Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • noo, je mi to jasné, že to tie tri mesiace prefičia a ani sa nenazdám, bude po dovolenke, po svadbe a vianoce pred nami 😃 😃 😃

• 🙂 my sme mali vcera mesiac od svadby a zdalo sa mi to ako 3 dni 🙂

• strašne to uteká.... veď toť bola veľká noc a fakt za chvíľu zase zháňame vianočné darčeky 🙂

• Sponzor fóra
  • veru desne 😴

• smejulienka,
    ja ti čepiec požičiam, ak si doteraz nezohnala...

• ja som mala original krasny biely palickovany, v ktorom sa vydavala moja babka 🙂 dam do pripravneho albumu foto...moment 🙂

• Apropo,
    my sme mali 14.5. tri roky. To som na MS už vlastne inventár.

• uz by som zmizla veru niekam k moru, ma to dnes nejak laka von... 😎

• kocky, tusim vas chyta melancholicka nalada

mna skor stresy

svadba za dverami a vsetko sa zacina komplikovat, do kelu........

• veru, uz len 2 tyzdne mas...

• bebcko - to poznam... ese mam v cerstvej pamati tie stresy ked sa niektore veci na poslenu chvilu rucali a komplikovali, ale neboj vsetko sa nakoniec na dobre obrati 🙂

• ozaj

myslim, ze sa to tu uz davnejsie aj preberalo ale fakt by mi bodol typ na super kadernicku alebo kadernika, potrebujem nafarbit vlasky na ten den D

• elanor

no ja neviem, ja to tak mam cely zivot, ze nic nie je presne podla mojich predstav

• no tak to mas co robit, lebo dobri kadernici maju mesiac do predu obsadene....toboz 2 tyzdne...

• myslim, ze take tragicke to nie je

tu hodinku si hadam niekto najde

len neviem, na koho sa obratit, to ma trapi viac, nez to, ci budu mat nieco volne

• Sponzor fóra
  • ja chodim do Suroviec, takze v TT ti neporadim...

• to ani neviem kde je 😐

tymto smerom nechodim

• bebecko -

vela veci nam nakoniec vyslo, niektore sice neboli tak ako sme si povodne predstavovali, ale nakoniec sme aj tak boli nadmieru spokojni.
    neboj, urcite to budete mat aj vy skvele a nezabudnutelne 😉

• elanor

to dufam

o tri tyzdne dam vediet

• ahojte baby... konecne mi ide PC, od rana to blblo... ach, ake krasne slniecko vonku a ja tu zavreta v kancli!!!

• Ahojte,

mate prosim niektora kontakt na p.Zvolenskeho zo Zelenca alebo na pani z Modranky, ktora pecie torty?
    Alebo na niekoho, kto upecie peknu jemnu neprezdobenu poschodovu tortu. Poprosim Vas o kontakt do IP.
    Majcichov nie - ti uz maju nas termin obsadeny.

Vdaka.

• ahojte,

k1k2k3k4k5, mas ip s kontaktom 😉

• dakujem vivere,
    ale ma zial uz plno,
    musim hladat dalej

• michala dakujem. ja budem mat snad cepiec od elanor. ze eli? 😃

• smeji - presne tak 🙂
    uz sa na nom pracuje, zakladna kostra uz je hotova, cera som videla na vlastne kukadla 😉

• k1k2k3k4k5,

to je skoda, aj vcera som si dala z tej fantastickej dobosovej torty od neho 😉 🙂 😃

• caute baby 🙂 to je hic dneska, ze? 🙂

• eli, ja ta zboznujeeeeeeeeeeeeeeeem. si poklad 😃

• ahoj hani. dnes som nahodila hole nohy aj ruky. proste co najmenej toho na seba.
    a ako bolo v divadle? co povedal manzelik na nove satky?

• ahoj smeji, no ja som si dala rano este sacko a to len take bez podsivky a 3/4 gate a teda dobre teplo mi bolo aj o 6,30 😛 a to sa este potim 3-nasobne, lebo mam svalovicu, manzel zacal so mnou chodit behavat a trenovat ma (aj moj havko s nami behava, bolo to super 🙂 ), tak som hotova, kazdy pohyb citim 😛 najhorsie, ked soferujem a mam stlacit spojku 😃 😃 😃

v divadle bolo super, manzel sa velmi na to nenamotal, nebavi ho divadlo, ze uz viac tam nechce ist, ze radsej 10x kino - cez prestavku si musel supnut 2 metaxy 😃 😃 saty sa pacili 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov