Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • @h.a.i.n.y  nemali sme ten manzelsky apartman. zdalo sa nam to zbytocne, aj tak sme spali len nejakych 5-6 hodin a aj to sme boli totalne rozbití. Vobec by som nemala chut a naladu (ani cas) vyuzit to, co ten apartman ponuka. Priplatili sme si iba nadstandardny apartman (koli priestoru, lebo sme mali na izbe aj odpytavacky)
    na tych 2 lozkovych je minimum priestoru.

• @janabanana  Takze vy budete tiez spat v hoteli??? My pojdeme asi normalne domov do nasej postielky 🙂

• @kamila.k.  No presne ako pises. Po svadbe budem asi rada ze vidim postel 😃

• Sponzor fóra
  • @h.a.i.n.y  ešte nevieme uvidíme ako to dopadne ale každopádne nie apartmán 😃

• @angieska  ak si bola spokojna v El tak mam pre teba este jeden tip z vlastnej skusenosti .... Diamond BA. Oni su povodne z Nitry ale maju otvorenu pobocku aj v BA (lebo v Nitre sa im velmi dari).... ceny su cca rovnake.

• @h.a.i.n.y  no my ho mame zatial rezervovany. zavaznu objednavku izieb musime dat zaciatkom leta a to uz budeme vediet ci si to mozeme dovolit alebo nie... takze to este budeme zvazovat. ale je pravda, ze ho asi velmi nevyuzijeme.

• @helikoptera  ano? tak to mozno cez vikend skocim pozriet, keby mali otvorene aj v sobotu 🙂 alebo buduci tyzden... citala som, ze tam mali teraz nejake zlavy, tak mozno aj nieco najdem 🙂

• Ahojte holky, neviete mi povedať,koľko približne stojí vypožičanie šiat v SNV?? premýšľam, či si mámdať šaty šiť, alebo požičiať, každý mi radí niečo iné, som už z toho na nervy!

kde by ste mi odporúčali mať svadbu pre asi 46-50 ľudí ??? myslím tým nejakú reštiku, ale skôr nejakú sálu!

Vrelá vďaka za odpovede

• @lienkabubu  Ahoj. Tak pocizat si mozes aj za 150€ a menej (napriklad salon Viktoria v brane pri byvalej banickej skole) alebo si mozes pozicat aj za 400 €. Je to na tebe ... musis si pochodit vsetky salony v meste a uvidis .... Ja osobne som nevyberala podla ceny ale podla toho ktore mi najviac sadli a ktore sa mi najviac pacili. Ved vydavam sa len raz tak 100€ hore dole.
    A svadbu ti odporucam mat na Flore! My sme chceli velmi mat povodne tam ale mame viac hosti ako sa tam vojde. A pri tvojom pocte to bude idealna sala! Alebo ak nechces ist dalej od mesta tak vraj pekne svadby su aj Na streche.
    Drzim palce 😉

• @lienkabubu  aj mne sa páčila flora pak aj parkhotel ale nezmestíme sa 😞 tak bude čingov ale aj ten je pekný.... jinak fakt je treba salony si pochodit a pozkúšat a aj keď si nakonec nevybereš aspoň budeš tušit aký typ šiat ti pristane a ktoré si nechať ušiť

• @lienkabubu  no aj ja mozem odporucit Floru. tiez sme tam chceli mat, ale nezmestime sa 😃 keby sme sa zmestili tak jednoznacne flora.

• Baby všimla som si, že hotel Flóra sa predáva, tak by bolo dobré, ak tam niekto chce mať svadbu, aby sa opýtali či to neovplyvní vašu veselicu a nový majiteľ vám nezruší termín!!!!! Zažili to už baby, ktoré chceli mať svadbu na Družbe a týždeň pred tým im zrušili objednávku....

• @h.a.i.n.y ak mozem poradit dobru kozmeticku tak kedysi krasne licila jedna baba oproti vlak.stanici,bola hore na poschodi.Pocula som ale,ze je teraz na materskej ,tak neviem ci je to pravda. 😐 Ja som teraz v Spanielsku,ale keby ze sa vydavam toho roku(teda chceme 😃, uvidime ci stihneme)zavolam urcite jej 😉 😉 😉

• @h.a.i.n.y inak kontakt na nu mam niekde na Sk-karte tusim,musim kukuč 😎 tak az by si chcela napis mi IP, urcite Ti ho zaslem 😵

• @karolina161  ahoj ,ak myslime na tu istu babu tak ano ona ma male babatko tak asi uz nerobi kozmeticku🙂

• Sponzor fóra
  • @stevka1  ano?kde su take informacie ze sa predava?my tam budeme mat v juli svadbu a neviem o nicom ,och dobre vediet ,budem sa informovat

• dievčata neviete náhodou ?na letnej 63 alebo tak nejako ,vedľa farského uradu som objavila nový salón,neviem ako sa volá,videla som len velky plagát, že požičiavaju aj predavajú svadobné a spoločenské šaty??kto tam bol?aké to tam je???🙂

• @meritka  poslala som ti do IP link na realitku...

• @meritka  A odkial vies ze ona ma babatko?

• meritka: asi myslis salon jasmine mala som odtial saty ked som sa vydavala,bola som spokojna,chod pozriet a uvidis no a ta pani dostava novu kolekciu siat tak v januari...no o tom hoteli flora som nepocula ale o hoteli park ze vraj lebo kamoska ma tam mat svadbu tak tiez sa informovali...

• @meritka
    Tak tá baba to mala jednoducho v sebe,pochybujem,žeby to už nerobila !!!😉 Možno tam už nemá spomínany salón,ale doma si iste privyrobí.Bola fakticky moooc šikovná ! A ešte Meritka popri MD na Slovensku by sa ktorej peniažky hm nezišli??? 😬

• @karolina161  A ty si sa tiez bola u nej licit alebo odkial ju poznas?

• @karolina161  moôžno ,že ano ,neviem 🙂

• @h.a.i.n.y  ak myslim na tu istu ,tak vies ona byvala alebo este byva neviem v jednej dedinke kde byval aj moj dedko a to boli susedia a tak ,vies ako na dedine ludia vedia o kazdom 🙂

• @tina1311  nie nie je to Jasmin,ten salon je nizsie dnes som tam bola ale maju tam malo svadobnych siat nic moc,ale spolocenske tam maju vela🙂

• @h.a.i.n.y no mne ju raz poradili ex-kolegynky z práce,keď už som bola naštvaná tuším na všetky kozmetičky u nás😢 Ona mi spravila ako jediná nádherne obočie,to vážne. a to som si tých salónov prešla kade-tade hajáááájaj, No a dokonca ani v Blave/kedže snúbenca mám odtial/mi ho prisahám nik lepšie nespravil .Stále zlé či vytrhané,či nafarbené až kdesi na koži pri nose 😕 No a líčiť som sa bola pri nej tuším,že trikrát. KRÁSA!!!....zakaždým iné líčenie,jemné a vie sa super pohrať s farbami.Inde ma len tak nalíčili stále za 5minút.Ona sa s tým vedela pohrať.Takže odporúčam! 🙂

• @meritka  no tak ja som bola v piatok v meste vsimla som si ze ten jasmine je prestahovany vyssie ale vtedy bol tam dole na letnej...a ake ceny sa tam pohybuju za spolocenske saty?

• ahojte, neviete mi niektora povedat bližšie info o restauracii na streche? Ake su tam svadby a aka je kapacita?
    Dakujem

• @lucinka47  Ahoj. Ja sompocula, ze su tam velmi pekne svatby. My sme o tom priestore tiez uvazovali, lebo je velmi pekny a moderny, ale koli kapacite sa to nedalo. Je to tak pre približne 40 ludi. (Aby sa dalo aj tancovat atd..)

• @tina1311  uz ani neviem ,v ten den som presla asi vsetky salony ale myslim ze do 60 eur🙂asi🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov