Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim vsetky... tak uz niektore jarmocite? :-) my sa tiez chystame - snad nebude prsat...
Odpovedať
Profilova fotka
@cerler ahoj no zatial asi iba lomnicka - jarmoci... ;-) ostatne makame...
Odpovedať
Profilova fotka
@ianitka ja tiez makam... :-) a na jarmok sa chystame asi az zajtra, ak bude pekne pocasie - ako momentalne teraz je... len rano to bol des... ked prsalo... ja mam uz nachystane domace lokse (od mamy) a este nakupim nejake masko a zemle a mozno aj kacacinku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nakupim nejake dobroty a :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a k tym zakuskom... tie od tej pani z Kopanky su dobre, a mne velmi chutia aj na Studentskej ;-)
Odpovedať
@ianitka som nakoniec nesla, lebo mam prilepeny mobil na uchu a mailujem a vybavujem..a tiez makam... takze neviem, ci sa zjarmocnieva, viem len po vcerajsej prechadzke, ze stavali bufety pri stadione a ze bola skoro dokonceny autodrom, na ktorom sa pojdeme povozit...uz sa tesim...len som zvedava, ci to nasa penazenka zvladne... a ja nemam nic doma nachystane...az na sobotu a nedelu, ked dofrci navsteva...ale dala by som si medovinu... ozaj nedame scuka niekde zajtra poobede? poznavacie znamenie by bolo trebars zavoj na hlave :-D idem dokoncit robotu..zakuskom, loksom, kacacinke a burciaku zdar..ale az ked dokoncim robotu... zatial... ps: uz mi to meno napadlo - pani z kopanky sa vola Matulova...cize kolaciky od pani Matulovej...ale adresu neviem..viem len ze ma zlty dom, ak ho nepremalovali...
Odpovedať
a pani Matulova pecie dobre a cenovo je to ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka jeden zavoj mi zostal...asi s nim do nedele budem chodit po TT ;-) ci akoze so zavojmi pred radnicou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dracica6663 - pecie dobre a ceny Ti napisem po vikende, ok?
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza ano dovážajú,nám ich priviezli priamo do sáli a zbytok domou,boli ochotný dá sa s nimi dohodnúť a myslím že sme ani moc neplatili za odvoz boli sme s nimi spokojný.
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka ďakujem! :-) Ja viem, že v okolí TT je ich viac, ale chcela by som niečo overené.... Väčšinou sa dostanem k informácii typu - počula som, že tá a tá pečie dobré zákusky, len neviem za koľko, nemám ani kontakt a pod... Ako písala ružička, ani mne sa nechcú všetky obiehať, keď človek vlastne ani nemá adresu a na nete ich nenájdete...
Odpovedať
@ianitka :-D :-D :-D mne pozicala kamoska zavoj... :-D tak som vcera nejarmocila... :-( ze by dnes? mam tolko prace, ze beham s :-p ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lomnicka ja asi az zajtra - kazdopadne s tymi zavojmi budeme neprehliadnutelne... a urcite sa zrazime :-D @meddy, @dracica666 - myslim, ze aj tak vsetky moznosti neobehas a nevyzistis... teoreticky sa mozu aj ceny zmenit, v tomto asi fakt najlepsie dat na odporucania a referencie znamych
Odpovedať
@ianitka my mame zajtra a pozajtreky navstevu..tak to musime stihnut dnes...tak ho teda vratim do skrine... :-S ten zavoj... @meddy nemas zac...dufam, ze v tom budes vyznat...
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka tak nic - ja dnes nestiham - tak sa asi nezrazime :-( :-(
Odpovedať
@ianitka ale vies si predstavit, ze ak by sme tak lietali po jarmoku, tak to by bolo velmi dobre susto pre novy cas, ci jojku :-D :-D :-D :-D tak priste...dame vianocny punc
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee Marika, chysta sa nejake stretko na Jarmoku?? ja som v TT, kdyby neco :) snad nebude prsat :))) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 daj zavoj na hlavu a stretneme sa pred radnicou :-D inak ako?
Odpovedať
@katrin a ianitka som sem nemrkla odkedy ste pisali, tak som sa neozvala... :-N mam smutny vikend :-( tak som ani nemala chut na jarmok...ale bola som sa prejst a vybrat si darcek k meninam... :-) a mali sme kopec navstev a drahy je v praci dnes, takze tak sa tu motame a pracujeme... este ze dnes na chvilu vyliezlo slniecko... :-) tak este pekne dovikendujte... papa
Odpovedať
baby je tu niekto kto vie ako to robi ta nasa matrika? lebo bolo mi povedane ze doklady/ziadosti nesmu byt starsie nez 6 mesiacov...lenze kazda nevesta uz vie svoj datum a oni nemaju problem surcenim datumu...je to na nervy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ruzicka, bola si sa tam spytat? to bude asi najrozumnejsie... inak je to dobre na nervy s tymi terminmi, to Ti nezavidim
Odpovedať
hej pytala som sa
Odpovedať
Profilova fotka
no na nervy - a kedy zverejnia datumy?
Odpovedať
v oktobri
Odpovedať
Profilova fotka
tak tych par dni uz vydrz ;-)
Odpovedať
nejde o datum, ale tie ziadosti...o tom som hovorila..nie o par dnoch
Odpovedať
Profilova fotka
no ved datum si urcis vopred a ziadost podas 6 mesiacov predtym - my sme ziadost davali asi tri mesiace pred
Odpovedať
a oni si datum na konkretne meno niekam dopredu zapisuju i ked je to este bez ziadosti?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nemala problém - v oktobri sme si podali žiadosť, hned ako vyvesili termíny a svadbu sme mali 21. augusta. takže žiadny problém v tomto som nezaregistrovala
Odpovedať
dakujem gabika za info
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?