Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • lomnicka, ianitka:
     no, teda.. zavoj som po ruke zrovna nemala, skoda🙂 😃 .. inak OK, svadba bude, ale stale neviem kedy, nic sa nezmenilo
    😃

Marika, dufam, ze uz si zdrava a ze ti je veselsie 🙂 🙂 a este raz vsetko naj naj naj 🙂))

• @katrin21
    dakujem za naj naj naj 😉 ...a vesela som...len sa mi tazko smeje.. 😛
    nie, este to nie je ono...dutiny plne a zliezlo to dole na dychacie cesty.. 😞 😞 😞 😠 ale liecime vsemozne... 🤔 😃
    a neboj..aj svadba bude... 🙂

• caute vseky buduce nevesticky a vsetky trnavcanky a vsetky netrnavcanky co pisete do tejto temy... je to tu dobre dlho hluche - som takmer 3 tyzdne marod a nemam co citat 🙂
    to sa tu ziadna v TT nebude vydavat? 😐 a nepotrebuje sa niecim novym pochvalit ci nepotrebuje daku radu?...

• Sponzor fóra
  • @cerler
    vitaj v klube 😉 ...sice mne uz je lepsie, ale vcera som sa poriadne spotila a zrazu začalo fukat, tak uz som sa zobudila s kaslom... 😞
    co skolilo teba?
    u nas je obdobie ticha ohladom svadby...ale pojdeme na jednu v novembri...u nas to bude asi tak, ze kym nemame opat presny termin, tak to nedotiahneme...a tak niektore vecicky v pivnici zapadaju prachom 😮 😎 🤔 😬

• obrucky uz ste pozerali v TT kde je dobre zlatnictvo??

• @dracica6663  my sme pochodili tych zlatnictiev v TT aj v BA a NT viacero - ked sme zhanali zasnubny podla mojich predstav a neskor aj obrucky, kt. mali vyhovovat nam obom... nakonic sme oboje kupili v zlatnictve u Jozefa - ma dve predajne - ale podla mna ma vacsi vyber v tom prvom na pesej zone... a cca pred rokom aj nieco nam dal paradnu zlavu, neviem ci je teraz taky stedri - kedze viaceri podnikaelia sa stale stazuju na krizu...

@lomnicka  ja chvalbohu idem uz v piatok do prace, inak by som sa doma zblaznila... 🙂

• a kde ma este predajnu? a ako cenovo sa pohybuju obrucky u neho??

• dalsia predajna je vyse mestskej veze, myslim, ze je to v ramci toho hotela/restauracie Barbakan... cenovo to vobec netusim - teraz realne... a nase obrucky platil manzel 🙂

• a bola si aj v seredi Stacho?

• ja nie, ale niekto tu o tom zlatnictve uz pisal...

• je tu ticho, lebo sú zrejme všetky na FB 😉

• co je to FB? 🙂

• no je tu podozrive ticho 😃

• @cerler
    face book - socialna siet...

@michala
    nieee...u mna nestihacka...

@dracica6663
    neviem, ako je to u vas, alebo inych babuliek, ale moja polovicka prstene nemusi...a tak asi budeme volit nieco jednoduche hladke...a u koho? tak to este neriesim...myslim si, ze to ostane na mne..

• 🙂 nepouzivam FB tak preto mi to nic nehovorilo 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • @cerler
    ja len sem tam..a tam a sem...

• ahojte v spolok sv. vojtecha v trnave na Divadelnej ulici v meste. Sa daju v tej predajni kupit krizik? alebo kde by som mohla najst ??
    nemate link na obchody v TT ?? dakujem..

• @dracica
    tam tam skus...a potom viem, ze v galante otvorili novu predajnu s takymito potrebami...

• Caute baby,

a to si krizik kupujete sami? Nedava sa to ako dar? 🙂.
    Neviem ci sa mam uz po nejakom obracat ...

• bajka tak to nevies dopredu alebo sa teda spytaj....ale dar mozes dostat hoci co aj podvezok...od kamosky...a vela neviest ho kupuje... to sa neda dopredu vedeit co dostanes...alebo skus niekomu povedat nech ti ho kupi ako dar .-) ja tu neviem najst dobru stranku na kriziky... v akych obchodoch sa kupuju...cez net nechcem objednavat

• @dracica
    v TT kupis krizik na Divadelnej v Spolku sv. Vojtecha, alebo na Stefanikovej v Dobrej knihe...
    my sme kupovali v Spolku sa nam tam nejako lepsie zdali, ale asi mensi vyber bol 😉 no tam sa tam jeden zapacil

- potom cez ten net . co nechces , tak baby ospevovali pracu pana Musinskeho

• ianitka : ano pocula som ale ja nepotrebujem nic extra nejake vyrezavanie ci co....mne staci maly a taky ,,obycajny,, nie ako toto :

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4199532&vReferer=

ja neviem ale....mne sa to nepaci... ale tak dakujem 🙂

• @dracica
    tak to si potom vyberies aj v tom Spolku - ceny normalne

• krížik - najlacnejšie v TT a najväčším výberom = pekárska ulica predajňa vedľa tŕnitej uličky.

FB je facebook.

Zisti si, či krížik nedostaneš v kostole od kňaza.

• jaj miska, na tu predajnu som zabudla, asi preto, ze vzdy ked idem okolo tak je zavreta 😉

• ahojte kočeny 🙂
    prosím vás, ktorý hotel/reštaurácia v Trnave alebo blízkom okolí má kapacitu cca 100 ľudí a samozrejme aj kvalité služby? 😃

• Prestige, Barbakan, Inka. Neviem ako Impiq, či ešte funguje. Inak viem len kulturákoch.

• neviete ktore zlatnictvo v TT je najlepsie aj cenovo aj kvalitou?? dakujem

• Baby uprimne Prestige neodporucam, nepocula som na neho este ziadnu chvalu od znamych... 😐

• @leila13  hotel Impiq take velke priestory na svadby nema...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov