Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
uz len natrafit na tu pravu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AJAM ak ti mozem poradit, oriflame ma taku vodicku na rychlejsi rast nechtov... je skvela, mne velmi pomohla, zaroven ma aj posilnujuci olej a zpevnujuci lak, to vsetko pouzivam uz velmi dlho a neviem si to vynachvalit... a potom mam este jeden zaruceny recept "starych mam " na obnovu nechtov, zmiesas med a olivovy olej, zahrejes na taku maximalnu teplotu, do akej si schopna ponorit prsty a nechas si ich do toho maglajzu ponorene tak pol hodinku denne , po tyzdni uvidis zazrak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI ak by si sa rzohodla, mam jednu kocku... velmi milu, velmi sikovnu a myslim, ze dovod jej kvalitnej prace je aj ten, ze nechty robi skor pre zabavu, s radostou a preto, ze ju to velmi bavi a nie pre to, ze by ju to zivilo, na to nie je odkazana.... takze ich robi lacno a kvalitne... ak budes chciet, tak poslem kontakt...
Odpovedať
simasi oplati, lebo mna cesta tam aj spat vyjde 90 Sk, kedze mam junior preukaz a objednavam si vzdy minimalne 2 kocky, takze sa oplati. Do BA chodim podla toho ako si zmyslia zakaznicky, ale samozrejme sa musia prisposobit aj mne cca tak 2 až 3 krat tyzdenne
Odpovedať
ja si dávam robiť akrylové nechty a som s nimi veľmi spokojná. už mám po troch mesiacoch vlastne svoje - lebo mi odrástli typy a už mám iba živicu na vlastných nechtoch a vyzerá to prirodzene. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechtuska mozem sa opytat, za kolko robis prvotnu gelovu upravu aj s nalakovanim ?
Odpovedať
aha, tak potom dobre :-D lebo ja keby som mala chodit licit do snv...tak skrachujem :-D :-D :-D
Odpovedať
ivinka77 za 500, nepotrebujem na tom zbohatnut lebo ja to robim preto, ze ma to bavi
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI neboooooooj nic, tu v BA budes mat taku klientelu, ze sa z toho pototo... :-) o to sa postaram, akoze sa Ivinka volam !!! ;-) :-D :-N
Odpovedať
ivinka77 ale v BA robim za 650
Odpovedať
ivinka77 lebo tam ma aj cesta nieco stoji
Odpovedať
nechtuska, ale ked ti za to, co robis s laskou, este aj zaplatia, to je skvele nie? :-D ivinka - nepochybujem, len sa musim zdokonalit a nabrat istotu... v nedelu sa mi normalne triasli ruky :-D :-D inak mam tri nove obrazky... poslem ti mailom, ked ich dokoncim ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ok baby, idem trosku pracovat, lucim sa :-D zatial x-)
Odpovedať
simasi je to skvele, ale ja to viac menej robim pre svoje potesenie,pa
Odpovedať
halooo je tu niekto? prosiiiiiiiiiim mne sauz nechce robit 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ani mne, ja ešte niečo vyše hodinky tu musím byť..
Odpovedať
ja tu nakukujem ale aj pracujem a okrem toho mam tu vedenie...
Odpovedať
ja som tu furt kedze som doma na PN
Odpovedať
ja som si bola kupit nieco sladke,i ked by som nemala kedze hudnem ]-( joooj fajne je vonku 8-)
Odpovedať
oki kocky, musim koncit bo mam zakaznicku na nechty, pa
Odpovedať
Profilova fotka
NECHTUSKA a co ti je ??? skore uzdravenie prajem teda ... ja som tiez eset tu, ale asi to uz zabalim... SIMASI posli, tesim... ja tiez poslem tie z UK
Odpovedať
som spat, som zabudla... ja mam dobru naladicku hlavne preto, ze uz mame zajednanu dovolenkuuuuuuu jupiiiiiii 8-) 8-) 8-) 8-) nech zije Cyprus :-D :-D :-D uz len 19 dniiii, este raz jupiiii, konecne po dvoch rokoch unavnej prace dovolenka ufff.
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI a kedy idete ? o 19dni ? to je skveleeeeeeeee !!! na ako dlho ? s ktorou cestovkou a za kolko ?
Odpovedať
ivinka 77 mala som vyklbene koleno, ale uz je dobre. V piatok idem na kontrolu, tak dufam ze uz ma vypisu bo uz som mesiac doma a riadne mi z toho sibe, nemam ani vychadzky
Odpovedať
Profilova fotka
NECHTUSKA uff, tak to nezavidim, ja by som sa asi zblaznila... :-( inak dobre ranky baby...
Odpovedať
dobre ranko vsetkym
Odpovedať
dobre rano, :-D
Odpovedať
lienka111 tak uz v praci?
Odpovedať
hej, ale som tu zavalena pracou, teraz sa mi podarilo nieco dokoncit, tak som si dala pauzu :-p
Odpovedať
ozaj ako si sa vlastne dostala do Sale, uz sa nechces vratit do SNV?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?