Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Prajem prijemny vecer... ¨¨ super - spišačky..... :-N :-N :-N prave zacinam uvazovat nad tym co a kedy budem potrebovat aby ten náš den pol jedinecny :-) ¨ len neviem co skor... predstavy by boli, len tie skusenosti mi chybaju... svadby kamosiek som nejako nestastne stravila v zahranici v praci takze som pri pripravach nebola a starsiu sestru, ani buducu svagrinku ci sesternicku nemam... poradte co ako prve a co moze pockat... x-) jedna konkretna otazka: nechceme svadbu v kostolo, nic proti, ja len to divadlo fakt nemusim, takze aky dlhy cas dopredu treba dohodnut obrad na urade? co vsetko k tomu??? :-| vdaka
Odpovedať
Dobre ranko babule!!! nikaz vitaj :-D ...najprv sa poobzeraj po sale, hudbe,kameramanovi...a tiez svadobne salony,cim skor pojdes, tym lepsi vyber budes mat a ostatne veci sa hadam daju postupne vybavit...co sa tyka svadby na urade v tom ti neporadim, ale tu na fore sa o tom baby bavili takze daj si nieco do vyhladavaca, urcite nieco najdes...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute holky. Tak ako po vikende? Nieco zaujimave? Dajte sem nejake pikosky .... x-)
Odpovedať
ten vikend tak zbehol...joooj este o jeden den viac keby trval...sobota: ja upratujem a drahy v posteli pozera TV :-D a v nedelu sme boli na nakupy a kupili sme si kraaasne kaktusy, mam radost!!!! a dnes mame s drahym 2he vyrocie !!! ale nikto neprisiel do roboty, tak neviem co sa deje =-) a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme s mojou polkou minuly tyzden oslavili 5 rokov,co sme spolu...fuuuha,ale to letiii. (Teda ako frajeri).Tak sme sa boli najest v talianskej restike,pri svieckach a tak :-D ,ale zistili sme,ze to nie je nic pre nas,ze si to skor vychutname v pohodli nasho domova. :-N Tusim nie sme velmi spolocenske typy... Vcera som robila torticku,taku nepecenu so smotanou a piskotkami a moje zlatko si to ovela viac pochvalovalo ako nejake talianske spagetky... tak som sa tesila. Potom som sla vecer do prace a teraz sa chystam spat. Tak tak nejako... :-o Inac aj ja mam rada kaktusy. A VSETKO NAJLEPSIE,MILA LIENKA,K VASMU 2.-MU VYROCIU!!!!!!!!!! Blahozelam a nech ste stastni a spokojni. A bud rada,ze nikto neprisiel do prace,aspon nebudes musiet tolko makat. A nie je nahodou nejaky sviatok,alebo nieco? Nemam potuchy,kedze nie som na Slovensku...
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeeee babuleeeeeeee dobre ranko prajem... NIKAZ vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Ivinka. ..bre ranko!
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja prajem dobré ránko... nikaz...tak ja ti tiež s tým obradom na úrade nepomôžem.. ;-) ale ako lienka napísala..najprv si zaobstaraj sálu, hudbu, kameramana a šaty... lebo s tým je vždy problém zosúladiť to na jeden termín.. aa víkend.. v sobotu som doma upratovala a manželík bol v práci...no prišiel domov skôr, tak ma potešil a urobili sme si pekný večer... no a včera sme boli poobede u kámošky...lebo má narodky...tak sme trochu oslavovali.. ale zbehlo to hrozne rýchlo.. :-( no a dnes sú tu už obaja šéfovia... ]-( :-( skončili sa ružové časy... leni..a ako po piatku..ja som úplne v pohode..čakala som ďalšiu svalovicu...ale až na trochu natiahnuté lýtko je to v pohode..;-) a ideš dnes s nami?
Odpovedať
Profilova fotka
MRKA ty sa dnes nechystas spinkat? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uz idem idem.... :-D Bru noc.
Odpovedať
prajem dobre ránko... ktorý salon je v snv a v okoli najvychytenejsí??? alebo tiez ste dlhsiu dobu mimo spisa a nemate prehlad? Ja som sa akurat vratila domov po 5 rokoch, nestacim sa cudovat co vsetko sa tu zmenilo... volakedy bol super salon v PP ale zistila som ze uz neexistuje... v jednom som bola len tak nakuknut s kamoskou, ale ked sme vdeli tie "cierne" spinave saty, tak ma chut skusat si ich hned presla... PS: v snv som objavila jednu skvelú restiku - venusa - prijemne prostredie aj ludia... dufam ze budete mat taky isty pocit ako ja...
Odpovedať
Profilova fotka
MRKA krasne snicky :-) NIKAZ no ja som mimo BA uz 12 rokov, takze tiez moc prehlad nemam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, vitam novu "clenku" ;-) sa mi paci, ako sa rozrastame :-D my sme v sobotu makali na dome, potom vecer sme na rychlo boli nieco nakupit a trosku upratat, lebo sme mali dostat navstevu, urobila som palacinky a sli sme do krcmy :-D na "futbalek" a podarilo sa nam nieco neskutocne... s drahym sme prvy krat porazili kamosom - neporazitelnych majstrov :-D :-D :-D a hned dva krat.... a na koniec kamaratovi ukradli zo stola telefon :-S takze zabava sa skoncila... najhorsie bolo, ze to bola stara hrca, este aj rozbita... chudakovi sa totiz pokazil tel. tak ze sa uz neda opravit, tak vytiahol tuto staru tehlu... ale akosi nepovazoval za dolezite cisla z tel. si "zalohovat" teda napisat na papier... takze teraz nema tel. ani kartu, a je z toho fakt dost mimo ;-( chúďa a vcera som len navarila obed umyla riady a cely den som len tak "lenosila" :-D parada
Odpovedať
dzuli tiez v pohode, ziadna svalovka :-) dnes pojdem, ale asi skor tak ako minule, aby som bola doma ked pride manzelik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no ved to je najhorsie, ze niekedy aj ked nemas staru sunku, tak ta az tak nemrzi ten telefon, ale tie kontakty... :-( inak ja tu mam stale nasich, takze taky pohodovy rodinny vikendik... a prave som sa vratila z domu, z 3-chodoveho obedu od maminky :-) asi prasknem uff :-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni..tak aj ja možno prídem trochu skôr.. tak sa tam stretneme ;-) ivinka..tak ty sa teda máš.. ale to su maminky.... ;-)
Odpovedať
oki, dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI no ved prave, to sa neda odmietnut :-) a po ich 5 dnovej navsteve budem mat tusim spat tych 5 kil, co som krvopotne schudla :-S
Odpovedať
Ahojte Lienka raz si mi poslala číslo na kameramana nevieš mi povedať či len kameruje alebo ti urobí aj nejaké fotky?
Odpovedať
ahoj emka, to naozaj neviem, musela by si tam zavolat
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby.... LIVIIIIIIIIIIIIIIII VSETKO NAAAAAAAAJ K MENINKAAAAAAAAAAAAAAAAAM !!! CMUKES :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, pridavam sa ku gratulacii!!!
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ahojky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... dnes toho mám dosť takže tu moc nebudem... Livi...aj ja sa pripájam ku gratulantkam ;-) a všetko dobré prajem :-D :-D leni..tak včera sme sa asi minuli... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a oslavenkyna nikde :-N
Odpovedať
neminuli, ja som nebola lebo som vedela, ze vecer zhresim, ze budeme neskoro vecerat a tak cela ta snaha by tak-ci tak vysla nazmar...pojdem dnes, alebo opat v stredu...
Odpovedať
Profilova fotka
leni...a čo ste niečo oslavovali?? my pôjdeme vo štvrtok ale až po šiestej... ;-)
Odpovedať
nase druhe vyrocie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI gratulujeeeeeeem ! aj si dostala nejake prekvapenicko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak to gratulujem aj ja LENI..:-) a ako manželík varil??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?