Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ZUZKY ja mam kamosku, takze je to "gratis" tak ti asi bohuzial neporadim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzky, moj ocko je profi fotograf, takze ja mam tiez o starost menej, ale ak by si mala zaujem, tak sa mozes informovat priamo u nho a jeho pracu si mozes pozriet aj na tychto strankach v albume mojej sestry a este jednej nevesty, ked to najdem, poslem ti link
Odpovedať
ahojte, mrknite do albumu dala som tam moje "dielka" x-) ivinka vcera som to skusala, ale "makro" tam nemam, nic to, dnes budem pokracovat ;-) vcera sme boli v kine, na "noc v muzeu" taka pohodova komedia na odreagovanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Zlatik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, skus si vyhladat album podla autorky meno je: lubie, svadba sa konala 9.septembra 2006 v Sp.Podhradi
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzky, pozri si album mojej sestry - autor je : matus a svadba sa konala 24.juna v Levoči
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.... tak konečne som sa sem aspoň na chvílku dostala... simasi....tak tie obrázky sú veľmi pekné... :-D ...hmm aké talenty sa tu nachádzaju ;-)
Odpovedať
pekne, pekne, verim ze v skutocnosti este krajsie :-D mne spadla stranka, prave ked som mala rozpisany mail ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi, tie saty - tvoje favoritky su velmi krasne, aj mne sa pacia rukavy z cipky, len nebude v nich velmi teplo? Uz si ich niekde skusala?
Odpovedať
Dobre rano, aj mne sa take satky pacia, aj som povodne chcela, ale jednak som ich nezohnala a jednak ma odhovorili, ze z cipky ma budu svrbiet ruky :-( , ale keby som nasla presne tie satky co som chcela, tak to "svrbenie" vydrzim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... noo keby som ja mala teraz svadbu tiež si vyberiem nejaké podobné šaty ako simasi..;-) ivinka..počuj nemáš tie fotečky so štvorlístkami náhodou vo väčšom formáte? vieš manželík má takú fotku vyvolanú vo formáte A4 a vyzerá super, nooo on mal veľkosť fotky okolo 3000xniečo..neviem presne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooj baby, ja dnes makam ako farebna, musim vsetko postihat, lebo chcem zdrhnut skor, ficim totiz po praci domov do SNV jupiiiiiiii ;-) DZULKA mam ju doma v original formate, takze pozriem a preposlem, ak nezabudnem a ak nie dnes, tak potom v nedelu,oki ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
super dík... a pošli obidve ;-).... a rýchlu cestu domov prajem :-)
Odpovedať
zlatik, tie rukavy nie su so satami v celku, daju sa normalne vyzliect, a ja budem mat svadbu asi niekedy na jesen, okt - nov. ale zatial sme este nezacali nic vybavovat, je to u nas trosku komplikovane, a ani sa do tej svadby nejako nehrnieme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI dik moc , snad nebude celu cestu liat alebo primrzat :-(
Odpovedať
ivinka ked sa budes vracat prines trosku "zimy" :-D zlatik, sorry, nieco som poplietla, tie rukavy sa nedaju dat dole :-N ale to neva :-D
Odpovedať
ako tak pozeram, dnes sme vsetky trosku viac zaneprazdnene... dzuli ideme dnes na taebo?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI donesiem ti aj sniezik v sklicku, ak bude :-) chces? ozaj...ak by si potrebovala nieco z domu, tak no problem, staci povedat...
Odpovedať
ivinka dakujem, x-) si zlata, ale teraz nic nepotrebujem ;-) min. vikend bola u nas mamina, a niekedy bud. tyzden ma dojst bratranec s malou, opat maju ist na nejake vysetrenia... mozno ich dovezie brasko, takze rodinka chodi za mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi a ako je to teda s vasou svadbou, ked pises, ze sa do nej nejako nehrniete?
Odpovedať
Profilova fotka
leni..tak ideme .... pôjde aj kolegyna..ale nie Lívia...;-) ja sa mam s kolegynou stretnuť pred jednotou o pol šiestej, tak povedz kde nás budeš čakať a o koľkej..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no teda ty to mas skvelo zariadene....ked nechce Mohamed dk hore, tak pride hora.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky chcem sa Vas opytat, ci mi viete niektora poradit, kde v Polsku by som mohla pozhanat svadobne pierka a ozdobu na auto? V nejakomm obchode alebo na trhu?Ja nemam cas, aby som si to sama vyrobila som dost pracovne vytazena.Poradte ak viete prosim dik dik :-D :-D :-D
Odpovedať
tak pred skolou okolo 17.45... moze byt? smejko, netusim...
Odpovedať
Profilova fotka
leni môže byť... :-) smejko ani ja neviem... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, ficim ja domkov pomalinky....tak kraaaaaaaasny vikendik prajem paaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zienky. Ja som tiez zo Spisa! Respektive zo Sp. Vlach. Takze patrim k vam! Ja sa budem tiez vydavat,ale az o rok,takze mam cas,ale uz si zacinam pozerat pomaly nejake vecicky. Takze tak. Sem tam sa zapojim do diskusie. Hej? Cau zatial.
Odpovedať
Profilova fotka
Livi,ty si mala krasnu kyticku. Kde ti ju viazali? V SNV? Ja by som chcela mat vo svadobnej kyticke urcite slnecnice,len neviem,ci ich zozeniem v kvetinarstve v SNV... :-N
Odpovedať
Dobre ranko :-) tak ako ste vikendovali? mrka vitaj...k tej kytici, slnecnice ti v pohode zozenu, ked sa v kvetinarstve dohodnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... tak mi sme víkendovali prevažne doma..akurát v nedeľu sme boli v PP... a aj dobre lebo v Max-e boli výpredaje..takže sa mi podarilo kúpiť manželíkovi darček na narodky ;-) a niečo sa ušlo aj mne...;-) mrka...vitaj... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?