Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • Ahojte, chcem sa spytat: Myslite si ze v Barbakane je dostatok miesta na tancovanie pre cca 60 ludi?

• Ahoj lomnicka, kedy mas svadbu?

• @dracica6636
    fuha...asi najskor poziciavat...ale chcelo by to u mna nieco take vyslovene mnam...moja sestricka zahlasila, ze na mne nechce vidiet nic farebne, ja totiz milujem vinovocervenu, rubinovu... akceptuje len biele, co som povedala, ze ja biele e e e, ale maslove jo...

@ianitka
    sa tesis? ja taky, taky...ale viac asi moja mala druzicka...uz prevetrala saty...

@bajka1
    termin este presne nemame...som zvedava s akym navrhom pride moja polovicka...

@sweedy
    ak by som mala mat 60 ludi, tak by som asi rezervla obe miestnosti...aj tu, kde je bar a tam by som asi trsala..a vtej druhej by som mala pohostenie...a zas zalezi od toho, ake mas zlozenie hosti, co sa tyka veku a zabavania sa...

• Sponzor fóra
  • Ahoj strana uz sme dali v prestige zálohu, uvidime ako to dopadne, dufam ze dobre, ked sa budeme bavit, a ta vyzdoba od nich nieje povinna.

• Ahojte,
    ja mam iba horsie skusenosti s rozdelenymi miestnostami. Kazi to celkovy dobry dojem. Najlepsie je ked su vsetci pokope, alebo aspon vidia na parket. Preto sme nemali svadbu v TT, ale mimo. Nic sme take idealne v TT nenasli 😐 .

• @lomnicka  potesujuca sprava o tvojej svadbicke... daj potom vediet kedy... lebo nechodim tu uz tak casto 😉

• @cerler
    dam, dam... 🙂 piskni mi do ip na teba kontakt mailovy a aj teflonovy, ak chces...ved mozno budem potrebovat poradiiiiiiiit...

@michala
    kde si? aj k tebe mozem prist na rozumy?

@kaja0606
    otazka moze byt aj taka, ze ako su predelene tie miestnosti...naozaj zalezi od predstav, poziadaviek, skusenosti a mnohych dalsich aspektov...teda si myslim... 😉 v nasom pripade to tiez vyzera na mimo trnavu...ale beladice ani chateu bela to nebude 😞

• kaja0606: mozem vediet kde mimo tt ste to mali???? lebo nas bude cca 120 a mam problem zohnat salu v TT, pre taky pocet ludi....

• Hubica, pekný kulturák je v Chtelnici ak by si chcela pošlem ti číslo na predsedu.

• Baby vy budete viac vediet dufam poradit...poradte dobreho DJ...okrem Brana Slezaka,lebo toho bude mat sesternica a nechcem aby sme mali toho isteho 😃 Diky,cakam IP...

• DJ erny, Marián Kukla

• my budeme mat DJ Gusta

• lomnička som ti neustále k dispozícií

• @michala
    vrele dakujem... 🙂

• My mame DJ Blesáka 🙂

• Sponzor fóra
  • baby, kde mam zohnat saty, ktore vyrazia dekel nielen mne 😃 😛 ?

@bybi
    dj gusto je odkial?

@strana
    dj blesak spravi dobru zabavu...

@pepiska2812
    skus marian kukla

• To dufam, ze urobi dobru zabavu, vybrala som na zaklade referencii, ale nezazila som.

@lomnicka
    aj ja chcem take saty🙂 Zatial som bola len v sarme na sefanikovej

• ahojte, som tu nova, my budeme mat tiez pana Bleska, je super...uvazovali sme aj nad DJ M. Totkom...lomnicka a ty mas kedy termin svadby?alebo uz mas po nej?🙂

• @adkas11
    buduci rok, ale presny termin este nemame...cakam, co navrhne moja polovicka...ale skor to vidim na jesen...

• Ahojte, pridavam sa k buducim nevestam, ktore planuju svadbu v Trnave 🙂 Zatial mame zariadene jedine, a to na matrike zahlaseny termin - den D bude 3. septembra 🙂 Prave zaciname s pripravami, tak dufam, ze vsetko pojde a vyjde podla predstav, som zatial zo vsetkeho strasne nadsena 😃

• Lomnicka dj Gusto je z BA, teda vraj sa teraz prestahoval do Castej 🙂

• caute holky, chcem sa spytat na dobreho DJ z Trnavy a okolia, Dj Blesak a Slezak je uz obsadeny na moj termin 😞
    dik

• @bybi
    dakujem....

• ahojte baby... neviete niekto koľko ľudí sa ,,vmestí,, do sály na kopánku??? nikde na nete to naozaj nemôžem nájsť?? chcelo by to aj nejaké foto 😒

• Ahoj Barbor,
    vitaj mezdi nami 🙂... Uzivaj si toho stastia s pripravami pokial sa da 😉

• Ahoj baby, neviete mi poradiť nejakého dobrého starejšieho z okolia TT, Ďakujem

• baby ešte jedna otázočka...mal z vás niekto dj blesáka na svadbe? počula som o ňom samé chvály a chcela by som vedieť ako to cca vychádza finančne. Moc ďakujem 😵

• Tacianka myslim ze niektore baby ho tu maju zajednaneho uz. Ja osobne s nim skusenost nemam, ani som doteraz o nom nepocula 😬 A kedy planujete svadbu?

• Čaute baby, nemáte nejaké ohlasy na starejšieho pána Cvingera?

• tacianka: kamoska mala svadbu na KOpanke a boli sme tam asi 60-70, plus neskorsie prisli este daki hostia .. a uplne v pohode .. ale pocula som, ze sa to ide prerabat a zvacsovat 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov