Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • zdravim vsetky... tak uz niektore jarmocite? 🙂
    my sa tiez chystame - snad nebude prsat...

• @cerler  ahoj
    no zatial asi iba lomnicka - jarmoci... 😉 ostatne makame...

• @ianitka  ja tiez makam... 🙂 a na jarmok sa chystame asi az zajtra, ak bude pekne pocasie - ako momentalne teraz je... len rano to bol des... ked prsalo...
    ja mam uz nachystane domace lokse (od mamy) a este nakupim nejake masko a zemle a mozno aj kacacinku? 🙂

• Sponzor fóra
  • ja tiez nakupim nejake dobroty a 🙂

• a k tym zakuskom...
    tie od tej pani z Kopanky su dobre, a mne velmi chutia aj na Studentskej 😉

• @ianitka
    som nakoniec nesla, lebo mam prilepeny mobil na uchu a mailujem a vybavujem..a tiez makam...
    takze neviem, ci sa zjarmocnieva, viem len po vcerajsej prechadzke, ze stavali bufety pri stadione a ze bola skoro dokonceny autodrom, na ktorom sa pojdeme povozit...uz sa tesim...len som zvedava, ci to nasa penazenka zvladne...

a ja nemam nic doma nachystane...az na sobotu a nedelu, ked dofrci navsteva...ale dala by som si medovinu...
    ozaj nedame scuka niekde zajtra poobede? poznavacie znamenie by bolo trebars zavoj na hlave 😃

idem dokoncit robotu..zakuskom, loksom, kacacinke a burciaku zdar..ale az ked dokoncim robotu...
    zatial...

ps: uz mi to meno napadlo - pani z kopanky sa vola Matulova...cize kolaciky od pani Matulovej...ale adresu neviem..viem len ze ma zlty dom, ak ho nepremalovali...

• a pani Matulova pecie dobre a cenovo je to ako?

• @lomnicka
    jeden zavoj mi zostal...asi s nim do nedele budem chodit po TT 😉 ci akoze so zavojmi pred radnicou 😃

• dracica6663 - pecie dobre a ceny Ti napisem po vikende, ok?

• biela.ruza
    ano dovážajú,nám ich priviezli priamo do sáli a zbytok domou,boli ochotný dá sa s nimi dohodnúť a myslím že sme ani moc neplatili za odvoz boli sme s nimi spokojný.

• lomnicka ďakujem! 🙂 Ja viem, že v okolí TT je ich viac, ale chcela by som niečo overené.... Väčšinou sa dostanem k informácii typu - počula som, že tá a tá pečie dobré zákusky, len neviem za koľko, nemám ani kontakt a pod... Ako písala ružička, ani mne sa nechcú všetky obiehať, keď človek vlastne ani nemá adresu a na nete ich nenájdete...

• @ianitka
    😃 😃 😃
    mne pozicala kamoska zavoj... 😃

tak som vcera nejarmocila... 😞 ze by dnes? mam tolko prace, ze beham s 😛 ...

• @lomnicka
    ja asi az zajtra - kazdopadne s tymi zavojmi budeme neprehliadnutelne... a urcite sa zrazime 😃

@meddy , @dracica666 - myslim, ze aj tak vsetky moznosti neobehas a nevyzistis... teoreticky sa mozu aj ceny zmenit, v tomto asi fakt najlepsie dat na odporucania a referencie znamych

• @ianitka
    my mame zajtra a pozajtreky navstevu..tak to musime stihnut dnes...tak ho teda vratim do skrine... 😒 ten zavoj...

@meddy
    nemas zac...dufam, ze v tom budes vyznat...

• @lomnicka
    tak nic - ja dnes nestiham - tak sa asi nezrazime 😞 😞

• Sponzor fóra
  • @ianitka
    ale vies si predstavit, ze ak by sme tak lietali po jarmoku, tak to by bolo velmi dobre susto pre novy cas, ci jojku 😃 😃 😃 😃 tak priste...dame vianocny punc

• ahojteeee
     Marika, chysta sa nejake stretko na Jarmoku?? ja som v TT, kdyby neco 🙂 snad nebude prsat 🙂)) 😃

• @katrin21
    daj zavoj na hlavu a stretneme sa pred radnicou 😃
    inak ako?

• @katrin  a ianitka
    som sem nemrkla odkedy ste pisali, tak som sa neozvala... 😬
    mam smutny vikend 😞 tak som ani nemala chut na jarmok...ale bola som sa prejst a vybrat si darcek k meninam... 🙂 a mali sme kopec navstev a drahy je v praci dnes, takze tak sa tu motame a pracujeme...
    este ze dnes na chvilu vyliezlo slniecko... 🙂
    tak este pekne dovikendujte...
    papa

• baby je tu niekto kto vie ako to robi ta nasa matrika? lebo bolo mi povedane ze doklady/ziadosti nesmu byt starsie nez 6 mesiacov...lenze kazda nevesta uz vie svoj datum a oni nemaju problem surcenim datumu...je to na nervy 😐

• Ruzicka, bola si sa tam spytat? to bude asi najrozumnejsie... inak je to dobre na nervy s tymi terminmi, to Ti nezavidim

• hej pytala som sa

• no na nervy - a kedy zverejnia datumy?

• v oktobri

• tak tych par dni uz vydrz 😉

• nejde o datum, ale tie ziadosti...o tom som hovorila..nie o par dnoch

• no ved datum si urcis vopred a ziadost podas 6 mesiacov predtym - my sme ziadost davali asi tri mesiace pred

• a oni si datum na konkretne meno niekam dopredu zapisuju i ked je to este bez ziadosti?

• ja som nemala problém - v oktobri sme si podali žiadosť, hned ako vyvesili termíny a svadbu sme mali 21. augusta. takže žiadny problém v tomto som nezaregistrovala

• dakujem gabika za info

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DoubleTree by Hilton Bratislava je hotel, ktorý do cestovania opäť navráti pocit ľudskosti. Tešíme sa na Vás!
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov