Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj leni, ideš dnes cvičiť?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI nooo moja mamina je podobna, nikdy nic nechce a nepotrebuje, u kozmeticky v zivote nebola... a ked sme jej zaplatili taku kuru a masaz, takze este 5rokov potom o tom basnila, ake to bolo uzasneeeeeee ! :-) mozno ju treba do toho len trosku potlacit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ivi moja mamka je taká istá...ale tiež rozmýšľam nad takýmto niečim..;-) izaj na tie fotečky si nepozerala ;-)
Odpovedať
no keby slo o moju mamku tak ano - tiez by je bolo treba dokopat, ale ci svokra pojde, asi by z toho mala skor stres...ale mozno sa mylim, urcite ju raz na nieco take zoberiem... :-) chcem ist cvicit - mam peknu svalovku, takze potrebujem ju rozcvicit...ty ides az zajtra?
Odpovedať
Profilova fotka
DZULIK zabudla som :-( ale davam si to do telefonu...pripomienku :) hned po praci ked pridem domov, tak poslem
Odpovedať
Profilova fotka
leni..áno idem až zajtra.. ja som asi zle cvičila..lebo svalovku vôbec nemám.. :-| tak sa poriadne rozcvič, že v piatok budeš fit..;-)
Odpovedať
nemyslim, ze si zle cvicila, len si uz tvoje telo na tu namahu zvyklo, to je dobre... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka..Ďakujem..;-) a ty budeš nejako sláviť valentína? lienka..asi to tak nejak bude..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI nooooo to sa este uvidi... moj drahy taketo "moderne" sviatky moc neuznava.... a ty ? teda vy ?
Odpovedať
Profilova fotka
noo mi ideme na večeru... u nás to bolo naopak..môj manželík to vôbec neuznával a ja som ho na to naviedla..;-) okey...tak na dnes aj končím...páá a pekný večer..
Odpovedať
Profilova fotka
dzuliiiiiiiiiiiik vymazala som tvoj mail :-( posli mi... nasla som tie stvorlistky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... ivinka tak ti ho posielam až dnes, lebo včera som tu už nebola :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
DZULI ahoj, mas to poslane a inak dobre ranecko baby, ako ste prezili Valentina ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivi..ďakujem... a my sme boli na tej večeri a potom sme si spravili večer v posteli pri sviečkach ;-) ...akože nič extra..akurát to že sme mali aj čokoládky na chrumkanie.. ;-) a ty ako ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja podobne... :-D spokojno
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, musim sa vam pochvalit, vcera som nasla na tejto stranke inzerat na predaj cisto novych svadobnych siat dovezenych zo Syrie. S drahym sme mali cestu do KE, tak som ich bola vyskusat a hned som si ich kupila. Moj drahy ma tam v nich videl, a dufam, ze to nijako nevadi. Valentina sme prezili takmer cely den spolu, takze to bolo super a este mam aj pekny zazitok, kedze som si kupila saty.
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer a kolko stali? mas foto ? supni ho sem...
Odpovedať
Profilova fotka
zlatik..wau..šaty zo Syrie... to znie veľmi zaujímavo... tak ich daj do albumu ;-) nech sa aj my pokocháme..to musel byť fakt super deň ;-)
Odpovedať
ahojte, zlatik no blahozelam k novym satam, super!!! Ja som vcera ani nevnimala, ze je Valentin, zase som nic nestihala, domov sme prisli neskoro...ja uz neviem ani ako dni plynu...
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIk a co sa tyka toho, ze ta v nich drahy videl... je to podla mna len blba povera ! ! ! ja osobne si myslim, ze ak sa ma manzelstvo "poserkat" tak sa to stane bez ohladu na to, ci ta zenich videl v satach pred svadbou alebo nie a ci mas svadbu v maji alebo kedykolvek inokedy.... :-D takze nebooooj!
Odpovedať
ak by sa robili statistiky, tak by to len potvrdili ivinka...tiez som toho nazoru...mna manzel sice v satach nevidel, ale videl samotne saty a vedel ze ich budem mat...neva, aspon som vedela ze sa mu pacia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem, ja sa z nich vytesujem ako male decko. Hned ako ich odfotim, tak zalozim album a vlozim fotky. Chcela za nich 8tisic a zjednala som na 7500sk
Odpovedať
Profilova fotka
noo ivinka..svätá pravda..aj mňa videl drahý na fotke v šatách...ale veľku hlavu som si z toho nerobila.. x-) leni.. tak to sme dve..... mne to tiež rýchlo beží... :-| ..je to hrozné..ten život si nestíhame ani užiť...len samá práca a povinnosti... ]-(
Odpovedať
lienka pridavam sa, ja dni registrujem aj podla toho, ze v utorok a stredu pozeram serial Rodinne puta na prime, a pondelok a piatok "manzelky"...
Odpovedať
zlatik tesim sa na fotku siat, urcite su krasne a trosku exoticke :-D a hlavne budes "originalna" a to je asi na nezaplatenie, ze? ;-) ja sa napchavam marcipanovymi srdieckami, inak valentin - klasika, sladkosti, raffaello, ferrero rocher a marcipanove srdiecka, ja som nam kupila krasne srdieckove hrnceky (moja posadnutost porcelanom :-D ) a ja som zase dostala velikanske srdce - vankusik :-) mamine som poslala balicek - srdiecko mon cherry a braskovi tiez srdieckovy rocher, a este som vytlacila pohladnicu s nasou fotkou... a mamina to pochopila tak, ze jedno srdiecko ma odo mna a druhe jej posiela moj drahy... :-D :-D :-D ale malo to byt tak, ze jedno ma ona a to druhe brasko :-D sme sa pobavili x-) ale hlavne je, ze to necakali a velmi sa potesili
Odpovedať
Profilova fotka
To uz tak chodi, ze prezivame takmer cely den v praci, u mna je to rovnake. Ale zas na druhej strane som radsej v robote ako sa nudit doma.
Odpovedať
a ja by som radsej bola doma :-( v klude by som si vsetko "generalne" upratala, a potom by som si len tak malovala alebo robila svietnicky a tak :-D inak momentalne riesim, ze ma uz tato praca fakt nebavi, myslim, ze je cas na zmenu :-| len neviem kde a ako zacat, konecne by som sa chcela zacat venovat liceniu :-)
Odpovedať
inak lienka ako ste to vyriesili s tym darcekom pre svokru? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi, a kde pracujes, ze ta to tam uz nebavi? Ja mam min. 4 krat v roku krizove obdobie, ked si vravim, ze uz nechcem robit pracu, ktoru robim a potrebujem zmenu. Potom po tyzdnovej krize ma to prejde a pridem opat nato, ze mam vlastne skvelu pracu.
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK a co robis? inak ja mam tu krizu prave teraz, ale myslim, ze nepomonie :-) takze najblizsie obdobie asi budem poskulovat po novom jobe :-) SIMASI zacni licit, ternovat... a 7.7. si to mozes na mne vyskusat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?