Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
noo, je mi to jasné, že to tie tri mesiace prefičia a ani sa nenazdám, bude po dovolenke, po svadbe a vianoce pred nami :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) my sme mali vcera mesiac od svadby a zdalo sa mi to ako 3 dni :-)
Odpovedať
strašne to uteká.... veď toť bola veľká noc a fakt za chvíľu zase zháňame vianočné darčeky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru desne |-|
Odpovedať
Profilova fotka
smejulienka, ja ti čepiec požičiam, ak si doteraz nezohnala...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala original krasny biely palickovany, v ktorom sa vydavala moja babka :-) dam do pripravneho albumu foto...moment :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Apropo, my sme mali 14.5. tri roky. To som na MS už vlastne inventár.
Odpovedať
Profilova fotka
uz by som zmizla veru niekam k moru, ma to dnes nejak laka von... 8-)
Odpovedať
kocky, tusim vas chyta melancholicka nalada mna skor stresy svadba za dverami a vsetko sa zacina komplikovat, do kelu........
Odpovedať
Profilova fotka
veru, uz len 2 tyzdne mas...
Odpovedať
bebcko - to poznam... ese mam v cerstvej pamati tie stresy ked sa niektore veci na poslenu chvilu rucali a komplikovali, ale neboj vsetko sa nakoniec na dobre obrati :)
Odpovedať
ozaj myslim, ze sa to tu uz davnejsie aj preberalo ale fakt by mi bodol typ na super kadernicku alebo kadernika, potrebujem nafarbit vlasky na ten den D
Odpovedať
Článok sa načítava...
elanor no ja neviem, ja to tak mam cely zivot, ze nic nie je presne podla mojich predstav
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas co robit, lebo dobri kadernici maju mesiac do predu obsadene....toboz 2 tyzdne...
Odpovedať
myslim, ze take tragicke to nie je tu hodinku si hadam niekto najde len neviem, na koho sa obratit, to ma trapi viac, nez to, ci budu mat nieco volne
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim do Suroviec, takze v TT ti neporadim...
Odpovedať
to ani neviem kde je :-| tymto smerom nechodim
Odpovedať
bebecko - vela veci nam nakoniec vyslo, niektore sice neboli tak ako sme si povodne predstavovali, ale nakoniec sme aj tak boli nadmieru spokojni. neboj, urcite to budete mat aj vy skvele a nezabudnutelne ;-)
Odpovedať
elanor to dufam o tri tyzdne dam vediet
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... konecne mi ide PC, od rana to blblo... ach, ake krasne slniecko vonku a ja tu zavreta v kancli!!!
Odpovedať
Ahojte, mate prosim niektora kontakt na p.Zvolenskeho zo Zelenca alebo na pani z Modranky, ktora pecie torty? Alebo na niekoho, kto upecie peknu jemnu neprezdobenu poschodovu tortu. Poprosim Vas o kontakt do IP. Majcichov nie - ti uz maju nas termin obsadeny. Vdaka.
Odpovedať
ahojte, k1k2k3k4k5, mas ip s kontaktom ;-)
Odpovedať
dakujem vivere, ale ma zial uz plno, musim hladat dalej
Odpovedať
Profilova fotka
michala dakujem. ja budem mat snad cepiec od elanor. ze eli? :-D
Odpovedať
smeji - presne tak :) uz sa na nom pracuje, zakladna kostra uz je hotova, cera som videla na vlastne kukadla ;-)
Odpovedať
k1k2k3k4k5, to je skoda, aj vcera som si dala z tej fantastickej dobosovej torty od neho ;-) :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) to je hic dneska, ze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli, ja ta zboznujeeeeeeeeeeeeeeeem. si poklad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hani. dnes som nahodila hole nohy aj ruky. proste co najmenej toho na seba. a ako bolo v divadle? co povedal manzelik na nove satky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smeji, no ja som si dala rano este sacko a to len take bez podsivky a 3/4 gate a teda dobre teplo mi bolo aj o 6,30 :-p a to sa este potim 3-nasobne, lebo mam svalovicu, manzel zacal so mnou chodit behavat a trenovat ma (aj moj havko s nami behava, bolo to super :-) ), tak som hotova, kazdy pohyb citim :-p najhorsie, ked soferujem a mam stlacit spojku :-D :-D :-D v divadle bolo super, manzel sa velmi na to nenamotal, nebavi ho divadlo, ze uz viac tam nechce ist, ze radsej 10x kino - cez prestavku si musel supnut 2 metaxy :-D :-D saty sa pacili ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?