Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • Viem o com hovoris ivinka, aj ja mam na sebe najradsej nieco originalne. Ked mas takeho kamarata, tak urcite nevahaj, ja by som sla do toho a nechala si navrhnut model a potom by som sa rozhodla, ci si ich dam aj usit alebo nie. Ja sa uz tesim, ze v marci obehnem poprad a kezmarok a urcite si vezmem aj fotak nech sa vidim priamo na fotke ako vyzeram, je to lepsie ako ked som skusala saty len pred zrkadlom a uz ani neviem ako som v nich vyzerala.

• Lienka to som ja ta slnecnicova. Uz som jej pisala skor a povedala,ze v pohode mi ich spravi,takze viem o tom. Ale dakujem!!!

• dobre rano, 🙂

• Sponzor fóra
  • pekné valentínske ránko prajem 😉

ivinka...tak ja mať takého kámoša tak ani neváham 😉

• cafteeeee babulkyyyyyyy krasne Valentinske ranko prajem !!! 😃

• No caute kocky. Vidim,ze okrem Ivinky tu nikto nie je. To vas tak dorazilli Valentinske pripravy? 😃
    Ivinka,tak aspon ja sa ti odzdravim a prajem aj tebe krasneho Valentina.
    Idem spat. Ahoj!

• jej mrka, zase po nocnej? skoda ze sa stale miname...inac ja som stale tu, len tu nikto nepise, tak ani ja nic...rozmyslam co mam kupit svokre k narodkam...fakt netusim...

• MRKA tak tebe zase dobru nocku 🙂
    LENI a co ma svokra rada? Alebo co sa jej paci ?

• noo aj ja tu sem-tam mrknem..no mala som doteraz prácu... 😉

noo leni..my sme svokre na 50-tku kúpili spolu s jej rodinkou bio-lampu... takže hlavu si nad tým lámať nemusím.. 😃 ...a tvoja svokrička má nejaké okrúhle? ak nie tak ja by som jej kúpila niečo do domu na vynovenie...😉

• my sme s koleginou same, takze vegetime...

svokra? kvetinky ma rada - ale tych ma kopec a na vynovenie? jedine zaclonu,alebo nejake obrazky na stenu, nic ine ma nenapada...

• nepise sa nahodou kolegynou - teda s y? 😛

• Caute baby, prajem krasneho Valentina

• áno s y 😉..

noo tak jej kúp nejakú záclonku...😉 určite sa poteší..😉 my to doma väčšinou riešime tak, že čo našim dochádza tak im to kúpime... kedže oni si stále myslia že ešte im to nejaký ten čas vydrží, stále to s kúpou odkladajú.. 😉

• LENI alebo jej kup nieco, len tak pre radost, co vies, ze po tom tuzi a sama by si to nikdy nekupila...

• zlatik aj tebe... 😃

leni .. tak ak máš ešte čas tak poriadne počúvaj čo ti bude hovoriť..a určite sa niečo nájde čo si bude priať..😉

• Sponzor fóra
  • zlatik aj tebe!!!

no ved to, ze neviem po com tuzi...casto sa nestretavame a ked sa vidime, tak mam pocit, ze jej nic nechyba - aspon nie materialne - take nakupy si robi sama....no uvidime, hadam na nieco pridem 🙂 aj tak vdaka

• LENI alebo ste jej mali ako darcek " pořídit " vnucatko 🙂

• ivinka super nápad 😉.... hmm..

• ivinka
    tak teda ty mas skvelych kamaratov! nevahaj a hupsnite na to! uz sa tesim na skvele svadobne fotky!
    a tie tulipany, mam farebnu laserovku, 2400dpi, vytlacila som to 3 krat, v roznych nastaveniach kvality, na polovicu A4, zlozila som papier na polovicu, a normalne mam nutkanie pouzit to ako pohladnicu 😃 a skusila si si to aj otocit, teda na vysku? vyzera to skvele! no proste krasne!

lienka
    my s bratom sme mamine na 50 "kupili" vodicsky kurz... to bolo reci, ze to nechce, ze tam nejde a pod... a teraz jazdi ako pirat 😃

teraz sme kupovali taku velmi peknu vec, tiez na 50, od fy Goebel...ci ako sa pisu. oni robia nieco take: obrazy znamych maliarov aplikuju na porcelan, sklo, ... maju fantasticke a krasne veci, dam foto do albumu, mrknite na to... ale v snv to urcite nenajdes, ak by si mala niekoho tu v ba... maju to v poluse aj auparku...
    PS... fotila som to len tak narychlo, a na obruse, tak tie ciarky si odmyslite 😉

• SIMASI no ono to povodne aj bolo na vysku 🙂 len ja som si to dala na sirku, lebo to mam v PC na desktope 🙂

• paraaada, milujem na skle malovane obrazy, hmmm krasa

ale svokra ma uz po 50ke 🙂 a dnes jej ideme blahozelat takze to musi byt nieco narychlo... 😃 , ale moja mamka bude mat v lete, takze mozno...

• ivinka - aha!

uz je to tam, ale nie je to miska na oriesky, ako si niekto moze mysliet 😃 , je to taka "dekoracia" a dotycna obdarovana dama, to velmi ocenila a doslova bola z toho "hotova" kedze to pozna...
    alebo tiez zn Luis na neskutocne salky... alebo misy z takeho hrubeho cireho skla, tonovane nejakou farbou... su to krasne vecicky, a nie hocijake... ale stylove! no dost uz, nejako velmi ma to nadchyna! no co narobim, ked sa mi taketo veci pacia!

idem radsej trosku makat. pa zatim

• lienka
    tak jej kup nejaku orchideu, ked ma rada kvetinky urcite to oceni 😃 alebo zajdi do "diela" a kup jej nejaky malinky malovany obrazok, alebo velky, podla zasluh 😃 😃 😃

• no leni tak to už nemáš veľa času..ale tak ako simasi povedala skoč do diela..tam sú krásne obrazy...alebo do luciana..😉

• no v diele maju krasne malovane obrazy SNV, ale stoja okolo 5-6 tis., a my skor rozmyslame o niecom "mensom" 😬
    a orchideu uz ma - dokonca dve 😃 - sama si kupila...vravim, ze materialne si dokaze zabezpecit sama 🙂 , ale v pohode, mozno kupi nieco manzel - ved koniec koncov je to jeho matka a mal by vediet co sa jej paci...lenze u nich darceky a sviatky neboli nikdy "v kurze"...uvidime...vdaka baby, ste perfektne ako sa snazite 😉

• LENI alebo jej zaplatte nejaku skraslovaciu kuru v nejakom kozmetickom salone... to by ju mozno potesilo...

• tak to nepoznas moju svokru, asi by tam nesla lebo by sa hanbila, niekedy su jej reakcie nepochopitelne hlavne v situaciach nad ktorymi ani nie je o com uvazovat,...

• noo leni to sú tí starší dedinskí ľudia...😉 ..týmto nechcem nikoho uraziť...existujú totiž aj výnimky..😉

• tak jej kupte knihu 😃 bud nejaku "tazku klasiku" alebo nejaku o niecom co ju bavi, kvetinky,obrazy.... alebo napr. nieco od Paul Coelhy-o... ma velmi zaujimave knihy kazdy v nich nieco najde 😉

my ked uz nevieme co, tak kupime klasiku - parfem, kvetinky a coko 😃

• 😃 no mozno pri tom skoncime simasi aj my 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov