Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
aj ja som tu bola, ale ked tu nikto nebol... bludila som :-D po nete
Odpovedať
cafte kocky
Odpovedať
ahoj :-) a ake nechty robis?
Odpovedať
gélove ak chces poslem ti do IP moju web stranku
Odpovedať
jasne, sem s nou... hm nie som sice zastancom gel.nechtov, ale rada sa na to pozeram :-D isty cas som aj uvazovala ze si urobim kurz :-D , ale nakoniec, ostanem pri tom svojom, radsej :-)
Odpovedať
tak som ti poslala
Odpovedať
nechtuška môžeš aj mne?Rada by som sa pozrela. :-)
Odpovedať
a daju sa urobit aj kratsie? aby vyzerali tak "prirodzenejsie", ako vlastne
Odpovedať
nechtuska aj mne,pjosim :-(
Odpovedať
simasi samozrejme ze daju dlzku si mozes urcit ty
Odpovedať
aha, lebo este som nevidela aby si ich niekto dal urobit kratsie, ako take dlhe "pazuriska" to sa mi tak nepaci :-S tak mi napadlo, ci si niekto da urobit aj kratsie :-D a co s tym, ked sa uz rozhodnem ze ich nechem? da sa to dat nejako prec?
Odpovedať
tak ich jednoducho spilnikujes po povrchu na tenucku vrstvu a odlupnes
Odpovedať
Článok sa načítava...
simasi ja si ich davam robit kratucke,ale asi som jedina ;-)
Odpovedať
Je pravda, ze gelove nechty nicia vlastne nechty?
Odpovedať
aha, tak ked sa raz naozaj rozhodnem, tak budu kratsie a ked sa rozhodnem, ze ich uz nechcem, tak ich spilnikujem a odlupnem ;-) a neposkodim si tym vlasntne nechty? a nerobis aj "japonsku manikuru"?
Odpovedať
pocula som o "akrylovych" ci "akrylatovych"? nechtoch... tie nie su setrnejsie k vlastnym? normalne tu vznikla poradna :-D
Odpovedať
nicia,ale dostanu sa do povodneho stavu za nejaky cas ;-) ,su tenke a krehke.teda aspon ja mam take skusenosti,ale ked chces mat vsetkych desat nechtov rovnakeho tvaru a vzhladu tak to stoji za to ;-)
Odpovedať
mne hovorila kamoska, co robieva gelove nechty, ze ak ma byt ku mne uprimna, neodporuca mi ich, lebo si tym oslabim vlastne. Ale ked si ich clovek da jedenkrat, nic sa vraj nedeje, tak preto sa pytam ;-) Ale na druhej strane, co dnes neskodi, vsak?
Odpovedať
simasi akrylove viac skodia nechtom, lebo obsahuju az 90% kyeliny, kdezto gel obsahuje 5% kyseliny a to je podstatny rozdiel
Odpovedať
aha, a ja som si myslela, ze aka je to skvela "zdravsia" novinka! :-D :-D
Odpovedať
aj mne posli do IP, mas tam aj cennik, resp. robis v SNV?
Odpovedať
ale zivica drzi dlhsie vsak ?
Odpovedať
este k tomu niceniu, ja som mala na svadbe akrylove a ked som ich dala dolu, tak moje vlastne boli poriadne oslabene a tenucke, ale relativne rychlo mi odrastli a teraz su v pohode, v podstate to poskodenie nie je trvale takze v pohode... ;-)
Odpovedať
mne vravela ta pani, ze gel je krehkejsi a skor si mozes nechty zlomit -co sa mi v robote tiez skoro podarilo, neskutocna bolest!!! ;-(
Odpovedať
megy2 aj gel drzi dlho, zalezi od kvality materialu a modelacie
Odpovedať
vdaka nechtuska ;-) , ako je to potom, v porovnani s tou zivicou - kolko by mali take kvalitne gelove nechty vydrzat? co je optimum a co je odflaknuta robota alebo nekvalitny material?
Odpovedať
v podstate by ti tie nechty mali vydrzat az kym uplne neodrastu a nevymenia sa za nove, vela zalezi od materialu aky nechtarka pouziva, teda od gelu a ostatnych pripravkov na prilnavost
Odpovedať
a oplati sa ti ist robit nechty do BA? a chodis casto?
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY nie si jedina, ja som si tiez davala len kratucke...vyzerali absolutne ako prirodzene... SIMASI ja som mala gelove asi rok v kuse a vobec mi tie moje neznicili... aj ked... je asi treba povedat, ze ja som v podstate ani moje nechty nemala, lebo tie "ohlodance" sa nechtami nazvat nedali :-D takze ja mozem gelovym nechtom len podakovat, ze ma zaroven odnaucili po 29-tich rokoch zivota od brutalneho nechutneho zlozvyku... a odvtedy... odkedy som dala gelove dole, tak mam svoje nechty absolutne perfekne a za obet nepadol ani jediny odkusnuty kusocek :- ) a este by som k tomu asi dodala, ze tak isto nechty ako hocico ine, su vecou absolutne individualnou, niekomu to znici viac, niekomu menej , takze pokial to clovek neskusi, tak nevie... a tiez zavisi od toho, ci vam ich spravi "fuserka" profesionalka alebo niekto, kto si da na tom absolutne zalezat...
Odpovedať
nechtuska,mala som gelové nechty asi pred mesiacom som si ich dala dole a teraz mám svoje zničené :-( co si dať na nechty,aby sa skôr zotavili a nečakať len tak pokiaľ odrastú.Ináč mám pocit,že ked som mala gelove tak mi moje pod nimi veľmi rýchlo rástli a teraz nie.A ináč čo sa môže dať,aby rýchlejšie rástli,nelámali sa a boli pevné.Dikes
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?