Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono v podstate ked tak na to pozeram, tak to by som zvladla aj sama... len ktovie, ci to stoji za to piplanie a robotu, ked mozno ten material je sam o sebe drahy a mozno sa s tym neoplati stracat cas
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ja by som to nezvladla tak dobre.. ato lietanie po obchododch, zhanať farby aby to pasovalo to nieje nič pre mna, mala som o jednu starosť menej:-))...a na čingove sme mohli prisť až okolo 10-11,00 si to vyzdobiť , teda až po ranajkach, kedže he to hotel, a to by som už nestihala sa a ni obliecť:-))
Odpovedať
Profilova fotka
OLGY ved prave to, ze pre mna to je :-) mna to hrozne bavi... tak uvidime... kazdopadne keby nieco, tak si potom vypytam kontakt
Odpovedať
ivinka, ja som si povodne tiez chcela robit vyzdobu sama, ale bez sance - vobec by som to nestihla a to sme salu mohli zdobit uz v piatok - svagrinka tam nabehla uz okolo obeda a bola tam do polnoci!!!
Odpovedať
Mne sa to tiez velmi paci ale ta cena za material sa mi zda byt dost drahy.Mozno je to len moj subjektivny pocit.No este uvidim poradim sa doma s rodicmi a nieco vymyslime. OLGYNKA kolko si mala hosti?A kolko to vychadzalo na osobu?Maju iba tie okruhle stoly?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no ved ja som to "sama" nemyslela az tak celkom osobne :-) akoze ja to vymyslim, nachystam, pripravim...ale zrealizuje to niekto iny :-) kamosky alebo tak niekto z rodiny...
Odpovedať
:-D aj tak je to narocne na cas a tiez na financie, som si ista ze do 3tis. by som sa nezmestila...teda ak by som sa drzala svojho povodneho planu :-N
Odpovedať
este musim dodat ze tolko ma vysla len vyzdoba do kostola - teda moju mamku - zdalo sa mi to vela, ale bohuzial zive kvety...aj to neboli vsetky zive...
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no ja to budem mat minus, kedze kostol nebude :-) tak uvidime... ved skusim rozratat, poratat a potom sa uvidi, ci sa to opati ci ani nie kde su vsetky baby stratene ??? :-S
Odpovedať
Dobre rano!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko tak čo leni ideš dnes cvičiť?
Odpovedať
priznam sa, ze tento tyzden som to flakala, ale dnes by som chcela ist...a co ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte vsetky! konecne som si nasla chvilku casu, a nikto tu nie je :-( niekto sa tu pytal na hotel cingov... majitel je neplatic 8-( takze uz len z toho dovodu, by som mu "nedala zarobit svadbou"... a co sa tyka kvetiniek... aj ked trosku inak, tiez sme si v SNV davali robit vyzdobu do kostola, ale pri inej prilezitosti a za biedne 2 kyticky (z bielych chrizantem a karafiatov!!!) sme dali cca 1000 korun... som sa hanbila dat to tam... realna cena tak 300 korun... ale uz nebol cas zhanat nieco nove... nastastie kamoska mi vtedy cez internet poslala kyticku, hmmm maxi kyticu z orchidei a ruzi... tak sme na "obetny stol" dali prave tuto kyticu... a vsetci boli z nej hotovi, ten kostol take nieco este nezazil :-D a ta kyticka tam vydrzala skoro 2 tyzdne!!! takze po nas sa nikto nebabral s vyzdobou... ja mam kamosku, kt si konecne otvorila kvetinarstvo (konecne preto, lebo ona je rodena aranzerka!), ale na takej dedinke pri Nitre. takze nastastie o kvetinovu vyzdobu mame postarane... inak sikovna aranzerka je v SNV v takej malej budke na Banickej ul. ako bol kedysi urad prace, oproti nemu... dole ulicou od Spisanu :-D
Odpovedať
no stoji to dost...ja som mala vybavenu pani zo Smizian, dopredu sme sa presne dohodli co kde bude a hlavne z akych kvetov...dokopy som mala 4 alebo5 kytic - pri oltari a po bokoch, to klakatko nam vyzdobila, vchod do kostola, lavicky, a tiez mi spravila kyticu k Panne Marii - to sa u nas robi, tam nam na zem prestrela este taky akoby tyl a vankusiky - no krasne zatisie z toho vzniklo.Kytice boli tvorene kalami, prutikmi z kuceravej vrby, brectanom a este nejake biele kvety tam boli...urobila mi to presne ako som chcela, za tie peniaze to stalo...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby...dobre raneckoooooooo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked tak o tom uvažujem , ešte by som si svadbu zopakovala..-)) ja dnes nejdem leni , ideme s kolegovcami si niekde sadnuť.... ale na tyžden dufam..
Odpovedať
simasi ale je to skvele ak mas niekoho kto ti to cele profesionalne naaranzuje...od profesionala to vyzera predsa len inac...a je v tom fantazia, nieco nove...
Odpovedať
inac vcera sa mi dostala do ruk jedna kniha, ktora rozobera mena a dozvedela som sa, ze mam "nevhodne" meno, ze by som sa mala dat premenovat min. na Lenu a to aj na matrike, vraj nemam stastie v laske a vsetky vztahy stroskotaju prave kvoli menu :-D vynimkou moze byt velmi priaznivy datum narodenia - vid ja (dufam) :-D inac vraj totalne nevhodne meno je Lujza, to meno je udajne uplna katastrofa...??? a bolo tam toho omnoho viac....Ked som tak rozmyslala nad mojimi znamymi Lenkami, tak sa to na nich dost hodilo,teda na vacsinu...Aj charakteristika manzelovho mena bola celkom presna.... :-N
Odpovedať
lienka aj ja som citala par takychto knih... mam kamosku, ktoru sprevadza smola (aj rodinu) cely zivot... a v tej knihe som zistila, ze Michaela-kamoska,Petronela-jej dcera, Bozena-jej majka aj sestra... katastrofalne mena, prekliate, so zlou karmou... isty cas bola kamoska mierne zavisla na jasnovidcoch a podobnych sarlatanoch... za rozne "diamantove certifikaty" ktore ju aj jej rodinu mali ochranovat minula strasne peniaze... az kym toho najpravejsieho "vestca" nezbadala v telke na konkurze do Mojsejovcov... pochopila, ze "co si navaris to si aj zjes" clovek ma neuveritelnu silu zmenit seba aj svet okolo seba.V zivote to zle (co sme urobili, niekedy aj nechtiac) by malo vyvazit to dobre, dobre skutky hlavne voci ludom. a mali by sme si vsimat "znamenia" lebo vsetko ma svoj zmysel... uz len najst ten zmysel, ze? :-D
Odpovedať
inak momentalne som happy, som sa dozvedela, ze dalsia kamoska sa dostala do BA a pracuje tu :-D za posledny pol rok su to 3 baby, kamosky este zo ZS aj SS! potesi, nie?
Odpovedať
a este nieco, vcera sme sa s drahym bavili o terminoch svadby! pozor! zeby nakoniec este tento rok? x-) uvidime nezda sa vam tiez "magicky" datum 20.07.2007? nam ano... lenze je to v piatok.. hmmm ale mne by sa to aj pacilo, mat svadbu v piatok! sobotu by sme dospavali, vecer pokracovali a v nedelu by sme to dokoncili :-D co poviete? ale :-( tento datum to nebude :-( okrem ineho som sa dozvedela ze v auguste sa mi zeni bratranec... ;-) a mozno nas aj pozvu na svadbu, a mozno aj nie... ale co, ci tam prideme alebo neprideme aj tak bude zle... to je nasa "salena rodzina"! no dobre baby, prcham, nikto tu nie je a ja kecam a kecam... uz si zacinam mysliet, ze som si Vas tu len vymyslela :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no nieco na tom bude...mne sa prave dnes dostal do ruk mail s tymi menami z podobnej knihy a cuduj sa svete, moje meno aj znamenie k sebe totalne pasuju a ta charakteristika je doslova sita mne na mieru :-) takze bud nasich osvietilo, ked mi davali meno alebo to zariadil niekto tam hore ? :-D SIMASI ten datum je fajn a mne by sa tiez pacila svadba v piatok :-)
Odpovedať
simasi skvely datum, mne sa paci :-D , ale to aby ste uz zacali s pripravami ;-) ale suhlasim s tym, ze kazdy si je strojcom vlastneho stastia a vsetko ostatne su len vyhovorky a aky-taky sposob ako si svoje nestastie odovodnit a este viac sa lutovat...aj ked mnohe veci "sedia" su vlastne vseobecne a je velmi pravdepodobne, ze kazdy z nas ma aspon stipku opisovanych vlastnosti...neviem, velmi tymto veciam neverim, resp. beriem ich s nadhladom, inac by som sa ani nevydavala lebo podla znameni sa k sebe totalne nehodime ...ale dobre sa to cita :-D
Odpovedať
Caute spišiačky.Viem,že teraz odbočím od vašej témy,ale nevedeli by ste mi poradiť nejakého dobrého gynekológa tu v SNV.dakujem pekne
Odpovedať
my odbocujeme bezne mirecka, vitaj ;-) ja chodim ku Krajnakovi - oproti strojnickej, uz roky tam chodieva aj moja mamka a sestra, som s nim velmi spokojna
Odpovedať
lienka : A ked chcem ist prvy krát treba sa objednať,alebo ako to chodí..dik
Odpovedať
da sa aj objednat - to ta vezme presne na tu hodinu, ktoru chces ty a plati sa tusim 50 Sk, ale da sa aj bez objednavky, ale musis cakat...inac bol velmi prijemny resp. tvaril sa velmi profesionalne bez emocii co mne osobne velmi pomohlo ked som bola prvykrat lebo som hambliva...prezrel ma porozpraval sa so mnou, ci nemam nejake problemy....uplne v pohode. Mam na neho tel.c., mozem ti poslat IP ak chces...
Odpovedať
lienka pozri do IP poslala som ti mail
Odpovedať
Profilova fotka
LENI presne tak, ako pises... ja zastavam nazor, ze nieco na tom mozno bude....ale na druhej strane, nie je smerodajne sa tym riadit... lebo tym padom by som tu asi ani nebola, nakolko moj ocino s maminou sa podla horoskopov tiez absolutne neznasaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda cafte baby....kraaasny vikendik vam prajem !!! paa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?