Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • Ďakujem za info 🙂

• baby a neviete o nejakej krajcirke alebo mladej navrharke v okoli TT ktora sije saty?premyslam ze si nebudem poziciavat ale dala by som si usit..

• Sponzor fóra
  • Čaute baby viete mi povedat nejake recenzie na salu v UCMke v trnave ???

• sála v UCM - iba pozitívne. Dokonca som tam zažila také milé prekvapenie - ak bola výzdoba v nejakej farbe, aj obsluha mala kravaty a zástery v tej farbe.

• a pre kolko ludi je asi tak tato sala v UCM? neviete mi poradit ak ste tam niektora boli alebo tak 🙂

• v tej hlavnej sále môže sedieť okolo 120 ľudí, v bočnej asi 70. Bola som tam na 2 stužkových a netlačili sme sa.

• mne bolo povedane ked som si to zajednavala ze uz tam mali svadbu aj pre 200 ludi ale boli uz trocha natesno

• MICHALA- ale asi iba ked robia vyzdobu oni tak sa tak zladia ale ked ja budem mat svoju aranzerku tak asi nie 😞 oni mi sice ponukli vyzdobu ale za 500 € a to je raz tolka cena co mi ponukaju ine aranzerky.

• Nie, výzdobu si robili študenti a úbory farebne zladené bola ich iniciatíva. Koľko budeš mať ľudí?

• Ahojte, ja len davam do pozornosti dalsiu peknu salu resp. restauraciu v TT. Budova Aquapolis pri Tescu, je tam otvorena dalsia restauracia v sieti Relax a robia sa tam aj akcie. Sala je pekna nova a velka, ja tam budem mat v maji svadbu, teda dufam, ze si to dovtedy nerozmyslime 🙂

• Ahoj baby som tu novačik...chcela by som radu ohľadom svadby v hotely prestige, počula som zlé aj dobré info a nevieme sa rozhodnúť medzi týmto hotelom a sálou pri tescu v tom novom centre, ďakujem.

• Ahoj cica310, my sme sa tiez takto rozhodovali a nakoniec sme dali prednost Aquapolisu. Aj ja som pocula na Prestige aj aj, vies, sto ludi sto chuti. My sme sa rozhodli najme preto, ze je to nove a cenovo porovnatelne...dost zavazilo aj to, ze v Prestig chceli za vyzdobu na hlavu cca 8 EUR, tak si spocitaj, ze ked mas 80 ludi, kolko to je. 🙂

• cica, choĎ aj do jedného aj druhého posedieť a nasávaj atmosféru. Stačí si dať kávu a uvidíš ochotu čašníkov, kuchyňu, čistotu, hluk, prístupy, priestory, akustiku, farebnosť.... Tvoj pocit ti najlepšie povie. Samozrejme, aj nie si limitovaná financiami, lebo Prestige patrí k tým drahším.

• kde ja najlepsie zlatnictvo v Trnave?

• Sponzor fóra
  • Dracica - tazko povedat, ja mam oblubene zlatnictvo na rohu Europa Pasage, mensi, zato kvalitny vyber, ale obrucky tam napr. nemaju...

• hm no dakujem musime popozerat

• ahoj Drači, ja mám snubný zo Zlatníctva Jozef, z predajne pri Pepe pasagi a myslím že tam majú pekné obrúčky. Ale oplatí sa ísť aj do Serede, tam má predajňu pán Stacho, je tam aj katalóg, lebo on vyrába obrúčky aké chceš. Sídli v Očkove, tam má vraj aj väčší výber alebo pozri cez google zlatnictvostacho.sk. 🙂 Kamarátka mala obrúčky od neho a pochvalovala si a aj cena je fajn.

• z.junasova - Stacho dava robit (nie robi) krasne obrucky - to fakt - vyber aj komunikacia a flexibilita - super, nam ich vsak dobabrali 😞 - stava sa im to malokedy - mali sme smolu, ze sa to stalo prave nam 😞

• aha, tak to som nevedela, a dali ste si robiť obrúčky podľa ich ponuky alebo ste mali vlastný vzor, čo Vám vlastne dobabrali, zaujíma ma to lebo som aj ja uvažovala že si u nich dám spraviť

• z.junasova...o tom som uz pocula ale prvom rade by som chcela popozerat v TT lebo to je najblizsie..k tomu Jozefovi chceme ist...len som chcela vediet ake su podla niektorych co maju skusenosti dobre zlatnictva kvalitou aj cenou.

• Aj my sa chystame na obrucky ked budeme doma... Tak aj ja budem vdacna za nejake typy kde ist v TT a okoli pozriet 🙂

• Ahojte mate uz vybraneho fotografa a kameramana?

• Ahoj smejlicka, my uz mame aj vybratych aj booknutych, ty uz mas, ci sa nevies rozhodnut? 🙂

• no praveze este nemame vybratych, tak hladam info o niekom, teda skor pomaham sestre co sa ide vydavat 🙂 .

• aha, ja ti mozem poradit podla mna dobreho fotografa za dobru cenu 🙂 A kedy sa sestra vydava?

• Vydava sa 14.5.2011. Dakujem

• ahojte, dievcence,
    mne ten cas tak rychlo uteka, ze sa mi podaril taky preslap ohladom narodenin, ze mam chut sa zababusit ako maco a ulozit sa na zimny spanok 😃
    a zistujem, ze som tu nebola 100 rokov..
    takze mile nove priduvsie nevesticky, vitajte...drzim palce pri pripravach... 😉
    a moje ostatne babulky srdecne zdravim...
    moja polovicka nechala pripravy v mojej rezii...ma uplne sokoval 😮 ...este teraz som z toho tak trocha mimo...najhorsie, alebo najlepsie je to, ze sa do toho akosik nehrniem...asi by som mala predychat...alebo rozdychat? 😃 ale inak pohoda...asi to spravime tak, ze zodvihnem telefon a dohodnem agenturu...mienim sa starat akurat tak o saty...tak kam ist na saty?

• a budes si kupovat alebo poziciavat??

• @lomnicka
    ahoj moja....
    takze ? zacinaju pripravy na ostro? sa tesim 😬 😬 😬 🙂 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…