Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ziadne prekvapenicko - ja som nic necakala ale ani nechystala :-D, ja mam radsej ked mi nieco male daruje ked to necakam resp. ked je "vsedny den" a on mi stale nieco prinesie :-) dzuli, uz dlho nevaril, dali sme si pizzu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ..a pekné ránko prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DOBRE RAAAAAAAAANKO ;-)
Odpovedať
dobre ranko ;-)
Odpovedať
Ahojte Spišiačky.Som tu nova a tuto temu mi poradila lienka.Spoznala som tu jednu tvar,livku,ktorej som aj s drahym bola na svadbe.Dlho som ju live nevidela. Nenarazila som tu zatial na ziadnu ktora si chysta svadbu V hotely Cingov.Bol aspon v blizkej minulosti niekto na svadbe v tomto hotely?Pytam sa preto,lebo mojmu Silvovi bolo luto ze sa nam nepodarilo vybavit hotel Flora koli tym potahom na stolicky.Velmi sa mu to pacilo.Preto som tu aby som sa opytala ci tam maju nieco take alebo su stolicky tak hole? Svadbu mame 30.6.2007.Saty som si tiez vybrala v Sissi,skusala som asi pat a rozhodla som sa hned pre druhe,lebo su uzasne.Vacsinou maju saty s vleckou,ale to sa mi nepaci pretoze sa mi to nepaci ked je vlecka pripnuta.Pokusim sa pridat aj ich foto.Mali vlecku ale pani povedala ze ju dali prec koli tomu ze tie saty boli dost tazke. Vlasy asi pojdem robit k Lubovi Tomkovi a vizas to neviem komu sa zverim do ruk. Livi ako sa mas.Ked budes mat chut ozvi sa pojdeme niekam sadnut,ked budes v PP.Zavolame aj Jarmil.Tak pa
Odpovedať
ahoj dasena, skus si tam zavolat, uvidis, popripade si daj taku poziadavku...dnes chce mat navleky takmer kazdy, mal by to byt standard v takychto hoteloch, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
DASENA tak vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Dakujem za privitanie baby. Ivinka,tvoj datum je krasny a povodne sme mali mat v ten isty den ale ked som zariadovala miestost tak ako prvy sa mi ozvali z hotela Cingov a uz nemali volny termin,vlastne ani nejako nechceli obsadzovat jul koli nejakym turistom z ktorych mozu mat vacsiu ryzu ako z jednej svadby.Z Flory sa mi ozvali uz neskor a volne terminy mali iba zopar aj uz koncom roka.To je uz neskoro.Uz sa nemozem dockat toho dna.Budes to mat v kostole?
Odpovedať
tak co vsetky este spinkate?
Odpovedať
Profilova fotka
DASENA nie, bohuzial v kostole ee... moja predstava je na luke :-) LENI dobre ranko, mala som vela prace, ale uz sa ti venujem ;-)
Odpovedať
cavelo, ja sa dnes dost nudim a lezie na mna nejaka choroba, citim sa unavene... ako je to s vami ivinka, uz si nieco zistovala, ci je u nas mozne mat svadbu kde si vyberies?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ano je to mozne... potrebne je len, aby bolo " miesto aktu " oznacene statnym znakom a mozes to mat hocikde, ak zozenies ochotneho cloveka z mestkeho uradu, ktory s tebou vylezie napr. na Tomasak, tak kludne aj tam :-D ja som tiez dnes taka nejaka nijaka :-( mam zenske trable, tak trpim, lebo som "antitabletkovy typ " a kde su stratene ostatne babule?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmmm, viem o com hovoris, tiez tabletky beriem len ked uz nie je ine vychodisko... a vy ste uz takeho ochotneho uradnika zohnali?
Odpovedať
IVINKA,ja som si myslela ze to nie je problem s uradnikmi.Pytali sme sa ci by sa obrad dal urobit aj mimo a na matrike povedali ze s tym nie je problem ale ze je to za poplatok 1.000,-Sk :-S
Odpovedať
LENI,ty si svoju svdbu uz absolvovala.Nevies mi nieco blizsie povedat o tom podvezku?Kedy sa dava dole a ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ta pani, ktora robi vsetky obrady na urade v SNV je moja krstna mama, takze snad aj keby bol problem, tak by to nejak vybavila :-) na to som sa spoliehala :-D
Odpovedať
Tak to mas potom dobre.A kde presne budes mat ten obrad? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
su dve alternativy... bud na luke za domom (byvame na Fercakoch pod lesom) alebo na luke na cingove :-) inak ja som taka vytesena... prave som mrkla do kalendara a zistila som, ze uz len 8krat sa vyspim a letimeeeeeeeeeeeeee :-) jupiiiiiiiiiii sme Londyn :-D sa tesim ako maly jojo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dasi jasom mala v hoteli Cingov svadbu a bolo super..navleky boli , perfektne to vyzeralo
Odpovedať
No super aspon niekto. Dost sa to tam zmenilo ze?Naposledy som tam bola ked som mala 14.Mala si aj nejaku vyzdobu ? :-)
Odpovedať
ja som podvezok nechala doma :-D , u nas nie su take zvyky a aj keby boli, tak to vynecham...vynechali sme totiz uuuplne vsetko okrem odpytavania a redoveho... :-) takze ti neporadim jeeej Ivinka, super, na ako dlho cestujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti poviem, ked som tam prišla tak som neverila ako je to tam prerobene hej mala som vyzdobu od pani Kubičarovje..ked chceš pošlem ti na mail fotečky
Odpovedať
No super ked budes taka dobra dasa.j@post.sk inac kto je pani Kubicarova ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi dali v hoteli na nu kontakt tiež ti ho pošlem
Odpovedať
Profilova fotka
LENI na tyzden, dostala som to od draheho na 30tku :) sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
OLGYNKA mozes poslat tie fotky aj mne? ivinka.pivinka@gmail.com dikeeeeeeees
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby mate ich na maili
Odpovedať
Este cakam na tvoje fotecky.Stale mi nedosiel mail. :-( Uz sa ich neviem dockat. Personal bol aky?Kolko to tak vyslo na osobu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OLGY dikes moc, fakt je velmi pekne... jednoduche a efektne.. ak sa mozem opytat, aka bola cena ?
Odpovedať
Profilova fotka
2000 za material a 1000 za robotu, tak nejak sa to pohybovalo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?