Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • hani, takze si zacala behavat? ja som zacala chodit cvicit, ale uz som asi aj prestala, pretoze sa mi predlzila pracovna doba a musela by som chodit cvicit az o 20:00 a to uz som zvycajne hotova. Ale planujem zacat s 90-dnovou dietou. chcela by som takych 5 kil schudnut.
    tak to s chlapmi chodi, ze moc divadlo nemusia. ten moj je celkom v pohode v tomto smere, ale predsa len som vzdy viac ja nadsena. 😃

• smeji -

hihihi budem sa cervenat tusim 😃

• ale nieeeeeeeeeeee, ty si fakt super, ze sa tak staras o ten moj cepiec. 😵

• Sponzor fóra
  • hihihi

ale dobre sa to pocuva (cita) 😃 😃 😃
    skus este chvilu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• si supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😛

• teda tak si ma dnes potesila s touto správou, ze az... hned je den krajsi 😉

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    no dobre dost bolo "rozkose" 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• 😉
    a manzelik uz je doma zo sluzobky?

• anooooooo

konecne.
    a dostala som aj darcek 😃

• smeji...ja som drzala 90-dnovku asi 3 tyzdne, schudla som nejake 3 kila (pricom som potrebovala zhodit 5) takze super - ale je dost zalozena na ovoci a po tych 3 tyzdnoch som dostala 4-ty stupen alergickej reakcie na citrusy a musela som zacat jest "normalne", tak som nabrala späť 5...takze uz len to behanie, ale som rada, lebo manzel musi vela cvicit v praci a som mu vdacna, ze s amoce este aj so mnou 🙂

norika 🙂 tak ako? aj babo bude, ked uz sa dom triasol 😃 😃 😃

• eli, to vazne? a aky? babo? 😃 😃 😃

hani, to mas dobre, ze s tebou manzel chodi behavat. ten moj so mnou nechce ist ani len na korcule. teda mozno by aj isiel, len ma stale nejake aktivity 😦

• ale nieeee

brosnu - pozlateny tulipan
    (a kytku orchideii - ruzovych)

• aj ja chceeeeeeeeeem

• jej to je pekneeeee 🙂 mne vzdy manzel donesie ten obrovsky sacik malych milky way a potom, ze musi so mnou chodit behavat, ked to tak lubim 😞 a este konak 😃 😃

• aj ja chcem cokoladku 😞

• Sponzor fóra
  • ja uz nie, lebo tolko driny to potom stoji vybehat 😃

• o tom mi ani nehovor.

• ideme na zmrzku, podelili sme sa s kolegynou o moj obed a preto si mozem dat este aj zmrzku (som sa rozhodla) 😃

• ja som tiez zhreila minuly vikend a dopriala som si zmrzku

• som si povedala, ze ked som darovala polku obeda, tak si mozem darovat zmrzku... 🙂

• a dobre robis hani. len ja chcem schudnut, tak si to nemozem dovolit

• ved aj ja, ale momentalne tu mam 2 knihy o chudnuti - Editku Papeky a knihu, co mi dala kolegyna, co dala 12 000 za nejaky chudnuci program a vyslo mi, ze mam jest na co mam chut, ale malo, aby som nebola plna, ze potom sa chudne pomalsie, ale trvalo, tak uvidim..editka dokonca pise aj o dezerte, za v pohode....hadam,ked to skombinujem s tym behom.... 🤔

• Baby, čo blbnete? Ste mladé, krásne a váha vám bude klolísať už len kvôli "svojim dňom". A čím menej sa budete trápiť váhou, tým skôr budete štíhlulinké.

• to hovori aj Papeky 🙂 ale sportovat chcem aj tak, nepaci sa mi to moje "otukovene" neformene telo v plavkach, chcem mat svaly 🙂

• hani, ty kde mas tuk? som ta videla na svadobnych foto a postavu mas dobru. tak nestvi tucniaka, jo? 😠 😃

• 🙂 ved ja nehovorim, ze som nejaka tucibomba, ale tych 5-6 kilov by mi bolo treba dat dolu 😐 a tak celkovo spevnit, som taka nejake "usedeno-zlenivela" 🤔

• baby, co ste sa roztopili alebo ste sa isli kupat a mna ste tu nechali? 🙂

• hani, ja som tu. roztapam sa v praci a sledujem, co je tu nove. aka bola zmrzka?

• jaj velka ale dobra 🙂 uz by som aj zduchla...dneska musim ist este do banky zaniest znalecky na byt...a vecer krajcirke a manzel bude dnes v praci, tak mi bude smutno...no mam to ja tazkeeeeeeeee 😦 😃 😃

• zase nejake nove saticky sa ti siju?

aj moj manzel bude do vecera pracovne behat. takze tiez nic moc. 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.