Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Dobre rano,
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lienka. Prepac,nevsimla som si tvoju otazku. Nie som zo SNV. :-( Spisske Vlachy. Poznas? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby,. dobreeeee ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeminenky. Zatvaraju sa mi oci po tej nocnej. Asi pojdem spat,ale chcela som este spravit tortu pre mojho mileho,kedze dnes mame 5 rokov vyrocie,co sme spolu. Ale to by som musela ist do obchodu a sa mi nechceeee. Pojdem potom,ked sa vyspim. Tak vy si pokecajte (co by ste v praci velmi nemali :-D ) a ja si to potom precitam. Tak pekny dnik. Ahoj!
Odpovedať
Profilova fotka
MRKA ty si po nocnej? uff...nezavidim a kde pracujes ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... bréé ránko .. :-) mrka..tak pekné sny prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,ja som zavisla na tejto stranke... Na oci uz pomaly nevidim,ale vzdy tu sedim a cumim na tu obrazovku... |-| Ivinka ja pracujem v Anglicku na nocnych a je to super. Fakt. Vobec sa nestazujem,ale zijem ako netopier. A moj mily prave odisiel do prace,tak mam celu postel pre seba. Co je dobre,ale na druhej strane zase nie. x-) Dakujem Dzulinka. Idem uz fakt chrumat. Dobru noc a vam este raz pekne ranko a pohodovy den. Off
Odpovedať
Profilova fotka
mrka..tak to musí byť fakt zaujímavé tie nočné...ale každému vyhovuje niečo iné ;-) ivinka..a ako bolo doma? niečo si si vybavila??
Odpovedať
jasne, ze poznam Sp. Vlachy...mame tam rodinu a v Olcnave a Bystranoch tiez :-D - mamka odtial pochadza Julia - vcera pridem domov a prazdny byt...takze aj dobre ze sme sli takto neskor, bolo perfektne, dik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni ..nie si sama..aj ja ked som prišla domov bol byt prázdny... ;-) .... aaa som rada že sa ti páčilo... dúfam že nás ten elán tak skoro neopustí..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MRKA ahaaa, netusila som, ze si v UK...tak dobru nocku :-) DZULKA no saticky som zatial nevybavila :-( v SNV este vraj maju koncom marca podostavat nejake nove modely, tak uvidime...
Odpovedať
ahojte ivinka no konecne sa mi podarilo odfotit prstienok :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, dlhsie som sa neozvala, ale nebolo kedy. v piatok som sa vratila zo sluzobky a v sobotu som namiesto oddychu palila do SNV, teda domov. neplanovane a necakane...tak ako livi, som prisla o velmi blizku osobu...je mi teraz strasne...este stastie, ze sefka to pochopila a vcera som mohla byt doma.
Odpovedať
ahojte - tinka, je mi to ľúto, ja som sa z toho ešte teraz nedostala, mám také depky... ;-( len sem-tam tu nakuknem, ani písať sa mi nechce.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
áno tinka..viem.. :-( a úprimnú sústrasť ti prajem...
Odpovedať
Profilova fotka
TINUS ajoj, uprimnu sustrast, drz sa ! :-( SIMASI no ukaz prstienok :-)))
Odpovedať
vdaka baby... livi, presne ako pises...
Odpovedať
ahoj tinka, je mi luto...
Odpovedať
ivinka je to tam :-D
Odpovedať
neviem kto tu spominal slnecnicovu vyzdobu, ale v bazare nejaka baba ponuka slnecnicove pierka na predaj...tak to len tak okrajovo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI videla som, kraaaaaaaaaaasny ! aj ta tvoja fotecka pjeknaaaa :-) chvalim ta!
Odpovedať
:-N dakujem vytlacila som si tulipany :-) vies ako ma poziadal o ruku? blazon! den po mojich narodkach (kt sme museli stravit na stavbe) bolo strasne teplo, unavena som zaspala na sedacke... drahy ma zobudil, ci si nedam melon. priniesol mi v miske nakrajany melon... tak som napoly este v spanku pomalinky chrumala melonik, a zrazu som tam zbadala nejaky igelit, vyzeralo to ako zamrznuty melon v igelite ten igelit ma normalne vytocil!uz uz som mu chcela vynadat, co mi to tam dal... ale ani som sa nestihla spamata a uz klacal predo mnou... hmm a ja som sa tak rozplakala, ze som ani nepocula co mi vlastne hovori... :-D takze som len vydedukovala, ze ma ziada o ruku... :-D :-D :-D potom mi smutne povedal, ze ma vobec neprekvapil, lebo vraj som videla, ze mal cely den tu krabicku vo vrecku... ale pravda je taka, ze som si to teda cely den nevsimla...a ani vo sne by mi nenapadlo prave toto! vzdy je to tak, ked nieco velmi chces, nevidis to , aj ked to mas rovno pred nosom...
Odpovedať
lienka aj moja mamina pochadza tam odtial... vojkovce ;-) ocino bol o sloviniek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute zeny, no Simasi, tak to bolo romanticke, normalne krasa. Ako dlho ste zasnubeni?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI paraaaada romantika jak vysitaaaaaaaa :-) ozaj vytlacila si ich? a ako to vyzera? nie je to zrnite??? poslem ti este nejake, spravila som viac zaberov
Odpovedať
Profilova fotka
Ivinka, bola si uz vyberat saty? ak ano kde? Ja som bola v nedelu s drahym na vylete v Kezmarku a na namesti som objavila dva svadobne salony, pozerala som saty len cez vyklad, ale vyzeralo to slubne. Treba to ist omrknut
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK bola som pozriet len tak zbezne v SNV , ale vraj este maju dostat nove kusky niekedy koncom marca, tak uvidime...aj ked...som cim dalej tym viac presvedcena, ze si saty kupim cez ebay alebo dam usit kamosovi
Odpovedať
Profilova fotka
mne by segra tiez mohla usit, ale ak by som si kupila kvalitnu a krasnu latku, tak by ma mozno vysli 3 tisicky, ale napriklad spodnica spravi vela a tu by som nezohnala
Odpovedať
Profilova fotka
Inak v tom svad.salone, kde maju dostat novu kolekciu som bola, ukazala mi majitelka fotky tych siat (3 kusy) ale pacili sa mi len jedny,tak ich pojdem vyskusat ked pridu
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK spodnicu mozes zohnat aj tu naprilad v bazare...alebo na inych strankach a viem, ze v niektorych salonoch poziciavaju len spodnicky za par korun... ja nad tym sitim veeeeeeeeelmi spekulujem, pretoze kamos je modny navrhar a naozaj velmi sikovny a viem, ze to, co by mi navrhol, by mi sedelo uplne ako "rit na serbel" lebo ma pozna nielen fyzicky ale aj psychicky a to vela spravi...a po druhe urcite viem, ze take saty by nemal nikto iny... a to je dost originalne a laka ma to, pretoze ja som taky typek, co musi stale "vytrcat z radu" :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?