Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • uz len natrafit na tu pravu 😉

• AJAM ak ti mozem poradit, oriflame ma taku vodicku na rychlejsi rast nechtov... je skvela, mne velmi pomohla, zaroven ma aj posilnujuci olej a zpevnujuci lak, to vsetko pouzivam uz velmi dlho a neviem si to vynachvalit...

a potom mam este jeden zaruceny recept "starych mam " na obnovu nechtov, zmiesas med a olivovy olej, zahrejes na taku maximalnu teplotu, do akej si schopna ponorit prsty a nechas si ich do toho maglajzu ponorene tak pol hodinku denne , po tyzdni uvidis zazrak 😃

• SIMASI ak by si sa rzohodla, mam jednu kocku... velmi milu, velmi sikovnu a myslim, ze dovod jej kvalitnej prace je aj ten, ze nechty robi skor pre zabavu, s radostou a preto, ze ju to velmi bavi a nie pre to, ze by ju to zivilo, na to nie je odkazana.... takze ich robi lacno a kvalitne... ak budes chciet, tak poslem kontakt...

• Sponzor fóra
  • simasi oplati, lebo mna cesta tam aj spat vyjde 90 Sk, kedze mam junior preukaz a objednavam si vzdy minimalne 2 kocky, takze sa oplati. Do BA chodim podla toho ako si zmyslia zakaznicky, ale samozrejme sa musia prisposobit aj mne cca tak 2 až 3 krat tyzdenne

• ja si dávam robiť akrylové nechty a som s nimi veľmi spokojná. už mám po troch mesiacoch vlastne svoje - lebo mi odrástli typy a už mám iba živicu na vlastných nechtoch a vyzerá to prirodzene. 🙂

• nechtuska mozem sa opytat, za kolko robis prvotnu gelovu upravu aj s nalakovanim ?

• aha, tak potom dobre 😃
    lebo ja keby som mala chodit licit do snv...tak skrachujem 😃 😃 😃

• ivinka77 za 500, nepotrebujem na tom zbohatnut lebo ja to robim preto, ze ma to bavi

• SIMASI neboooooooj nic, tu v BA budes mat taku klientelu, ze sa z toho pototo... 🙂 o to sa postaram, akoze sa Ivinka volam !!! 😉 😃 😬

• ivinka77 ale v BA robim za 650

• ivinka77 lebo tam ma aj cesta nieco stoji

• nechtuska, ale ked ti za to, co robis s laskou, este aj zaplatia, to je skvele nie? 😃
    ivinka - nepochybujem, len sa musim zdokonalit a nabrat istotu... v nedelu sa mi normalne triasli ruky 😃 😃
    inak mam tri nove obrazky... poslem ti mailom, ked ich dokoncim 😉

• ok baby, idem trosku pracovat, lucim sa 😃 zatial 😵

• simasi je to skvele, ale ja to viac menej robim pre svoje potesenie,pa

• halooo je tu niekto?
    prosiiiiiiiiiim mne sauz nechce robit 😎 😎 😎 😎

• Sponzor fóra
  • ani mne, ja ešte niečo vyše hodinky tu musím byť..

• ja tu nakukujem ale aj pracujem a okrem toho mam tu vedenie...

• ja som tu furt kedze som doma na PN

• ja som si bola kupit nieco sladke,i ked by som nemala kedze hudnem 😠
    joooj fajne je vonku 😎

• oki kocky, musim koncit bo mam zakaznicku na nechty, pa

• NECHTUSKA a co ti je ??? skore uzdravenie prajem teda ...
    ja som tiez eset tu, ale asi to uz zabalim...
    SIMASI posli, tesim... ja tiez poslem tie z UK

• som spat, som zabudla... ja mam dobru naladicku hlavne preto, ze uz mame zajednanu dovolenkuuuuuuu jupiiiiiii 😎 😎 😎 😎 nech zije Cyprus 😃 😃 😃 uz len 19 dniiii, este raz jupiiii, konecne po dvoch rokoch unavnej prace dovolenka ufff.

• SIMASI a kedy idete ? o 19dni ? to je skveleeeeeeeee !!! na ako dlho ? s ktorou cestovkou a za kolko ?

• ivinka 77 mala som vyklbene koleno, ale uz je dobre. V piatok idem na kontrolu, tak dufam ze uz ma vypisu bo uz som mesiac doma a riadne mi z toho sibe, nemam ani vychadzky

• NECHTUSKA uff, tak to nezavidim, ja by som sa asi zblaznila... 😞
    inak dobre ranky baby...

• dobre ranko vsetkym

• dobre rano, 😃

• lienka111 tak uz v praci?

• hej, ale som tu zavalena pracou, teraz sa mi podarilo nieco dokoncit, tak som si dala pauzu 😛

• ozaj ako si sa vlastne dostala do Sale, uz sa nechces vratit do SNV?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam návrh výrobu aj tlač svadobných oznámení.V ponuke oznámenia od klasických po elegantne. zadarmo návrhy zmeny.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.