Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej s nimi som osobne hovorila, no uz to neriesim. uz sme vcera dohodli aj kameru a aj fotografa, takze o starost menej ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcata,vidim,ze sa to tu pekne rozrasta,tak vitam vsetky aprilove nevesticky:-)) Ako pokracujete s pripravami? Ja som prave zitovala,kto u nas hrava v kostole a rozmyslala som aj nad hudbou na prvy tanec.Obzeram aj satecky,mate nejake dobre typy?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som na prvý tanec chcela modlitbu lasky od grigorova, potom aj nad smatanovou rozmyslamdaj ruku do mojej ruky ci ako sa to vola a aj ve snu se vdavam je pekna.... uvidime no ja saty nepojdem okukavat ja som rozhodnuta ist na nakup na ukrajinu len trosku pockam ci naaaahodou neschudnem :-D
Odpovedať
keterin a koho nakoniec mate?
Odpovedať
Profilova fotka
na foto mame Peklanskeho a na video šarišsky
Odpovedať
Nachadza sa tu nejaka nevesta z Piestan? my mame svadbu naplanovanu na 24. 4. a brala by som nejake rady :) kedze z piestan je moj nastavajuci, tak som tam neni taka zbehla. Ste ma dost prekvapili, myslela som, ze ked to zacneme organizovat tak v novembri bude to ok, jedine co mame su priestory..
Odpovedať
jufe, ja som s pripravami asi v takom stadiu ako ty.. tak myslim ze este netraba stresovat.. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak aj ja sa vydavam 10.4.2010, v Presove. My mame rezervovanu restiku - Sarispark, kostol, boli sme aj pre info na matrike a vzali si ziadost o uzavretie manzelstva, mame nadherny oblek pre zenicha, ja som si minuly tyzden kupila podvazok a sestra mi dala svadobny zavoj, ktory mala ona, ked sa vydavala. Zhaname momentalne DJa, ale ja ziadneho nepoznam, takze neviem... :-( Fotografa neriesime, lebo priatelovi 2 kamarati su profi fotografi, takze to radi pre nas urobia ;-) A speciallne svadobne pohare tiez nemame. Inac, presovcanky, kde budete mat hostinu??? A mate uz vybranu farby vyzdoby??? Ja uz cca 2 mesiace sa neviem rozhodnut :-( a budete si same robit vyzdobu alebo cez nejaku firmu? A potahy na stolicku chcete???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tynkyy, skus skupinu KLM su suprovy a dobra cena. my to mame v Orly, na stay pojdem na ukrajkinu. odkial mas pohare???? ja uz mam asi 10 navrhov na oznammko, len si nevieme vybrat. dam ich do albumu a budem rada ak mi poradite ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, odpovedam na otazky tinkyy, salu mame zabezpecenu na SPS Strojnickej, pacila sa nam velmi aj z priatelom tak sme nevahali, kostol mame tiez rezervovany ale potrebujeme este odobrenie od hlavneho predstaveneho ale to by som mala dostat zajtra. co sa tyka farby vyzdoby chceme mat modru ale druhu sa nevieme rozhodnut mame merunkovu, bielu alebo zltu...chcem si ju robit sama spolu z mamcou a priatelom.no potahy sa mi pacia ale priatelovi zase nie tak ze to nechame az na koniec s tym si zatazovat hlavu teraz nebudem.och ty ch fotografov ti zavidim aj chcem mat priatelov co su prifici :(, ale nejako to bude a co mate nove ostatne baby?
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz som dala do albumu tie oznamka tak prosim, poradte 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Keterin, my pohare nemame a ani nechceme... Ja mam uz tiez asi 15 navrhov na oznamko, robi ho ten jeden fotograf- kamarat... ale ja som desne nerozhodna a priatelovi to je viac menej jedno... Inac ak neviete farby dat dohromady, tak tu http://www.glamourousgowns.co.uk/shop... som nasla niekolko nadhernych typov a roznych kombinacii... Ta skupina KLM je ale ziva kapela, ze? A my chceme DJ, lebo sa nam tam ani ziva nevmesti. A neboli ste niekedy na svadbe v Sarisparku? Mam z toho trochu strach, ale snad to bude ok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ta skupina je ziva ale ja sarispark poznam ved soém zo saisa a tam by sa vosli akolko su dvaja, fakt odporucam, pozri si ich stranku a hraju vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
A kolko beru penazi ak smiem vediet?
Odpovedať
Profilova fotka
och teraz si ma zaskocila ale asi no fakt neviem lebo ja som inych ani nezhanala ale asi cca okolo 200-230 a mozno menej fakt neviem by si musela zavolat marekovi a maju aj internetovu stranku z ukazkami
Odpovedať
Ahojte dievcata,tak vidim,ze ste sa dneska rozpisali:-)))len tak dalej. Tinkyy:dik za tu stranku,vyzera super,idem si to tam popozerat.Rozhodujem sa medzi straoruzovou a bielou alebo fialkovou vyzdobou,lebo to su jedine farby,ktore ladia do saly kde to budeme mat. Nam bude robit vyzdobu jedna mila pani,co ma na to firmu,chceme aj navleky aj masle na stolicky a nejaku jemnu peknu vyzdobu.Z casoveho dovodu(sme mimo sk)si to nebudeme robit sami a ked mam byt uprimna nechceme ste v svadobne rano mat stresy s vyzdobou. Svadobne pohare tiez ziadne specialne nechceme,len nejake pekne,co nam potom ostanu.Ziadne gravirovanie,je to podla mna zbytocnost. Nad oznamkami pomaly uvazujeme,priatel robi pr navrhov,a tiez sa ich budeme snazit spravit svojpomocne.Tak som sa rozpisala,som zvedava co mate vy nove.
Odpovedať
ahojte.tak vidim ze sa s pripravami velmi neponahlate,no my mame tak teoreticky taku polku veci. jufe s tyym fotografom aj mypremyslame lebo ako sa hovori saleny april,ale ja to asi necham na nahodu a ked bude prsat budu fotky po dazdi:-)))
Odpovedať
lydka,tak ja ti odporucam fialkovu videla som teraz jednu fialovu vyzdobu a vyzeralo to fakt super.ja som sa rozhodla pre zelenu ale neviem ci nebudem lutovat ale uz mam vela veci k zelenej tak nebudem menit,ale ak este nemas tak ti radim fialovu.
Odpovedať
Ahojte dievcata, musim sa pochvalit,dneska sme vybrali obrucky a sa cely den spolu vytesujeme:-))) Este sa nam postastilo kupit aj svadobne pohare,su to klasicke pohare na sampanske s peknou spiralovou dekoraciou.Cena bola vcelku prijatelna,tak sa nam to pomalicky zbiera. Ozaj,rozmyslate aj nad nejakymi darcekami pre hosti?ja by som chcela nejaku malickost,ale financne nenarocnu:)) Drobec934: aj ja s aviac priklanam k fialovej,len musim vidiet,aku fialovu ma ta pani,co mi bude robit vyzdobu.
Odpovedať
no vidis a ja ked som chcela kupit pohare tak mi ludia povedali ze to je skoro ze mam cas..aspon mam od niekoho inspiraciu:) lydka82:aj ja som rozmyslala ale neviem presne este co ale tiez aby to nebolo financne narocne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lzdka kde ste kupili obrucky a pohare??? jaj sice az teraz som si vsimla odkial si takze mi nepomozes, apson mi cenu prezrad lebo nam sa jedny obrucky pacia ale stoja 35000 a to sa mi yda vela. a aj ja som rozmyslala nad fialkovou vyzdobou ale asi bude klasicka cervena, neviem este.
Odpovedať
keterin:ja som bola pozerat pohare a v celku pekne maju v mantice to je ako je velka posta a tam oproti vaznici.a poradte mi niekde kde maju pekne obrucky?
Odpovedať
Baby. my zijeme v londyne,takze vam mena obchodov asi nebudu nic hovorit. Ale pohare boli vyrobene v Polsku a vysli nas okolo 20euro,al ehovorim,oni nie su specialne svadobne,je to len taky pekny set na sampanske:-)))ja som nebola ochotna davat 80 a viac eur za svadobne pohare,lebo som si ista,ze by mi to potom len stalo doma na policke.Tieto aspon v buducnosti aj dalej vyuzijeme. Za obrucky sme dali dost,ale su z platiny a nakolko ja aj partner mame dost velke ruky:-)))cena isla riadne hore aj podla velkosti.Moja bude 6mm a draheho 8mm.Uz sa nevieme dockat,ke dich budeme mat doma. Keterin, ceny obrucok su rozne,daju sa kupit aj lacne aj drahsie,to je uz na vas ,kolko ste ochotni investovat. Som si ista,ze pre kazdeho budu tie ich naj:)))))
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek péresne na ten obchod som dnes myslela, ze tam zajdem. kamoska kupovala v angele a v stali ju 50€. ale nebudem sa plasit lebo sa chystame 15teho do polska tak uvidime. konkretne kamoska tam nakupovala skoro vsetko na svadbu vratane obrucok
Odpovedať
tak ja tiez nemienim dat za pohare tak vela ja som povedala tak do 30-40 eur viac nie.tak potom mi povies co v polsku lebo ak tak zajdem potom aj ja len toto ze moja polovicka je prec a chodi dommov na styri dni takze vascinu veci riesim ja sama,tak sa snazim vsetko tu v presove
Odpovedať
Profilova fotka
ok, poviem. a kde to budete mat vy??? péozeram ze mame rovnaky termin
Odpovedať
Profilova fotka
napis mi vsetko aj aka vyzdoba kostol sala, fotograf kameraman??? chcela som sa opytat ci nahodou nechces lupienkovy ohnostroj lebo ja si chcem objednat tak ak by si chcela tak aby sme to urobili spolu potom sa to aj cenovo oplati
Odpovedať
my to budeme mat v ciernom barone..vyzdobu budem mat v zelenom,lebo zelenu zboznujem,fotografa este nemame lebo zatial neviem este a kameramana vybavovala polovicka.a ten ohnostroj uz mam lebo som si ho objednala hned ako som to nasla.
Odpovedať
a v kostole mame na sekcove v krista krala
Odpovedať
a neviete mi niekto povedat kolko priblizne berie ten fotograf fecko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?