Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • kto by tu jedol ? vsetky drzime dietu 😃 😃 😃

• ahojte baby, ako tak pozeram, vsetkym nam ten vikend ubehol pekelne rychlo 😃
    boli ste na sv. veltrhu "blavacky"? ja som bola a bola som dost sklamana 😒 uz viem, do ktoreho salonu si saty urcite nepojdem vybrat 😞
    ale videla som suprove sv.oznamka, pekne, tradicno-netradicne a vtipne 😉

a v stredu mam ist do kina a tiez som chcela vidiet Parfum 😐 baby nekazte mi dopredu zazitok, ale nie, ja si pozriem hocico, len nie horory a scifi... inak videli ste Hostel? tusim najhorsi film, aky som kedy videla... skor bola donutena pozerat... 😉

• ahojte🙂 mas tip na nejake pekne sv.oznamenie?

• Sponzor fóra
  • tak ako, uz po obede?

• neviem aky mas vkus, no mne sa nepacia take tie s holubickami, srdieckami, so zlatym pismom vycancane... az gycove...

ale zase tiez sa mi moc nepacia tie nove... s boxerkami a tangami a pod...

to ktore ma "dostalo" vyzeralo akoby papierove puzdro, na nom boli akoze svadobcania a dole nevesta so zenichom na bicykli, na strane bola taka snurka, kt ked si potiahla nevesta so zenichom sa dali do pohybu, a tym potiahnutim si vlastne z tej akoze obalky vyslo oznamko - teda text kto s kym, kde, o kolkej...

ak to nahodou najdem na nete, poslem ti 😃

• no ja uz som po obede a vy ?

• simasi, vobec si to neviem predstavit, ale znie to zaujimavo, hod to sem ak to najdes 😉

• relativne aj ja, drahy rano nieco pripravil 😃

ivinka, uz mas vybrate nejake sv. oznamko? uz si zacala s nejakymi pripravami?

• SIMASI nezacala som este s nicim 🙂 az buduci tyzden... idem tento vikend domov oslavovat tak to spojim s tym, ze nieco pobeham... a ty ?
    a oznamko ? asi vlastna vyroba... nejaka nasa vtipna fotka a k tomu vymyslim nejaky vtipny text... inak v piatok nam s drahym sibalo, tak som mu namalovala mihalnice a fotili sme si ocka, kto ma dlhsie... neviem, ci ste si vsimli tu moju skvrnku v oku a z uzasom som zistila, ze on ma taku istu len zkadlovo....haluz 🙂 mrknitedo albumu ak chcete 🙂 dam ju tam na chvilku

• ivinka..aj ja mam takú škrvnu v oku 😉

simasi..to oznámko znie veľmi zaujímavo...🙂...hmm..aký pokrok od našej svadby 😉

• DZULI to fakt? a v ktorom ocku ? ja mam v lavom, darling v pravom 🙂 presne opacne zrkadlovo 🙂

• ani mne sa nepacia vyholubickovane oznamenia to platilo volakedy🙂)nasla som jednu stranku su tam rucne vyrabane oznamenia a celkom ma zujali🙂nepoznate nejakeho naozaj dobreho fotografa?🙂

• ivinka...no tá škvrnka je v tom istom oku ako máš ty a skoro aj na rovnakom mieste...😉 to je sranda 😃

jani hoď sem tú stránku...ja sa tam rada mrknem 😉

• JANKA mozem ta odfotit 🙂

• ivinka
    vy sa doma nenudite, ze 😃

baby nechcem vas strasit, ale videla som zopar dokumentov, viete ze existuje "diagnostika" ochoreni podla skvrn v ociach?len neviem, ci je to uz aj u nas 😒 trosku posurfujem po nete 😉

janka
    posli link na tu stranku🙂 teraz su dost moderne take s "pauzakom" no tie ceny su hrozitanske! niektore stoja aj 50 sk/ks... k tomu este postovne... na to, zeich aj tak 80% ludi, ktorym to oznamko dojde zahodia... doslova su to vyhodene peniaze...

• Sponzor fóra
  • simasi... tak to si ma teda aj trochen vystrašila...!! o tom som vôbec nepočula...

• www.miadesign.cz, mozno aj tu stranku poznate dost casto sa tu objavuju fotky a njapady z tejto stranky

• ivinka tak to dakujem za ponuku?)) 😉

• SIMASI nooooooo veruze nenudime....ani sekundu 🙂 dvaja sialenci sa stretli 😃
    inak ta diagnostika o tom viem, ale to plati vtedy, ked sa ti ta skvrna vytvori pocas zivota, ale ja ju mam uz od narodenia

• vážne?...tak to sa musím aj ja mrknuť doma na fotky či som ju už mala, ked som bola malá...😉 dúfam že áno...

• ale nie, nemusi to nic znamenat, a vobec to nemusi byt "zarucene" nejaka choroba! ja len pozeram a citam vsetko o medicine a pod.... a potom "mudrujem" 😃

• SIMASI kludne mudruj... aspon sa nieco priucime 🙂 nechcela si byt doktorka? 😃

• nie nikdy! ale vzhladom na okolnosti 1-2 rokov dozadu som bola odkazana hladat a studovat tie latinske slovicka...aby som porozumela co ocinovi je a ako sa mu da pomoct 😐 a zistila som, ze je to zaujimave, co s cim suvisi, co treba robit vtedy a co vtedy, co sa ako prejavuje, kedy je skoro, kedy neskoro...objavila som rozne stranky a teraz ked niekomu znamemu nieco je, hned mrknem podla priznakov na tu stranku a najdem si to tam. ako vyhodu povazujem to, ze su tam napisane aj konkr. lieky kt. pomahaju, na predpis, alt. bez predpisu a to najpodstatnejsie - priroda - bylinky atd

• co je to za stranku? nemaju tam nieco o majich "cernajucich"prstoch? 🙂
    inac o tych skvrnach v oku - tiez som o tom citala, ze mozu poukazovat na nejake ochorenia...
    mne manzel rozpraval, ze chcel ist darovat krv so spoluziakmi a doktorka sa mu len pozrela do oci a poslala ho sameho domov... 😬 , bez vysvetlenia, bez testov,...no neviem co to malo byt

• nooo tak to je supeeeeeeer !!!

• ivinka, mas tam krasne fotky...aj ja chcem 😵 , si veeelmi fotogenicka 😉

• dala som si na googli vyhladat skvrny v ociach a naslo to kopec stranok, tak studujem 😃 internet je skvela vec!
     a ta "moja" stranka je edusan.sk

• hups teda skvrny v duhovkach 😬

• ahohte baby. hlasim sa nachvilu z Krakowa. ja som uz fakt zavisla na tejto stranke... 😃 😃
    livi, dakujem, nestihla som si to precitat, ale rychlo som na to prisla, kolko co stoji, hlavne taxi. je to tak, ako si pisala - 3 zlote za km + ak stoja, tak 5 zlotych.
    baby, drzte mi palce, je toho strasne velaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
    ozaj, je tu este niekto?

• TINKAAAAAAAAAAAAAAAAAA ahooooj a ako sa ti tam dari fesanda ??? drzim palce, aj na nohoch !!! 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov