Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Nereagujem na danu temu, ale myslim, ze pre Trnavacky uzitocny prispevok. Recenzia svadba hotel Barbakan Trnava dievcata a buduce nevesty, neverila by som, ze niekedy budem pisat na tuto stranku, ale rozhodla som sa urobit tak preto, aby ste dostali informacie, ake som ja nemala predtym, ako som sa rozhodla mat svadbu v restauracii Barbakan. Pre restauraciu sme sa rozhodli preto, lebo ide o 3 hviezdickovy hotel v Trnave. Radi sme tam sme tam skocili na veceru ci na pivko a povazovali sme tento hotel a restauraciu za jednu z lepsich v Trnave. Pred svadbou sme samozrejme absolvovali asi 2 stretnutia s prevadzkarkou, ostatne sme riesili prevazne mailom a telefonicky, kedze som uz z BA. Vsetko uplne v pohodke a bez problemov. S prevadzkarkou bolo osobne dohodnute okrem ineho nasledovne: - mali sme vlastne prasiatko, takze sme poziadali, ci bude mozne, aby nam ho nakrajal niekto z personalu - na stoloch bude alko nealko, ktore sme si mohli priniest - ovocie, ktore prinesieme bude nakrajane na svedskych stoloch - na jedlo, ktore nam po svadbe ostane nam pozicaju nadoby, do ktoreho to budeme moct zabalit - navleky, ktore sme nemali priamo z Barbakanu, kedze si Barbakan uctuje 5 EUR na jednu stolicku sme mali prenajate z inej spolocnosti, sme si mohli dat dole po hostine, alebo doobeda Nuz, co by nikto na svadbe nechcel, realita bola uplne ina. Prve problemy nastali po hlavnom chode. Hostia vytvorili rozne skupinky, normalne sa bavili, casnicky odpratavali zo stolov spinave taniere a pohare. Zrazu zostali hostia bez poharov a casnici ziadne ine nedokladali. Nielen ja, ale aj hostia si museli chodit pytat pohare k casnikom, kedze nemali z coho pit. Poprosili sme ich o prilozenie poharov k napojom, casnicka sa neuctivo spytala, ze ake pohare vlastne chceme. Takze vela hosti zostalo dost casto bez poharov a museli si chodit pytat pohare priamo k baru. Co sa tyka krajania prasiatka, tak nam ho odmietli pokrajat, vraj je to nasa vec o ktoru sa mame starat. Tak sme ich poprosili aspon o noz, dali nam taky tupy noz, ze sa s tym nic nedalo krajat. Znova sme ich poprosili aspon o normalny ostry noz a miesto toho, aby nam ho priniesli, zacali frflat, ze ved ten co nam dali je dobry a ze aky by sme chceli. Po viacerych prosbach nam ho priniesli. Co sa tyka ovocia, tak nepokrajali vsetko, zostalo tam kopec ovocia. S tym, ze ked sme to riesili, bolo nam povedane, ze nakrajali vsetko. No doma po svadne sme dojedali este dost vela ovocia, ktore ostalo. Nehovoriac o tom, ze sme sa nevedeli dohladat vsetkeho alkoholu, ktory sme na svadbu kupili. Nadoby na zvysne jedlo nam nepozicali, moja rodina musela ist o 3 rano po nadoby, asi sa mohlo pobalit jedlo, ktore ostalo. Veselo bolo aj s navlekmi na stolicky, chceli sme ich odpratat este doobeda, kedze sme na hoteli spali, nemohli sme. Museli sme hned po hostine. Vraj musia pripravit salu na ranajky (ziadne neboli, ranajky podavali vonku na terase) a podla prevadzkarky museli salu pripravit na akciu na 11-tu (ziadna nebola, lebo prave v tom case sme z hotela odchadzali a nikto tam nebol). To je len zopar faktov, ktore sa naozaj stali. Okrem neustretovych casnicok, ktore nam vyrobili na nasej vlastnej svadbe dost problemov a nedodrzanych slubov bolo inak jedlo fajn, priestory tiez. My na nasu svadbu budeme spominat v len dobrom, pre nas bola krasna, nenechali sme si ju pokazit ani tymto, co sa stalo, ale chcela som varovat ostatnych zakaznikov a hosti hotela. Vas zakaznik, vas pan, ochotny a ustretovy personal o sluzbach restauracie Barbakan urcite neplati.
Odpovedať
V Barbakane som mala svadbu aj ja a po precitani prsipevku vyssie vidim, ze sme mali naozaj stastie na personal. Viacero neviest, ktore tam mali svadbu, ma upozornovalo, aby sme si este pred objednanim svadobnej hostiny dali pozor na to, kto nas bude obsluhovat. Nastastie sme mali vybornu casnicku Veroniku a este jednu kocku, ktorej meno som si nezapamatala. Pracuju tam vsak dalsie dve casnicky, ktore su teda pravym opakom sikovnych, ustretovych a ochotnych osob. Je to smutne, ked si uvedomite, ze ich za ich sluzby celu noc slusne platite a ony to beru len ako neprijemnu povinnost, navyse odflaknutu. Ked to nechcu robit, nech si najdu inu pracu. Zneprijemnovat mladomanzelom, rodicom a hostom je vrchol, ked vsetci vieme, ze priprava svadby je sama o sebe je dost stresujuca a narocna a chceme mat vsetko tip-top. Takym casnickam by som za takto odflaknutu obsluhu urcite nezaplatila a vybavila by som si to osobne s prevadzkarkou spolu s panom majitelom, ktory ocividne nema ani ponatia, koho zamestnava...
Odpovedať
babu ono s tym ´´kradnutim´´ je to zial pravda, pocula som viacere staznosti ale i na ine restauracie, ze jednoducho im zmizli flase, kolace... 8-( treba si na to davat pozor...co sa tyka barbakanu - tiez mam skusenosti s nemilymi casnickami...lepsie sa chovaju ku svojim vlastnym hostom co tam prespavaju |-|
Odpovedať
Ahojte nevesticky, no co to tu citam ? To je uplne hrozne, sme my Slovaci naozaj odkazani na taketo spravanie? Viete si predstavit aku mienku si o nas spravia napr. zahranicni turisti,. Dufam, ze k nim sa sprava personal barbak. podstatne lepsie! Ja mam svadbu pri Trnave a beriem si Kanadana. Pride aj podstatna cast rodiny a priatelia....neviem si predstavit ako by som sa citila keby sme narazili na podobnu situaciu....otrasne!!!!
Odpovedať
palulina zial ak mas dobry podnik, do ktoreho chodis, tak mas o starost menej :-)
Odpovedať
Ahojte ako vas tak citam tam kukam ze sa nekradne len u nas v okoli ale asi vsade. bola som sestranici na svadbe a tiez im pkradli ovocie a alkohol v restauracii. akoze clovek zato da kopec penazi a este mu to aj pokradnu. hroza. preto som ja mala svadbu v kulturnom dome a nelutujem nic. keby som sa mala vydat este raz tak urcite to urobim v kult.dome.
Odpovedať
Myslim, ze nejde len o mienku zahranicnych hosti, ale aj o mienku nas vsetkych hosti. Ja som volala s prevadzkarou a riesila som to s nou. Poviem vam, nic prijemne. Clovek po svadbe ma naozaj chut spominat na krasnu svadbu nie riesit negativa. Chytila sa toho moja svokra, dam vam vediet, ako sme nakoniec dopadli, drzte palce. Zial ano, slovaci su naozaj odkazani na taketo spravanie, pretoze maloktori z nich sa ozve, ak nie je s niecim spokojny, ci preto, ze si nechce kazit naladu, alebo to prosto nema v povahe a ked si zoberiem do uvahy aj fakt, kto v skutocnosti vo vacsine pripadov vlastni restauracie na Slovensku (cest vynimkam, navstevujem aj slusne restauracie). Nuz mame sa co ucit. Pevne verim, ze aspon touto skusenostou ovplyvnim rozhodnutia mozno inych nevesticiek, aby nedopadli ako my, pretoze to nezelam ziadnej. Svadba v Barbakane nie je lacna hostina a ak k tomu pridate neprijemnu obsluhu, mozete lahko olutovat.
Odpovedať
babu to ma moc mrzi, ale mysli na to pozitivne, na ten krasny tvoj den :-) ja sa do saly ani radsej enchystam...nemam tolko hosti a nebavia ma ani tie vybavovacky okolo toho..a ted ked aj citam mnohe taketo prispevky kde sluzby nedosahuju urovne, tak ani nelutujem
Odpovedať
ahojte baby dlho som tu nebola , ja som bola na svadbe v Prestige a tam svadobčanom ráno odovzdali všetky fľaše , ktoré sa vypili a porovnali to so zoznamom alkoholu, ktorý priniesli ten si vedúca spísala hneď ako ho v piatok pred svadbou uskladnovali a bolo všetko ok. Myslí, že dobrý nápad tiež to tak navrhnem na mojej svadbe .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. po dlhsej dobe som tu zas aj ja a mam nejake info ohladom tych mikrobusov.. snad to nezakriknem,ale ked tak mozem doporucit roben trans! aj co sa tyka komunikacie a prijemnosti, aj co sa tyka ceny. a pan bohdan z trnavy- pisali sme si mailom,cena sa nam zdala byt fajn,tak ze mu zavolam a dohodneme sa naisto a on len-ze hej,vie o co ide (spominala som mu mailovu komunikaciu),ale : "nebudem to robit" a ani dopo ci dovi-takze som bola z neho v soku a "nadsena".. takze tak.. a inak,s tym barbakanom ste ma riadne vystrasili,pretoze tam mame uz dlhsiu dobu zaplatenu zalohu,tak som teda zvedava..drzte palce pls :-P ozaj a ak vam prisla ip z dunajskej stredy zo svadobneho salonu-saty tam maju veelmi pekne! prvy salon,kde sa mi pacili viac ako 3 saty (teda vlastne,tam sa mi ich pacilo vela :-) ). pekne, vonavucke, cistucke. pani,ktora tam pracuje velmi mila a ochotna. a ceny lepsie ako v tt.. a teda mala som pobehanu tt, pezinok, senec-tie vsetky nic moc,hlavne aj cenovo, salu-tam mali ale tiez vcelku dobry vyber a aj cenovo super, a cepen pri seredi- tiez fajn ceny,ale mne prislo ze mensi vyber. takze tak.. majte sa krasne
Odpovedať
babu tak to je fakt sila.. ja len nerozumiem tomu, ze si ich tam majitelia nechavaju.. co sa nikto este priamo nestazoval? mat takyto personal tak ich poslem
Odpovedať
Profilova fotka
my sme v barbakane boli na takom firemnom vianocnom posedeni - a bolo vsetko ok... (asi pred 4rokmi) ale viem, ze sa to tam dost casto strieda... a mozno casom aj tieto casnicky tam uz robit nebudu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tereza2303 a aj sa ti podarilo nejake satky vybrat? som mrkla na nete kolekcie na 2011 z modnych prehliadok a teda mi sanka padla..tak take tu v salonoch asi nenajdeme...mne sa pacia snad vsetky saty, lebo vsetky s nadherne a kazde sa hodia na nejaku tu nevestu... ;-) @babu22 sila..zaujima ma vysledok, ako ste to poriesili... rychlo zabudnite na zle veci, aj ked to skrie a mrzi to...fajn vediet o takejto skusenosti... my sme tam s drahym chceli ist jeden den na taky neskorsi obed, kracajuc po nadvori, ci ako to nazvat sme videli nejaku slecnu/pani stat medzi dverami a fajcit...ked sme prisli blizsie a chceli vojst, tak nam ani neuhla, o pozdrave ani nechyrovat a len na nas opierajuc sa o dvere ako profesionalna spolocnicka pre panov, ktora caka na zakaznika, vystekla: "Co chcete?" :-. hodilo ma dozadu o krok, nemala som ani chut jej odpovedat, len sa otocit a odkracat...drahy jej este polozil zopar otazok, neviem, akych, lebo aj keby bola schopna nas pustit dnu, tak tam nevojdem...nepatrim medzi ludi,ktorym treba natiahnut cerveny koberec, ak chcem niekam vojst, ani ma nemusia obskakovat tak, ze mi niekto bude stale stat za chrbtom a vypytovat sa tak, ze sa ani nenajem, ci neporozpravam, ale naozaj si myslim, ze profesionalitu, vychovanost a slusnost k zakaznikovi postradaju mnohe prevadzky, predajne, ci zariadenia a to nemyslim len tu v tt-e. ...a nepaci sa mi tiez, ze niekde nemaju rovanky meter pre kazdeho klienta... :-( @iskaaa tak nejak si predstavujem jednanie...treba pamatat a navrhnut takyto postup aj inde... pekny sviatocny den vam zelam...zajtra sa ide do skolyyyy... :-o :-D
Odpovedať
Mala som tu cest si vypocut aj vidiet na vlastne oci ako je Personal barbakanu neochotny à neustretovy voci pozoadavkam personalu. Nahodne som tam zasla na kavu a neviem ci som si spravne zapatala Meno casnicky Ale bola to vysoka hnedovlaska s ofinou myslim ze Sa volala Dana, Ale meno nie je podstatne, IDE skor o jej prostip à neochotu, aby ledva odzdravila à na otazku ci je trrasa otvorena? Mi dala taku odpoved Co ma uplne zaskocilo aj mi bolo luto, ze som Sa spytala!!! À tie vulgarne reci Co som pocula ked som Sedela na terase, tak to uz bola ina kava!! Si myslim, ked tam pride zakaznik ma kavu tak nie je povinny pocuvat vulgarne poznamky ktore su adresovane na zakaznikov!!vsetko je pocut na tu terasu, neviem ci si to zamestnanci uvedomuju Ale myslim, ze urcite nie!! À len dufam, ze si to niekto kompetentny precita à uvedomi si akych ludi zamestnava!
Odpovedať
stela a ty chytas svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, reagujem na Vase prispevky ohladom Barbakanu. Nasa rodina a teda aj ja sme tam mali asi uz 5 oslav ( krst, oslavy narodenin a dokonca aj svadbu) obsluhovali nas obe smeny, teda dokopy 3 casnicky a boli sme vzdy nadmieru spokojni. Raz sme si zabudli priniest nejake nadoby na jedlo, ktore nam ostalo a ochotne a bez problemov nam ho zabalili do termoobalov, ktore sme si samozrejme zaplatili.( nakolko ked sme platili cca 2000 € za svadbu, tak 3 € za 10 obalov nam uz akosi nechybalii ). Alkohol ani zakusky nam nikdy nezmizli ba dokoca nam vsetko pekne krasne nachystali do toho v com sme si to priniesli, aby sme si to mohli vziat domov. Jedlo je na paradu. Svadbu, ktoru tam mal moj brat tento rok v maji dopadla na jednicku. Ja ju tam budem mat v oktobri tento rok, nakolko je to jeden z mala podnikov do ktoreho si mozem priniest vlastny alkohol , vino, ine veci, neplati sa za prenajom salu, iba za obsluhu. Bavili sme sa do rana do piatej a nik nas odtial nevyhanal. Mali sme 40-tku v Prestigi a uz nikdy viac. Skvely personal, ochotny, na vsetko , co sme sa spytali a co sme chceli, tak v ramci moznosti splnili. Zas neocakavam :-) ze bude uplne vsetko skvele , to urcite nie, ale keby som mala hladat vo vsetkom a na vsetkom chybu, tak nikdy nic nikde by som nespravila. Nuz 100 ludi 100 chuti, kazdemu sa vyhoviet neda. A vacsinou to byva tak , ked sa poda prst vezme sa cela ruka.Ale to je moj nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babiky !!! Mate niektora skusenosti so svadbou / akciou v Ruzindole v penzione Rosenthal, v htl. Phoenix tu v TT a v dedinke Mierovo, v penzione Castel?? Pre mna velki favoriti. Dikes ;-)
Odpovedať
Ja som sa bola pozerat v Rosenthale a velmi sa mi pacili izby, ktore maju v tom penzione, pekne upravene a nove vymalovane atd. Majitelka velmi mila, snazila sa nam vyjst v ustrety, mozes si dat na zahradu postavit stan, alebo nejake posedenie. Len u mna bol problem s tym, ze je mala plocha na tancovanie...To jedine ma odradilo, lebo my potrebujeme vela miesta :-). A este zvlastne vyzera ta hospoda, co je vedla saly :-)...
Odpovedať
Ahoj Bajka1, my sme mali v Rosenthale svadbu minulý týžden... nas bolo 50 ludi a miesta na tancovanie bolo akurát, podla mna do tych 60 ludí je to v pohode. Perfektná je letná záhrada, ktorá býva krásne vyzdobená, mozes si objednat aj veľký biely stan, len nám nevyšlo počasie - bolo dost zima takže sa záhrada moc nevyužila... Jedlo je chutné, sála bola tiež nádherne vyzdobená a útulná a s majiteľkou je super spolupráca, vyjde vo všetkom v ústrety. Ja osobne som bola spokojná i ked nasli sa aj negatíva, hlavne postrehy od hostí, ktorým sa porcia mäska v hlavnom chode zdala malá :-S . a ja osobne odporúčam vincúra, teda človeka, ktorý dohliada na alko/nealko, lebo čašníci asi zabudli povynášať nealko, ktoré sme si priniesli keby bolo málo, a na faktúre bola potom dost veľká suma za navyše vypitu minerálku a ostatné nealko... Ale inak sme sa tam všetci super zabavili, je to pekné prostredie pre svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence :-) , chcem vás poprosiť o tipy na cukrárne. Kde robia dobré koláčiky a ako to vychádza cenovo?
Odpovedať
Profilova fotka
bajka1.....bambulka1126 babule, my chystame 40 ludkov, takze asi to bude stacit, ten parket :) no a to alko/nealko...chcela by som tak, ze prazdne flase budu odkladat a nakoniec sa to spocita....nie je to blbe,ci??? Citala som tu od jednej kocky, ze to tak urobila, pretoze mala svadbu niekde, kde sa kradlo a nakoniec im nic nezobrali, ked to zariadili takto.... v dnesnej dobe si myslim, ze sa treba "poistovat"..... a s Phoenixom nemate skusenosti????
Odpovedať
Profilova fotka
Phoenix : mbrazd: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... delina: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... bebecko: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... moje doporučenie - ak nemáš istotu, daj si človeka, čo ti to postráži. Blbé/neblbé, kto má dnes peniaze na rozhadzovanie. Ak máš zaplatiť o deväť fliaš nealko viac, o 5 káv, o tri pivá, dve jedlá, 3 prípitky, tak sa nestačíš čudovať, aká je výsledná suma. To nehovorím o odvoze odpadu, manipuláciu s ťažkými vecami, couvert na osobu, zapožičanie špeciálnych nádob a podobne. To ešte ten účet vyletí. A prečo? Lebo bolo niečo blbé? Dievčence, to je biznis a stavanie zisku na neznalosti klientov. Ak nechcem napísať blbosti.
Odpovedať
Profilova fotka
michala ďakujem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj meddy,my sme mali zákusky a torty od Jakubec cukrárenská výroba a boli pekné a dobré možeš si pozrieť v mojom albume a na ich stránke http://www.jakubec.sk/ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janca ahoj :-) ďakujem aj tebe ;-) , vyzerajú naozaj super :-)
Odpovedať
janca videla som ze okres galanta, cize musim ist pre ne az do galanty?
Odpovedať
Profilova fotka
ružička, na stránke má písané, že vedia aj doviezť ;-) , skús tam zavolať a zistíš, či sa ti to oplatí :-) ;-)
Odpovedať
@meddy neviem, ci horne, alebo dolne saliby, alebo dokonca oboje dodavaju zakusky a torty do cukrarne na studentskej... chodime do tej cukrosky, zakusky nam tam chutia...treba mrknut, ochutnat a porozpravat sa... na vianoce si davame piect pecivo a na oslavy torty v cukrarenskej vyrobni v kajali - z nasej strany spokojnost majcichov - pani siskova - kuzli nadherne torty a aj velmi chutne...zakusky ma tiez vynikajuce...treba volat cim skor, pretoze mava plny kalendar rovnako ako fotografi aj na rok dopredu... na kopanke - teraz mi nenapadne meno - chutovo neviem, ake su, ale pani ma tiez dost klientov vo voderadoch na strednej skole, tusim je to zdruzena skola - tiez pecu zakusky - zaujimava by mohla byt cena urcite aj tuto na okoli v dedinach su tety, ktore pecu...ale o nich info nemam...mozno ine babule... moja rada - telefonovat, pozriet, ochutnat, popytat sa na gramaz, balenie, dovoz a vsetko okolo toho...kazdy z nas ma ine poziadavky, predstavy, penazenku, chut...zalezi len na nas ... ps: a chutnajte aj za mna, lebo ja mam taku chut na zakusok teraz, ze az jaj... :-) asi pojdem mrknut na jarmok
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka - uz to tam vyzera jarmokovo ? nie som doma, dojdem az pod vecer
Odpovedať
diiky medddy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?