes mat prosim ta svadbu?
Odpovedať
Takže pridávam sa dievčence =) 3.10.2015 je náš dátum..., ešte ma čaká posledný ročník štúdia. A čo sa týka rezervácie, tak my sme boli pýtať a rezervovať v marci, ako myslela som si, že či nebudem za trápnu, že tak skoro...ale keď som v jednej sále videla takmer plný zošit na rok 2015, tak som si povedala, že radšej skôr ako neskôr =) Dokonca v jednej čo sme sa boli pýtať bol aj náš dátum rezervovaný...ale našťastie naša sála, ktorú sme chceli bola voľná, takže radšej skôr dievčence ako potom lamentovať...=D
Odpovedať
Ahojteeee :) Náš termín je 27.6.2015 :) Deň po našom šiestom výročí :) Pomaličky zajednávame fotografa, kameru a hudbu :-) 2015 bude krásny rok :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?