Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • noo, je mi to jasné, že to tie tri mesiace prefičia a ani sa nenazdám, bude po dovolenke, po svadbe a vianoce pred nami 😃 😃 😃

• 🙂 my sme mali vcera mesiac od svadby a zdalo sa mi to ako 3 dni 🙂

• strašne to uteká.... veď toť bola veľká noc a fakt za chvíľu zase zháňame vianočné darčeky 🙂

• Sponzor fóra
  • veru desne 😴

• smejulienka,
    ja ti čepiec požičiam, ak si doteraz nezohnala...

• ja som mala original krasny biely palickovany, v ktorom sa vydavala moja babka 🙂 dam do pripravneho albumu foto...moment 🙂

• Apropo,
    my sme mali 14.5. tri roky. To som na MS už vlastne inventár.

• uz by som zmizla veru niekam k moru, ma to dnes nejak laka von... 😎

• kocky, tusim vas chyta melancholicka nalada

mna skor stresy

svadba za dverami a vsetko sa zacina komplikovat, do kelu........

• veru, uz len 2 tyzdne mas...

• bebcko - to poznam... ese mam v cerstvej pamati tie stresy ked sa niektore veci na poslenu chvilu rucali a komplikovali, ale neboj vsetko sa nakoniec na dobre obrati 🙂

• ozaj

myslim, ze sa to tu uz davnejsie aj preberalo ale fakt by mi bodol typ na super kadernicku alebo kadernika, potrebujem nafarbit vlasky na ten den D

• elanor

no ja neviem, ja to tak mam cely zivot, ze nic nie je presne podla mojich predstav

• no tak to mas co robit, lebo dobri kadernici maju mesiac do predu obsadene....toboz 2 tyzdne...

• myslim, ze take tragicke to nie je

tu hodinku si hadam niekto najde

len neviem, na koho sa obratit, to ma trapi viac, nez to, ci budu mat nieco volne

• Sponzor fóra
  • ja chodim do Suroviec, takze v TT ti neporadim...

• to ani neviem kde je 😐

tymto smerom nechodim

• bebecko -

vela veci nam nakoniec vyslo, niektore sice neboli tak ako sme si povodne predstavovali, ale nakoniec sme aj tak boli nadmieru spokojni.
    neboj, urcite to budete mat aj vy skvele a nezabudnutelne 😉

• elanor

to dufam

o tri tyzdne dam vediet

• ahojte baby... konecne mi ide PC, od rana to blblo... ach, ake krasne slniecko vonku a ja tu zavreta v kancli!!!

• Ahojte,

mate prosim niektora kontakt na p.Zvolenskeho zo Zelenca alebo na pani z Modranky, ktora pecie torty?
    Alebo na niekoho, kto upecie peknu jemnu neprezdobenu poschodovu tortu. Poprosim Vas o kontakt do IP.
    Majcichov nie - ti uz maju nas termin obsadeny.

Vdaka.

• ahojte,

k1k2k3k4k5, mas ip s kontaktom 😉

• dakujem vivere,
    ale ma zial uz plno,
    musim hladat dalej

• michala dakujem. ja budem mat snad cepiec od elanor. ze eli? 😃

• smeji - presne tak 🙂
    uz sa na nom pracuje, zakladna kostra uz je hotova, cera som videla na vlastne kukadla 😉

• k1k2k3k4k5,

to je skoda, aj vcera som si dala z tej fantastickej dobosovej torty od neho 😉 🙂 😃

• caute baby 🙂 to je hic dneska, ze? 🙂

• eli, ja ta zboznujeeeeeeeeeeeeeeeem. si poklad 😃

• ahoj hani. dnes som nahodila hole nohy aj ruky. proste co najmenej toho na seba.
    a ako bolo v divadle? co povedal manzelik na nove satky?

• ahoj smeji, no ja som si dala rano este sacko a to len take bez podsivky a 3/4 gate a teda dobre teplo mi bolo aj o 6,30 😛 a to sa este potim 3-nasobne, lebo mam svalovicu, manzel zacal so mnou chodit behavat a trenovat ma (aj moj havko s nami behava, bolo to super 🙂 ), tak som hotova, kazdy pohyb citim 😛 najhorsie, ked soferujem a mam stlacit spojku 😃 😃 😃

v divadle bolo super, manzel sa velmi na to nenamotal, nebavi ho divadlo, ze uz viac tam nechce ist, ze radsej 10x kino - cez prestavku si musel supnut 2 metaxy 😃 😃 saty sa pacili 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Hotel Barónka
    Bratislava
    Zabezpečíme pre Vás kompletný servis presne podľa Vášho želania :
    obrad, hostina, ubytovanie, svadobná výzdoba, kvetinová výzdoba..
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov