Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • zdravim vsetky... tak uz niektore jarmocite? 🙂
    my sa tiez chystame - snad nebude prsat...

• @cerler  ahoj
    no zatial asi iba lomnicka - jarmoci... 😉 ostatne makame...

• @ianitka  ja tiez makam... 🙂 a na jarmok sa chystame asi az zajtra, ak bude pekne pocasie - ako momentalne teraz je... len rano to bol des... ked prsalo...
    ja mam uz nachystane domace lokse (od mamy) a este nakupim nejake masko a zemle a mozno aj kacacinku? 🙂

• Sponzor fóra
  • ja tiez nakupim nejake dobroty a 🙂

• a k tym zakuskom...
    tie od tej pani z Kopanky su dobre, a mne velmi chutia aj na Studentskej 😉

• @ianitka
    som nakoniec nesla, lebo mam prilepeny mobil na uchu a mailujem a vybavujem..a tiez makam...
    takze neviem, ci sa zjarmocnieva, viem len po vcerajsej prechadzke, ze stavali bufety pri stadione a ze bola skoro dokonceny autodrom, na ktorom sa pojdeme povozit...uz sa tesim...len som zvedava, ci to nasa penazenka zvladne...

a ja nemam nic doma nachystane...az na sobotu a nedelu, ked dofrci navsteva...ale dala by som si medovinu...
    ozaj nedame scuka niekde zajtra poobede? poznavacie znamenie by bolo trebars zavoj na hlave 😃

idem dokoncit robotu..zakuskom, loksom, kacacinke a burciaku zdar..ale az ked dokoncim robotu...
    zatial...

ps: uz mi to meno napadlo - pani z kopanky sa vola Matulova...cize kolaciky od pani Matulovej...ale adresu neviem..viem len ze ma zlty dom, ak ho nepremalovali...

• a pani Matulova pecie dobre a cenovo je to ako?

• @lomnicka
    jeden zavoj mi zostal...asi s nim do nedele budem chodit po TT 😉 ci akoze so zavojmi pred radnicou 😃

• dracica6663 - pecie dobre a ceny Ti napisem po vikende, ok?

• biela.ruza
    ano dovážajú,nám ich priviezli priamo do sáli a zbytok domou,boli ochotný dá sa s nimi dohodnúť a myslím že sme ani moc neplatili za odvoz boli sme s nimi spokojný.

• lomnicka ďakujem! 🙂 Ja viem, že v okolí TT je ich viac, ale chcela by som niečo overené.... Väčšinou sa dostanem k informácii typu - počula som, že tá a tá pečie dobré zákusky, len neviem za koľko, nemám ani kontakt a pod... Ako písala ružička, ani mne sa nechcú všetky obiehať, keď človek vlastne ani nemá adresu a na nete ich nenájdete...

• @ianitka
    😃 😃 😃
    mne pozicala kamoska zavoj... 😃

tak som vcera nejarmocila... 😞 ze by dnes? mam tolko prace, ze beham s 😛 ...

• @lomnicka
    ja asi az zajtra - kazdopadne s tymi zavojmi budeme neprehliadnutelne... a urcite sa zrazime 😃

@meddy , @dracica666 - myslim, ze aj tak vsetky moznosti neobehas a nevyzistis... teoreticky sa mozu aj ceny zmenit, v tomto asi fakt najlepsie dat na odporucania a referencie znamych

• @ianitka
    my mame zajtra a pozajtreky navstevu..tak to musime stihnut dnes...tak ho teda vratim do skrine... 😒 ten zavoj...

@meddy
    nemas zac...dufam, ze v tom budes vyznat...

• @lomnicka
    tak nic - ja dnes nestiham - tak sa asi nezrazime 😞 😞

• Sponzor fóra
  • @ianitka
    ale vies si predstavit, ze ak by sme tak lietali po jarmoku, tak to by bolo velmi dobre susto pre novy cas, ci jojku 😃 😃 😃 😃 tak priste...dame vianocny punc

• ahojteeee
     Marika, chysta sa nejake stretko na Jarmoku?? ja som v TT, kdyby neco 🙂 snad nebude prsat 🙂)) 😃

• @katrin21
    daj zavoj na hlavu a stretneme sa pred radnicou 😃
    inak ako?

• @katrin  a ianitka
    som sem nemrkla odkedy ste pisali, tak som sa neozvala... 😬
    mam smutny vikend 😞 tak som ani nemala chut na jarmok...ale bola som sa prejst a vybrat si darcek k meninam... 🙂 a mali sme kopec navstev a drahy je v praci dnes, takze tak sa tu motame a pracujeme...
    este ze dnes na chvilu vyliezlo slniecko... 🙂
    tak este pekne dovikendujte...
    papa

• baby je tu niekto kto vie ako to robi ta nasa matrika? lebo bolo mi povedane ze doklady/ziadosti nesmu byt starsie nez 6 mesiacov...lenze kazda nevesta uz vie svoj datum a oni nemaju problem surcenim datumu...je to na nervy 😐

• Ruzicka, bola si sa tam spytat? to bude asi najrozumnejsie... inak je to dobre na nervy s tymi terminmi, to Ti nezavidim

• hej pytala som sa

• no na nervy - a kedy zverejnia datumy?

• v oktobri

• tak tych par dni uz vydrz 😉

• nejde o datum, ale tie ziadosti...o tom som hovorila..nie o par dnoch

• no ved datum si urcis vopred a ziadost podas 6 mesiacov predtym - my sme ziadost davali asi tri mesiace pred

• a oni si datum na konkretne meno niekam dopredu zapisuju i ked je to este bez ziadosti?

• ja som nemala problém - v oktobri sme si podali žiadosť, hned ako vyvesili termíny a svadbu sme mali 21. augusta. takže žiadny problém v tomto som nezaregistrovala

• dakujem gabika za info

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.