Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viem o com hovoris ivinka, aj ja mam na sebe najradsej nieco originalne. Ked mas takeho kamarata, tak urcite nevahaj, ja by som sla do toho a nechala si navrhnut model a potom by som sa rozhodla, ci si ich dam aj usit alebo nie. Ja sa uz tesim, ze v marci obehnem poprad a kezmarok a urcite si vezmem aj fotak nech sa vidim priamo na fotke ako vyzeram, je to lepsie ako ked som skusala saty len pred zrkadlom a uz ani neviem ako som v nich vyzerala.
Odpovedať
Profilova fotka
Lienka to som ja ta slnecnicova. Uz som jej pisala skor a povedala,ze v pohode mi ich spravi,takze viem o tom. Ale dakujem!!!
Odpovedať
dobre rano, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekné valentínske ránko prajem ;-) ivinka...tak ja mať takého kámoša tak ani neváham ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeee babulkyyyyyyy krasne Valentinske ranko prajem !!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No caute kocky. Vidim,ze okrem Ivinky tu nikto nie je. To vas tak dorazilli Valentinske pripravy? :-D Ivinka,tak aspon ja sa ti odzdravim a prajem aj tebe krasneho Valentina. Idem spat. Ahoj!
Odpovedať
jej mrka, zase po nocnej? skoda ze sa stale miname...inac ja som stale tu, len tu nikto nepise, tak ani ja nic...rozmyslam co mam kupit svokre k narodkam...fakt netusim...
Odpovedať
Profilova fotka
MRKA tak tebe zase dobru nocku :-) LENI a co ma svokra rada? Alebo co sa jej paci ?
Odpovedať
Profilova fotka
noo aj ja tu sem-tam mrknem..no mala som doteraz prácu... ;-) noo leni..my sme svokre na 50-tku kúpili spolu s jej rodinkou bio-lampu... takže hlavu si nad tým lámať nemusím.. :-D ...a tvoja svokrička má nejaké okrúhle? ak nie tak ja by som jej kúpila niečo do domu na vynovenie...;-)
Odpovedať
my sme s koleginou same, takze vegetime... svokra? kvetinky ma rada - ale tych ma kopec a na vynovenie? jedine zaclonu,alebo nejake obrazky na stenu, nic ine ma nenapada...
Odpovedať
nepise sa nahodou kolegynou - teda s y? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, prajem krasneho Valentina
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
áno s y ;-).. noo tak jej kúp nejakú záclonku...;-) určite sa poteší..;-) my to doma väčšinou riešime tak, že čo našim dochádza tak im to kúpime... kedže oni si stále myslia že ešte im to nejaký ten čas vydrží, stále to s kúpou odkladajú.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI alebo jej kup nieco, len tak pre radost, co vies, ze po tom tuzi a sama by si to nikdy nekupila...
Odpovedať
Profilova fotka
zlatik aj tebe... :-D leni .. tak ak máš ešte čas tak poriadne počúvaj čo ti bude hovoriť..a určite sa niečo nájde čo si bude priať..;-)
Odpovedať
zlatik aj tebe!!! no ved to, ze neviem po com tuzi...casto sa nestretavame a ked sa vidime, tak mam pocit, ze jej nic nechyba - aspon nie materialne - take nakupy si robi sama....no uvidime, hadam na nieco pridem :-) aj tak vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
LENI alebo ste jej mali ako darcek " pořídit " vnucatko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka super nápad ;-).... hmm..
Odpovedať
ivinka tak teda ty mas skvelych kamaratov! nevahaj a hupsnite na to! uz sa tesim na skvele svadobne fotky! a tie tulipany, mam farebnu laserovku, 2400dpi, vytlacila som to 3 krat, v roznych nastaveniach kvality, na polovicu A4, zlozila som papier na polovicu, a normalne mam nutkanie pouzit to ako pohladnicu :-D a skusila si si to aj otocit, teda na vysku? vyzera to skvele! no proste krasne! lienka my s bratom sme mamine na 50 "kupili" vodicsky kurz... to bolo reci, ze to nechce, ze tam nejde a pod... a teraz jazdi ako pirat :-D teraz sme kupovali taku velmi peknu vec, tiez na 50, od fy Goebel...ci ako sa pisu. oni robia nieco take: obrazy znamych maliarov aplikuju na porcelan, sklo, ... maju fantasticke a krasne veci, dam foto do albumu, mrknite na to... ale v snv to urcite nenajdes, ak by si mala niekoho tu v ba... maju to v poluse aj auparku... PS... fotila som to len tak narychlo, a na obruse, tak tie ciarky si odmyslite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no ono to povodne aj bolo na vysku :-) len ja som si to dala na sirku, lebo to mam v PC na desktope :-)
Odpovedať
paraaada, milujem na skle malovane obrazy, hmmm krasa ale svokra ma uz po 50ke :-) a dnes jej ideme blahozelat takze to musi byt nieco narychlo... :-D , ale moja mamka bude mat v lete, takze mozno...
Odpovedať
ivinka - aha! uz je to tam, ale nie je to miska na oriesky, ako si niekto moze mysliet :-D , je to taka "dekoracia" a dotycna obdarovana dama, to velmi ocenila a doslova bola z toho "hotova" kedze to pozna... alebo tiez zn Luis na neskutocne salky... alebo misy z takeho hrubeho cireho skla, tonovane nejakou farbou... su to krasne vecicky, a nie hocijake... ale stylove! no dost uz, nejako velmi ma to nadchyna! no co narobim, ked sa mi taketo veci pacia! idem radsej trosku makat. pa zatim
Odpovedať
lienka tak jej kup nejaku orchideu, ked ma rada kvetinky urcite to oceni :-D alebo zajdi do "diela" a kup jej nejaky malinky malovany obrazok, alebo velky, podla zasluh :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no leni tak to už nemáš veľa času..ale tak ako simasi povedala skoč do diela..tam sú krásne obrazy...alebo do luciana..;-)
Odpovedať
no v diele maju krasne malovane obrazy SNV, ale stoja okolo 5-6 tis., a my skor rozmyslame o niecom "mensom" :-N a orchideu uz ma - dokonca dve :-D - sama si kupila...vravim, ze materialne si dokaze zabezpecit sama :-) , ale v pohode, mozno kupi nieco manzel - ved koniec koncov je to jeho matka a mal by vediet co sa jej paci...lenze u nich darceky a sviatky neboli nikdy "v kurze"...uvidime...vdaka baby, ste perfektne ako sa snazite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI alebo jej zaplatte nejaku skraslovaciu kuru v nejakom kozmetickom salone... to by ju mozno potesilo...
Odpovedať
tak to nepoznas moju svokru, asi by tam nesla lebo by sa hanbila, niekedy su jej reakcie nepochopitelne hlavne v situaciach nad ktorymi ani nie je o com uvazovat,...
Odpovedať
Profilova fotka
noo leni to sú tí starší dedinskí ľudia...;-) ..týmto nechcem nikoho uraziť...existujú totiž aj výnimky..;-)
Odpovedať
tak jej kupte knihu :-D bud nejaku "tazku klasiku" alebo nejaku o niecom co ju bavi, kvetinky,obrazy.... alebo napr. nieco od Paul Coelhy-o... ma velmi zaujimave knihy kazdy v nich nieco najde ;-) my ked uz nevieme co, tak kupime klasiku - parfem, kvetinky a coko :-D
Odpovedať
:-D no mozno pri tom skoncime simasi aj my :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?