Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, ianitka: no, teda.. zavoj som po ruke zrovna nemala, skoda:) :-D .. inak OK, svadba bude, ale stale neviem kedy, nic sa nezmenilo :-D Marika, dufam, ze uz si zdrava a ze ti je veselsie :) :) a este raz vsetko naj naj naj :)))
Odpovedať
@katrin21 dakujem za naj naj naj ;-) ...a vesela som...len sa mi tazko smeje.. :-p nie, este to nie je ono...dutiny plne a zliezlo to dole na dychacie cesty.. :-( :-( :-( ]-( ale liecime vsemozne... =-) :-D a neboj..aj svadba bude... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute vseky buduce nevesticky a vsetky trnavcanky a vsetky netrnavcanky co pisete do tejto temy... je to tu dobre dlho hluche - som takmer 3 tyzdne marod a nemam co citat :-) to sa tu ziadna v TT nebude vydavat? :-| a nepotrebuje sa niecim novym pochvalit ci nepotrebuje daku radu?...
Odpovedať
@cerler vitaj v klube ;-) ...sice mne uz je lepsie, ale vcera som sa poriadne spotila a zrazu začalo fukat, tak uz som sa zobudila s kaslom... :-( co skolilo teba? u nas je obdobie ticha ohladom svadby...ale pojdeme na jednu v novembri...u nas to bude asi tak, ze kym nemame opat presny termin, tak to nedotiahneme...a tak niektore vecicky v pivnici zapadaju prachom :-o 8-) =-) :-N
Odpovedať
obrucky uz ste pozerali v TT kde je dobre zlatnictvo??
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my sme pochodili tych zlatnictiev v TT aj v BA a NT viacero - ked sme zhanali zasnubny podla mojich predstav a neskor aj obrucky, kt. mali vyhovovat nam obom... nakonic sme oboje kupili v zlatnictve u Jozefa - ma dve predajne - ale podla mna ma vacsi vyber v tom prvom na pesej zone... a cca pred rokom aj nieco nam dal paradnu zlavu, neviem ci je teraz taky stedri - kedze viaceri podnikaelia sa stale stazuju na krizu... @lomnicka ja chvalbohu idem uz v piatok do prace, inak by som sa doma zblaznila... :-)
Odpovedať
a kde ma este predajnu? a ako cenovo sa pohybuju obrucky u neho??
Odpovedať
Profilova fotka
dalsia predajna je vyse mestskej veze, myslim, ze je to v ramci toho hotela/restauracie Barbakan... cenovo to vobec netusim - teraz realne... a nase obrucky platil manzel :-)
Odpovedať
a bola si aj v seredi Stacho?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie, ale niekto tu o tom zlatnictve uz pisal...
Odpovedať
Profilova fotka
je tu ticho, lebo sú zrejme všetky na FB ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co je to FB? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no je tu podozrive ticho :-D
Odpovedať
@cerler face book - socialna siet... @michala nieee...u mna nestihacka... @dracica6663 neviem, ako je to u vas, alebo inych babuliek, ale moja polovicka prstene nemusi...a tak asi budeme volit nieco jednoduche hladke...a u koho? tak to este neriesim...myslim si, ze to ostane na mne..
Odpovedať
Profilova fotka
:-) nepouzivam FB tak preto mi to nic nehovorilo :-) :-) :-)
Odpovedať
@cerler ja len sem tam..a tam a sem...
Odpovedať
ahojte v spolok sv. vojtecha v trnave na Divadelnej ulici v meste. Sa daju v tej predajni kupit krizik? alebo kde by som mohla najst ?? nemate link na obchody v TT ?? dakujem..
Odpovedať
@dracica tam tam skus...a potom viem, ze v galante otvorili novu predajnu s takymito potrebami...
Odpovedať
Caute baby, a to si krizik kupujete sami? Nedava sa to ako dar? :-). Neviem ci sa mam uz po nejakom obracat ...
Odpovedať
bajka tak to nevies dopredu alebo sa teda spytaj....ale dar mozes dostat hoci co aj podvezok...od kamosky...a vela neviest ho kupuje... to sa neda dopredu vedeit co dostanes...alebo skus niekomu povedat nech ti ho kupi ako dar .-) ja tu neviem najst dobru stranku na kriziky... v akych obchodoch sa kupuju...cez net nechcem objednavat
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica v TT kupis krizik na Divadelnej v Spolku sv. Vojtecha, alebo na Stefanikovej v Dobrej knihe... my sme kupovali v Spolku sa nam tam nejako lepsie zdali, ale asi mensi vyber bol ;-) no tam sa tam jeden zapacil - potom cez ten net . co nechces , tak baby ospevovali pracu pana Musinskeho
Odpovedať
ianitka : ano pocula som ale ja nepotrebujem nic extra nejake vyrezavanie ci co....mne staci maly a taky ,,obycajny,, nie ako toto : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ja neviem ale....mne sa to nepaci... ale tak dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica tak to si potom vyberies aj v tom Spolku - ceny normalne
Odpovedať
Profilova fotka
krížik - najlacnejšie v TT a najväčším výberom = pekárska ulica predajňa vedľa tŕnitej uličky. FB je facebook. Zisti si, či krížik nedostaneš v kostole od kňaza.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj miska, na tu predajnu som zabudla, asi preto, ze vzdy ked idem okolo tak je zavreta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočeny :-) prosím vás, ktorý hotel/reštaurácia v Trnave alebo blízkom okolí má kapacitu cca 100 ľudí a samozrejme aj kvalité služby? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prestige, Barbakan, Inka. Neviem ako Impiq, či ešte funguje. Inak viem len kulturákoch.
Odpovedať
neviete ktore zlatnictvo v TT je najlepsie aj cenovo aj kvalitou?? dakujem
Odpovedať
Baby uprimne Prestige neodporucam, nepocula som na neho este ziadnu chvalu od znamych... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@leila13 hotel Impiq take velke priestory na svadby nema...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?